Gürcistan Kargo

Gürcistan Kargo

 GÜRCİSTAN KARGO HİZMETİ

Gürcistan kargo nasıl yapılır:
                     Avrasya Nakliyat firmamız ; Gürcistan'a kargo yapan şirketlere liderlik etmektedir.Gürcistan karayolu nakliyesi veya Gürcistan parsiyel taşımacılığında ki titizlik ve tecrübesi ile en iyi şartlarda Gürcistan kargo taşımacılığı da yapmaktadır.
Gürcistan'a kargo göndermek isteyen siz değerli müşterilerimizden gönderilecek malzeme detaylarını ve ölçülerini tam olarak aldıktan sonra en uygun navlun güvenilir ve hızlı teslimatla özmal araçlarımızı temin edip Gürcistan kargo taşımacılık işlemini gerçekleştiriyoruz.Akdeniz Bölgesinde Merkez Mersin Nakliyat şirketleri nden olan firmamız ,Gürcistan başkenti Tiflis başta olmak üzere Gürcistan diğer illerine de kargo hizmeti vermektedir.
                    Türkiye’de başta İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin, Adana, Samsun, Rize başta olmak üzere diğer illerde ki depolarımız ve şubelerimizden Gürcistan kargo yapma işlemimiz gerçekleşmektedir. Gürcistan kargo fiyatları. Hakkında her zaman güncel bilgiye sahip olan firmamız bölge hakimini iyi bilen ekip arkadaşları ile kargo taşımacılığı işlemini gerçekleştirmektedir. Avrasya Nakliye firmamız ; Gürcistan'a Frigo nakliye hizmeti de sunmaktadır.şayet talep gelmesi halinde Gürcistan dan Türkiyeye Kargo hizmetide sunmaktayız.

GÜRCİSTAN KARGO FİYATLARI
                 
Türkiyemizden Gürcistan Tiflis Kargo fiyatları konusunda en uygun taşımayı gerçekleştiren firmamız ;
full Tır veya Grupaj yüklemeler ile bu taşımaları gerçekleştirmektedir.Kargo Fiyatı hesaplaması m3(metreküp) ve ağırlık ölçüsüne göre yapılmaktadır.
GÜRCİSTAN TBİLİS(TİFLİS) KARGO FİYAT : 2,0 USD  / (KİLOGRAM) KG BAŞI
GÜRCİSTAN BATUM KARGO FİYATI : 1,90 USD /  (KİLOGRAM) KG BAŞI
GÜRCİSTAN TÜRKİYE KARGO FİYATI :  2,15 USD / (KİLOGRAM) KG BAŞI