Hollanda Parsiyel

Hollanda Parsiyel

HOLLANDA PARSİYEL NAKLİYAT HİZMETİ
                     Hollanda parsiyel taşımacılık. Yapan firmamız özmal araçları ile haftalık düzenlemekte olduğu parsiyel çıkışlarını başta İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin, Adana olmak üzere diğer illerimizden yapılmaktadır.  Hollanda’nın başkenti Amsterdam başta Olmak üzere diğer Hollanda Şehirlerine planlar dahilin de müşteri istek ve ihtiyacına göre olan çıkışlarımız deneyimli kaptanlarımız ve Hollanda bölgesine hakim takım arkadaşlarımız ile en az risk en fazla güven içeresinde ilerlemektedir. Hollanda parsiyel çalışan firmalardan olma yolunda her gün daha ileri giden firmamız bu yolda takım ruhu ve değerlerini benimsemesi en önemli sebeplerindendir.
                    Türkiye Hollanda parsiyel taşıma Konusunda sektörün öncüsü olan firmamız, en uygun navlun ve zamanında teslim ilkesini benimsemiştir. Hollanda karayolu parsiyel açısından İstanbul da kök salmış bir firma olarak, İstanbul nakliye firmalarından olan Avrasya nakliye kuruluşundan bugüne hizmet vermektedir.Avrasya Nakliye firmamız,Hollanda ya Frigo Nakliye,Diğer adı ile Frigofirik Taşımacılık hizmeti de vermektedir.
                      Hollanda nakliye fiyatları Hakkında her zaman güncel ve piyasaya hakim olan firmamız uygun navlun ve güvenilir teslimat ilkesi ile Hollanda karayolu taşımacılığı yapmaktadır.Firmamız ; Hollandaya Çalışan Nakliyeciler arasın saf tutmuş ve kardeş firma prensipi ile birçok Hollandaya çalışan nakliye firmaları ile ekip çalışması da yapmıştır

HOLLANDA PARSİYEL NAKLİYE FİYATLARI   
                   
İstanbul depomuzdan Çıkmak suretiyle Hollanda Merkez depomuza varış ve Hollanda da adrese teslim olarak yapılacak Parsiyel Taşımacılık da fiyat hesaplaması yapılırken, Metreküp hesaplama(m3),Ladametre Hesaplama ve Hacimsel hesaplama yapılarak fiyat oluşturulmaktadır.

İSTANBUL HOLLANDA PARSİYEL NAKLİYE TAŞIMA FİYATI : 9,5 EUR / KİLOGRAM BAŞI (KG)
İSTANBUL HOLLANDA PARSİYEL NAKLİYAT FİYATI : 13,5 EUR  / KİLOGRAM BAŞI (KG)
İSTANBUL HOLLANDA PARSİYEL KARGO FİYATI : 12,5 EUR  /  KİLOGRAM BAŞI (KG)
bu bilgiler ışığında güncelleme yapılabilmektedir.