KaraYolu Taşımacılığı

KaraYolu Taşımacılığı

KARA YOLU TAŞIMACILIĞI NEDİR NASIL YAPILIR

                 Avrasya Nakliye uluslararası karayolu taşımacılığında güçlü alt yapısı ile tüm Avrupa, Balkanlar ve Orta Doğu ülkelerine  en iyi şekilde  hizmet vermektedir. Gerek özmal gerekse bünyemizde bulunan kiralık araçlarımız ile  bir lojistik hizmet sağlayıcı olan Avrasya Nakliye,Avrasya Nakliyat firmamız, bugün komple taşımacılık, parsiyel,taşımacılık kargo taşımacılık ve proje taşımalarında mersin nakliye firmaları başta olmak üzere müşterilerine esnek çözümler sunmaktadır.

             Avrasya Nakliyat Karayolu nakliye firmaları içersinde 20 yılı aşkın kökeni, tecrübesi ve seçkin meslektaş işbirliği ile oluşturduğu dünya çapındaki acente ağları, ile beraber dünyanın bütün karayoluna ulaşmaktadır. Karayolu taşımacılığı navlunun karayolu güzergahları doğrultusunda müşteriye zamanlı bir şekilde ulaşması ve Günlük araç konum bilgisini doğru bir şekilde müşteriye aktararak hizmetini kaliteli hale getirmektedir.
Mersin’de Karayolu Taşımacılığı denildiği zaman akla gelen firmalardan olan Avrasya Nakliye,Avrasya Nakliyat, olarak uluslararası karayolu taşımacılığına önderlik etmektedir. Türkiye’nin başta İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin, yahut istenilen adreslerinden yapılan İhracat çıkışlarımız ile,Dünya’nın her noktasına yapmış olduğumuz karayolu hizmeti ile tecrübe anlamında sektöründe devamlılığı olan firma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 
              Avrupa  karayolu nakliye yapan firmalar, Ortadoğu karayolu nakliye yapan firmalar, Balkanlara karayolu nakliye yapan firmalar arasında yerimizi ilk sıralardan almaktayız. Karayolu nakliye sözleşmesi nedir : Taşıyıcı ve müşteri açısından Önem Arz eden Frigo nakliye hizmeti de sunmaktadır.

NAKLİYE İÇİN GEREKENLER BELGELER

               Firmamız Avrasya Lojistik olarak ; Karayolu Taşıma  FİATA Teselüm Belgeleri ,CMR Belgesi,Nakliyeci Makbuzu,FBL Belgesi,Paket Posta Makbuzu, Tır Karnesi, Ata karne,Taşıma yetki belgesi Karayolu nakliyesi için gereken evrak teminlerini de gerçekleştirmiştir.Bununla beraber olarak da Mevcut da bulunan TİO Belgesi, C2 Belgesi,R2 Belgesi,L2 Belgesi gibi belgeler içinde gerekli  AR-GE çalışmalarına devam etmektedir.

KARAYOLU NAKLİYAT TERİMLERİ 

               Karayolu taşımacılığında günümüz de hızla gelişen sektörel ve bölgesel bazda ekipman değişkenliği yanısıra depolama hizmetindede yenilikler yapılmaktadır.Bizlerde Avrasya Nakliye Ailesi olarak lojistik sektöründe Güven,Bilgi hoşgörü müşteri birikimi yapmaktayızdır.Sektöre gösterdiğimiz ve göstereceğimiz kaliteli hizmet anlayışımız süreklilik arz edecek ve akılda kalıcı isim olarak yer alacaktır.Yurtdışı Karayolu nakliyesi için araç ekipmanları talep edilen ve yüklenecek malzemeye uygun olarak talep halinde,Tenteli Dorse,Optima Dorse,Mega Dorse,Kamyon Römork ile sorunsuz ve sağlam bir nakliye için gereken hazırlık aşaması hızla çözülmektedir.Karayolu taşıması,Antrepo Hizmeti,Gümrükleme,Soğuk Hava Deposu gibi hizmetlerinde imkan sağlandığı ,Yüklemenin ağırlığına bağlı araç  Kantar tartımı da gerçekleştirme imkanı vardır.

KARAYOLU NAKLİYE FİYATLARI

         Müşterimizden gelen yükleme detayları,Yükün ağırlığı metreküp m3 hesaplama ,palet ölçüsü ve palet ölçüleri ,ladametre hesaplama ve araçta kapladığı alan hesaplamasına istinaden nakliye fiyatı ortaya çıkmaktadır.Buna bağlı olarak müşteri memnuniyeti odaklı bilinci ile daimi müşteri prensip anlayışı ile de en uygun fiyat teklifi sunmaktayız.Üst Düzey kalite hizmeti anlayışı benimseyen firmamız alanında öncü ve lider olma hedefine emin adımlarla yaklaşmaktadır.Avrasya Lojistik ,Avrupa ya açılan kapı firmalardan olmayıda başarmıştır.

          Uluslararası lojistik yelpazesindeki yerini sağlamlaştırarak Karayolu Nakliye Hizmetlerimizi etkili şekilde kaliteli hizmet anlayışı ile ve uygun fiyat anlayışı ana prensibimizdir.Avrasya Nakliyat ekibi olarak, Müşterilerimizin düşüncelerinde soru işareti bırakmadan Yapılacak olan her taşımaya istinaden nakliye sözleşmesi de düzenleyerek ,olası tedirginlikleride ortadan kaldırmaktadır.

 KARAYOLU NAKLİYE TAŞIMA SÖZLEŞMESİ ve YÖNETMELİĞİ

          Avrasya Nakliye firmamız , Uluslararası  Karayolu lojistik hizmeti ile ilgili olarak, alanında tecrübeli ve deneyimli bir operasyon ekibi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Yaptığımız AR-GE  ve kanuni  araştırmalar neticesinde Uluslararası Nakliye Sözleşmesi ile ilgili olarak bazı yer alması gereken maddeleri aşağıda bilgilerinize sunmak isteriz ;

  • Taşınan malzemenin Hasar görmesi devrilmesi yanması,bozulması.ambalaj bozulması gibi durumlarda Taşıyan tarafından karşılanmalı
  • Yüklenecek olan malzme ,Taşınmasında sakınca ve yasak olmayan materyaller içermemelidir.
  • Müşteri taşınacak emtianın Yükleneceği uygun ortamı ve ekipmanı hazırlamalıdır.
  • Sefer başına yapılacak Nakliye sözleşmeleri tarih ile sınırlı olmalıdır.

Sözleşme hükümlerince beher iki tarafında anlaşmaya sağdık kalması sürekli olarak işbirliğini güçlendirecektir.

 

Avrasya Nakliyat,Avrasya Lojistik,Avrasya Taşımacılık, liderliğimiz devam edecektir.