İngiltere Parsiyel

İngiltere Parsiyel

İNGİLTERE YE PARSİYEL TAŞIMACILIK HİZMETİ

                    Avrasya Nakliye olarak İngiltere’nin AB ülkesinden ayrılmasından sonra Türkiye ile yeni bir Ticari anlaşma sağlayarak, Türkiye İngiltere ticari bağlarında kuvvetlendirme olmuştur. İngiltere uluslararası nakliye firmaları olarak bu ticari anlaşmada ülkemize fayda sağlayacaktır.Avrasya Nakliye firmamız; İngiltere parsiyel taşımacılık yapan firmalar arasında ön sıralarda yerini almıştır.Uygun navlun ve zamanında teslim ilkesini benimseyerek İngiltere parsiyel parça yük taşımacılığında önemli bir marka oluşturmuştur.
                   Firmamız İngiltere Karayolu Nakliye ve İngiltere Frigo nakliye,diğer adı ile Frigofirik Taşımacılık(Soğuk Hava Depo lu araç) Hizmeti de sunmaktadır.Lojistik sektörü denilince akla gelen firmalardan olan şirketimiz Müşterileri ile kurduğu kuvvetli ve sağlam bağlarını günden güne daha da sağlam hale getirmektedir.Türkiye bölgelerinden istenilen adresten alınacak malzemenizin İngiltere de ulaşılmak istenen şehirine ulaştırmaktayız. Türkiye İngiltere Taşımacılık yapmak için bize ulaşan müşterilerimiz deneyimli personellerimiz ile görüştürüp,İngiltere Konteyner Taşımacılığı işlemlerini de deniyolu Taşıma tecrübesi olan elemanlarımız çözüm sunmaktadır.Türkiye  İngiltere gemi ile Kaç gün sorusu tarafımıza ulaştığında cevaben müşterilerimize 10-12 gün şeklinde iletiyoruz.

İNGİLTERE PARSİYEL HİZMETİ VERDİĞİMİZ İNGİLTERE ŞEHİRLERİ : 
Londra,Manchester,Oxford,Bristol,Leeds,York,Chester,Ripon Şehirlerine Parsiyel taşımacılık ve Gargo gönderme işlemlerini yapmaktayız.

 

İNGİLTERE PARSİYEL NAKLİYE FİYATI NE KADAR 
                 
Türkiye den İstanbul Çatalca depomuzdan Yükleme yapılarak Sevkedilen aracımız Takriben İngiltereye Varış termin süresi(Transit Süre) 8-10 gün dür.

İSTANBUL İNGİLTERE PARSİYEL NAKLİYE FİYATI : 14,50 EUR   / KİLOGRAM BAŞI (KG)