Almanya Kargo

Almanya Kargo

ALMANYA KARGO GÖNDERME NASIL YAPILIR
                    Türkiye ile Almanya arasında olan ihracat ve ithalat alanında ki hizmetlerimizin yanı sıra Almanya kargogönderme işleminde de siz değerli müşterilerine kaliteli standartları doğrultusunda hizmet vermektedir. Almanya kargo yapan firmalardan olan nakliye şirketimiz,Merkezi Mersin olan firmalardan biri olmaktadır. Almanya kargo yapan şirketler arasında da yerini alan Avrasya Nakliye, Almanya göndereceğiniz Zati Eşya,ParçaEşya,Zarf,Kutu,Koli,Palet gönderme seçenekleri ile siz değerli müşterilerimizin Almanya Kargo takipleri konusunda da sunduğu teknolojik hizmetten faydalandırmaktadır.Almanya kargo gönderme İşlemini işinin ehli ve usulüyle,hakkıyla yapan firmamız Almanya'ya en ucuz Kargo gönderme konusundaki tecrübelerinide sektördeki başarısı ile göstermektedir.
                   Almanya kargo fiyatları, hakkında her daim güncel piyasa fiyatına hakim olan firmamız müşterilerine en uygun navlun ve zamanında teslim özelliği sunarak Türkiye Almanya kargo yapan firmalar arasında yerini almaktadır. Almanya kargo ücreti hakkında güncel bilgileri sunmaktayız.Avrasya Ulus nakliye Firmamız,Almanya ya Frigo nakliye hizmetide vermektedir. Almanya başkenti Berlin. Başta olmak üzere diğer Almanya şehirlerine müşteri isteğine göre taşımacılık yapmaktayızdır.Sürekli müşteri edinmek ve mevcut müşterilerimizi muhafaza etmek adına En ucuz Yurt Dışı Kargo fiyatlarını sizlere teklif olarak sunmaktayız.
                  Türkiyeden Almanya'ya kargo kaç günde gider ? Gelin bu soruya hizmet anlayışımız ile cevap verelim.İstanbul Çatalca Depomuzdan Yapılan Yükleme ve Çıkış gümrüklemeseine mÜteakip Transit Süre veya Termin Süresi 8-9 Gündür.Yurtdışına Kargo Göndermenin en ucuz yolu olan Avrasya Nakliye firmamız kaliteden ödün vermeyecektir.

ALMANYA KARGO ÜCRETİ NE KADAR;

                    İstanbuldan Almanya ya Kargo gönderme işleminde hesaplama yapılırken,Gönderilecek malzemenin Hacimsel olarak kapladığı alan,Metreküp Hesaplama(m3),ladametre Hesaplama yapılarak bir orantı sonucunda Kargo ücreti ortaya çıkarılmaktadır.
izin belgesi veya gönderi yasağı olmayan ürünler Kargo yapılabilmektedir.

İSTANBUL ALMANYA MÜNİH KARGO KİLOGRAM(KG) BAŞI TAŞIMA FİYATI :12,5 EUR
İSTANBUL ALMANYA BERLİN KARGO KİLOGRAM(KG) BAŞI TAŞIMA FİYATI : 16,00 EUR
İSTANBUL ALMANYA DORTMUND KARGO KİLOGRAM(KG) BAŞI TAŞIMA FİYATI : 18,00 EUR
İSTANBUL ALMANYA HANNOVER KARGO KİLOGRAM(KG) BAŞI TAŞIMA FİYATI : 19,00 EUR