Belçika Nakliye

Belçika Nakliye

Belçika Nakliye Taşımacılığı Nasıl Yapılır

                Belçika’nın jeopolitik olarak Avrupa’da önemli bir konumda olması gerek tarihe dayanan geçmişi ile Belçika’ya taşımacılık yapan uluslararası nakliye firmaların önemli ticaret ağı olmuştur. Bir de buna Belçika’nın ekonomik alanında ki yakaladığı ivmede eklenince uluslararası ticaret ve lojistik talebini arttırmıştır.Avrasya Nakliye olarak Belçika’ya komple taşımacılık ve parsiyel taşımacılık hizmetimiz ile Belçika bölgesinde geniş bir uluslararası lojistik ağın da oluşumundan firmamız etkili olmuştur diyebiliriz.
                Belçika Lojistik ve Nakliye Firmaları olarak bizler Ülkemizin kalkınması bakımından Ve uluslararasıticaretimizin gelişmesi açısından elimizden gelen ne olursa yapmaya hazırız.
Belçika Taşımacılık yapan uluslararası nakliye firmaları sorulduğunda Jeopolitik bölgesel konumundan dolayı uluslararası karayolu nakliye firmaları taşımacılık yapmaktadır.

Türkiye - Belçika nakliye yaptığımız illerimiz:

Başlıca Yükleme yaptığımız  şehirlerimizden nahsedecek olur isek ;Afyon,Adana,Bursa,Bartın,Çorlu,Denizli,Gebze,Dudullu,Mersin,

Niğde,Kayseri,Giresun,Konya,İstanbul,Osmaniye,Rize,İzmir,Gaziantep,

Tekirdağ,Sakarya,Tekirdağ,Zonguldak şehirlerimizden yükleme yaparak Belçikaya Komple ve Parça yük taşıması yapmaktayız.


Belçika Türkiye Karayolu Nakliyesi

                 Türkiye’den istenilen illerden Belçika karayolu nakliye,Belçika Karayolu Taşımacılığı ve Belçika parsiyel nakliyat taşımacılığı yapan Firmamız, İthalat alanında olduğu gibi İhracatında da oluşturduğu güçlü ağları ile Avrupa nakliye firmaları arasında ki yerini almıştır.
Belçika proje nakliyesi ve Belçika Gemiyolu Taşımacılık alanında kendine özgü deneyimli iş arkadaşlarımız ile uygun navlun, depolama ve gümrükleme hizmeti ile siz müşterilerimize olumlu yönde fikirler üretmekteyiz. Yükleriniz CMR sigortalı bir şekilde yüklenip depolama ve gümrük işlerinde güvenli bir şekilde ilerlemektedir

Belçika Parsiyel Nakliyesi Nasıl Yapılır

              Ülkemizin dört bir yanından başta İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin’de ki depolarımıza getirilen malzeme yahut bizim müşteri adresine gönderdiğimiz araçlarımız ile depolardan çıkışımız yapılmaktadır. Gönderdiğimiz Parsiyel Nakliye Formunu veyaKonşimento Talimatını dolduran müşterilerimizde en*boy*yükselik sorularak metreküp hesaplama(m3),ladametre hesaplama,ağırlıkve hacimsel  hesaplama yapılarak 13,60 standart tenteli tırlarda ki kaplayacak şekilde hesaplanır ve fiyat çalışması buna bağlı yapılır.Diğer müşterilerimiz ile doldurulan tır (0-22) ton dolduğunda Kapıkuleden çıkışı yapılır.
             Bünyemizde bulunan araçlarda ki cihaz takip sistemi ile müşterilere günlük konum verilerek Belçika’da verilen adrese ve yük boşaltılacağına kadar takip bilgisi an be an verilir. Gümrük işlemleri tamamlandıktan sonra Belçika Parsiyel Taşımacılık işlemi son bulur.

Belçika Ev eşya taşımacılığı Nasıl Yapılır

                  Ülkemizde yaşayıp göç eden, tayini çıkan yerleşim hayatını değiştirmek isteyen müşterilerimiz için ev eşyası,zati eşya,çeyiz, koli,kutu,ambalaj gibi eşyaları taşıyan firmamız, Zati EşyaTaşıma Belgesine de Sahiptir.Belçika kargo gönderen firmalar dan ve Belçika ev eşyası taşımacılığı yapan nakliye firmalarından biri olarak yurt dışındaki Çözüm noktalarındaki arkadaşlarımız sayesinde sorunsuz bir sevkiyat gerçekleştirilmektedir.Belçika Gemi nakliyat işlemini Armatörler ile direkt görüşerek fiyatlandırmaktayız. 

Belçika Parsiyel Taşımacılık ve Belçika Ev eşya taşımacılığı Yaptığımız Belçika şehirleri:

Başta başkent Brüksel olma suretiyle Brugge,Gent,Charleroi,Namur, Liege,Beringen şehirlerine de parsiyel taşımacılık ve Kargo Taşımacılık hizmetide sunmaktayız.

BELÇİKA NAKLİYAT FİYATI
BELÇİKA UÇAK KARGO FİYATI :
BELÇİKA KARGO FİYATI :

İSTANBUL BELÇİKA NAKLİYAT FİYATI : 3800 EUR
İSTANBUL BELÇİKA UÇAK KARGO FİYATI : 45,80 EUR / KİLOGRAM BAŞI (KG)
BELÇİKA KARGO FİYATI : 14,50 EUR / KİLOGRAM BAŞI(KG)


Beçika Gemiyolu nakliye fiyatları :

 

Fransa Nakliye

Avrupa çalışan nakliye firmaları içerisinde etkin rol oynamaya devam eden firmamız,  Fransa Kara Nakliye ve Fransa denizyolu nakliye için oluşturulan takım arkadaşları ile Fransa lojistik, faaliyetini sürdürmektedir. Fransa parsiyel nakliye ve Fransa frigo nakliye taşımacılığı içinde gereken materyal ve donanımı bünyesinde bulunduran firmamız, Fransa Nakliye firmaları arasından tanınmaya devam etmektedir. Fransa Nakliye Fiyatları konusunda en uygun navlunu müşterilerine sunan firmamız, Fransa Parsiyel konusunda da başkent Paris ve diğer illerine aynı temel değerlerle yaklaşmaktadır. Fransa komple tır konusunda ülkemizin her illerinden araç imkanı sunmaktayız. Fransa karayolu Nakliye Fiyatları arasında müşterilerine en uygun fiyatı sunan Avrasya Nakliye Fransa kara Nakliye firmaları olmaya devam etmektedir. Fransa parsiyel taşımacılık ve Fransa Kara Nakliye için bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen arayarak detaylı bilgi alabilir veya WhatsApp üzerinden 7/24 Müşteri Destek Hattımıza yazabilirsiniz.