Irak Kargo

Irak Kargo

IRAK KARGO HİZMETİ NASIL YAPILIR

Irak'a Kargo nasıl gönderilir:
                     Türkiye den Irak’a kargo gönderme işlemi Irakta istediğiniz bölge vermiş olduğunuz adres, mal cinsi, ağırlığı ve ölçüleri doğrultusunda rezervasyonumuzu ayarlayıp uluslararası kargo yapma işlemi başlamaktadır. Irak lojistik hizmetimizin yanı sıra sizler için göstermiş olduğumuz kargo hizmeti ile en uygun fiyat ve zamanında adres teslim ilkemiz ile Irak kargo firmaları. Arasında yerimizi ilk sıralardan almış bulunmaktayız.Irak kargo fiyatları ve Irak Uçak kargo fiyatları hakkında gereken açıklama aşağıda bilgilerinize sunulacaktır.Fiyatlama konusun da her zaman piyasaya hakim ve uygun fiyat teklifi veren firmamız müşteri memnuniyetini kendisine prensip edinmiş olmaktadır.

                     Türkiye’den başta İstanbul, Ankara,izmir,Gaziantep,konya,Antalya,Adana, Mersin ve diğer bölgelerden verilen adresten Irak istenilen adrese teslimat yapmaktayız. Irak başkenti. Bağdat.Başta olmak üzere diğer bölgelerine de Irak kargo hizmeti vermekteyizdir.Avrasya Nakliye firmamız; Irak'a frigo nakliye hizmetide sunmaktadır.Irak kargo şirketleri. Arasında yer alma sebeplerimizden olan uygun navlun ve güvenli teslim ilkemizi hiç kaybetmedik.Irak parsiyel taşımacılık ve ırak kargo taşımacılık ana faaliyet işimizdir.Yoğun olmasa da Irak'tan Türkiye'ye kargo taşıması için de talep almaktayız.bize ulaşan bazı müşterilerimiz ERBİL KARGO yapıyormusunuz diye de sormaktadır.

IRAK KARGO FİYATLARI 

                     Siz değerli Müşterilerimizden gelen talepler ve ölçüler doğrultusunda ; Metreküp Hesaplama (m3)ve ladametre hesaplama yapılarak en uygun teklif hazırlanır.
İSTANBUL - IRAK ZAHO KARGO KİLOGRAM(KG) BAŞI TAŞIMA FİYATI : 4,5 USD
İSTANBUL - IRAK ERBİL KARGO KG (KİLOGRAM) BAŞI TAŞIMA FİYATI : 5,2 USD
İSTANBUL - IRAK BAĞDAT KARGO KG(KİLOGRAM) BAŞI TAŞIMA FİYATI : 5,8 USD

Türkiyeden Irak'ın her bölgesine Parsiyel Taşımacılık ve Kargo taşımacılığı yapmaktayız.