Hollanda Kargo

Hollanda Kargo

HOLLANDA KARGO GÖNDERMEK İÇİN NE YAPILIR
                     Türkiye Hollanda arası kargo yapan firmalardan olan Avrasya Nakliye firmamız,Lojistik Hizmetlerine; Hollanda parsiyel,Hollanda karayolu taşımacılığında ki aynı hassasiyeti benimseyerek sektördeki yolculuğuna devam etmektedir. Hollanda kargo ücreti Konusunda her zaman güncel bilgiye sahip olan firmamız müşterilerine en uygun Hollanda kargo fiyatı imkanı sunmaktadır.Hollanda kargo gönderme konusunda firmamız müşteriye an be an bilgi verme hizmetide sunmaktadır.Hollanda başkenti Amsterdam başta olmak üzere diğer Hollanda şehirleri'ne hizmet veren firmamız;Kargo fiyatları hakkında en uygun navlun fiyatı vermektedir.
                   Hollandaya kargo gönderme İşleminde her geçen gün artan tecrübesiyle sektördeki yerini sağlamlaştıran Avrasya Lojistik firmamız;Merkezi mersin olan,Mersin lojistik firmaları arasında da yerini Sağlamlaştırmıştır.Avrasya Nakliye firmamız,Hollanda ya Frigo nakliye hizmetide Sunmaktadır.Hollanda Kargo şirketleri denilice firmamız ilk akla gelen şirkettir.Yurtdışından Türkiye'ye kargo gönderme işlemi yapmak isteyen müşterilerimizde bizlere ulaşabilirler.

Türkiyeden Hollanda ya Taşımacılık yaptığımız şehirlerimiz den bazıları, İstanbul,Ankara,İzmir,Konya,Gebze,Gaziantep,Kayseri,Bursa,Mersin,Adana,Tekirdağ,Çorlu,,Kocaeli,İzmit,Antalya,Samsun,Trabzon dan Hollanda ya kargo yapmaktayız.

TÜRKİYEDEN HOLLANDA YA KARGO KAÇ GÜNDE GİDER
                 
İstanbuldan sevk edilen kargo taşıma ve parsiyel taşıma aracımız Gümrük çıkışına istinaden Edirne Kapıkule Sınır kapısından da geçerek Balkanlar Güzergahından Avrupa da seyrine devam edip hollandaya varış yapmaktadır.İstanbul-Hollandaarası kargo varış süresi takriben 8-10 gündür.Hollanda'dan Türkiye'ye Kargo ücreti hesaplaması da Kargo fiyatı hesaplaması ile aynıdır.

HOLLANDA KARGO FİYATI NE KADAR 
                 
Kargo fiyatları da parsiyel taşımacılık da olduğu gibi bazı hesaplamalar ile ortaya çıkmaktadır.Bu hesaplamalar da ,malzemenin En,Boy,Yükseklik ölçülerine göre Metreküp Hesaplama,Ladametre Hesaplama ve hacimsel hesaplama ile yapılmaktadır.
İSTANBUL HOLLANDA AMSTERDAM KİLOGRAM(KG)KARGO FİYATI : 9,5 EUR
İSTANBUL HOLLANDA AMSTERDAM KİLOGRAM(KG) KARGO : 13,5 EUR
İSTANBUL HOLLANDA AMSTERDAM KİLOGRAM(KG) KARGO FİYATI : 12,5 EUR
bu bilgiler ışığında güncelleme yapılabilmektedir.