Balkanlar Parsiyel

Balkanlar Parsiyel

   BALKANLAR PARSİYEL NAKLİYE NASIL YAPILIR

Parsiyel karayolu taşımacılığı nedir

                      Avrasya nakliye olarak diğer bölgelerde olduğu gibi Balkanlara nakliye Hizmeti de veren firmamız kuruluşundan bu yana yapmış olduğu Balkanlar karayolu nakliyesini özmal araçlarını müşterilerine temin ederek güvenli ve zamanlı teslimat hizmeti sunmaktadır.
Balkanlar nakliye  olarak gerek komple gerek parsiyel taşıma gerekse parsiyel kargo seçenek hizmetini müşteri doğrultusunda gerçekleştiren firmamız değerleri olarak edindiği müşteri memnuniyeti doğrultusunda ilerlemektedir.Balkan Ülkelerine çalışan Tır Firmaları ile bareberce hareket eden firmamız proje taşımalarıda yaparak sektörde adını sıkça andırmaktadır.

Balkanlar’a Parsiyel Taşımacılık Nasıl Yapılır

             Balkan ülkelerine haftalık düzenli olarak parsiyel taşımacılık hizmeti sunan firmamız,İstanbul nakliye firmaları ve Mersin nakliye firmaları arasında ilk sıradaki konumunu korumaktadır.Firmamız Avrasya Nakliye, Balkanlar ve Balkan ülkelerine Frigo nakliye sevkiyatı da yapmaktadır. Müşteri adres bilgileri doğrultusunda proğramı yapılan özmal araçlarımız ile Arnavutluk parsiyel nakliye,Bosna-Hersek parsiyel nakliyat, Bulgaristan parsiyel kara yol taşımacılığı,Karadağ parsiyel nakliye, Kosova parsiyel nakliyat, Makedonya parsiyel taşımacılığı ve Yunanistan parsiyel nakliye hizmetlerinide vermektedir.
BALKANLAR TIR FİYATLARI;
BALKANLAR PARSİYEL NAKLİYİYE FİYATI :
             
Balkanlara parsiyel nakliyat fiyatı hesaplaması yaparken,Gönderielcek malzemenin,En,boy,Yükseklik ölçülerine göre,Ağırlık da eklenerek,Metreküp Hesaplama(M3),Ladametre Hesaplamave hacim hesaplama dayapılarak Aracımızdaki kaplayacağı alan hesaplamasına görenakliye fiyatı ortaya çıkarılır.