Lübnan Nakliye

Lübnan Nakliye

LÜBNAN GEMİYOLU NAKLİYE NASIL YAPILIR 

                   Türkiye Lübnan nakliye firmaları arasında hizmetini devam ettiren firmamız Avrasya Nakliye,Türkiye'nin Tüm şehirlerinden konumu müşteri  isteğine bağlı olarak yükleme yapmak şartı ile ,Lübnan ağır nakliye hizmeti de vermektedir.
Lübnan karayolu taşımacılık(RORO ile) ve Lübnan Denizyolu Taşımacılık alanında tecrübeli takım arkadaşları ile özmal araçlarını müşteri isteğine proğramlayan firmamız, Lübnan Gemi yolu veya
RORO Taşımacılık nakliyesi
konusunda her geçen gün kendini yenilemekte ve gelişen teknolojiye ayak uydurmaktadır. Bu gelişimimiz sayesinde Lübnan nakliye yapan firmalardan biri olmuştur.
                   Lübnan ile Türkiye arasındaki ticaret ortaklığıda ihracat ithalat konusunda epey bir yol kat etmiştir.Parsiyel Taşımacılık konusunda firmamız müşterilerine gerekli bilgi ve belgeleri de bildirerek, iş planlamasını depolama işlemini gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra Sevkiyatı güvenli bir şekilde tamamlamaktadır.Lübnan tır fiyatları konusunda her an bilgi sahibi olan firmamız, müşteriye en uygun navlun fiyatı vererek Lübnan ihracatçı firmaları tarafından benimsenmiştir.

Türkiye Lübnan arası nakliye şehirlerimiz: 
       
                                                                                     
Adana,Afyon,Aksaray,Bursa,Bartın,Bolu,Çorlu,Denizli,Diyarbakır,Edirne,Mersin,Niğde,Kayseri,Lübnan,
Karaman,Dudullu,Konya,Osmaniye,Rize,Zonguldak gibi şehirlerimizden talepleriniz olduğu takdirde
taşıma işlemlerinizi gerçekleştirebiliriz.

LÜBNAN AĞIR NAKLİYAT
                 
 Lübnan yapılan ağır nakliye komple taşımacılıkların yanı sıra Lübnan parsiyel parsiyel taşımacılık konusunda da müşterilerine desteğini hep göstermiştir. Lübnan parsiyel nedir sorusuna ise ; müşterilerin yük ölçüleri tarafımıza iletilir ( en.boy,yükseklik,ağırlık) daha sonra tırımız da kapladığı yer metreküp(m3) olarak da hesaplanarak müşterimize uygun navlun oluşturulur ve parsiyel taşımacılık fiyatı verilir.türkiye de bazı şubeliklerimiz bulunan;Mersin nakliyeciler sitesi, Kayseri nakliyeciler sitesi, Ankara nakliyeciler sitesi, İstanbul nakliyeciler sitesi, İzmir nakliyeciler sitesi ve diğer illerde ki şubelerimiz ya da depolarımızdan çıkışlarımız mevcuttur. Lübnan Nakliyat olarak Gabari Dışı yük,Lowbed taşıma hizmetide sunmaktayız. Lübnan nakliye yapan firmalardan olan firmamız, ülkeler arasında ki sevkiyatlerine devam etmektedir.

 

LÜBNAN AĞIR NAKLİYE, KOMPLE VE PARSİYEL TAŞIMA YAPTIĞIMIZ LÜBNAN ŞEHİRLERİ ;
                     
AİN EBEL,ANJAR,BAROUK,BEYRUT,BİKFAYA,BOLOGNA,DAMOUR,HALBA,AL-RAFİD şehirlerine ;Avrasya Nakliye firmamız olarak hem Roro ile hemde Gemiyolu Nakliyesi ile Parsiyel,
komple ve parça yük taşımacılığı yapmaktayız.Avrasya nakliye olarak Lübnan deniz yolu nakliye alanında geniş gemi acentelerimiz ile Türkiye’den Beyrut limanına yapılan deniz yolu ihracatında yahut Beyrut limanında Türkiye limanlarımıza yapılan ithalat alanında firmamız 20 yıllık tecrübesiyle denizyolu nakliyatı güzergahında siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Gemi rezervasyonları ardiye bildirimleri beyanname konşimento ve diğer evraklarında en ufak ayrıntıyı düşünerek hassasiyet ilkesini benimsemektedir. Firmamız Lübnan'a frigo lojistik nakliye hizmetide sunmaktadır.

LÜBNAN NAKLİYAT FİYATI :
LÜBNAN KARGO FİYATI :