Polonya Nakliye

Polonya Nakliye

  POLONYA NAKLİYE

Avrupa ülkelerine taşımacılık faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Avrasya Nakliye firmamız, Bünyesinde ki araçları ile Polonya karayolu taşımacılığına da yön vermiştir. Deneyimli kaptanları ve uzman ekip kadrosu ile Polonya Nakliye Firmaları arasında adından bahsetmektedir.

Polonya lojistik anlamında firmamızın takım içi beraberliği ve müşterilerimiz ile an ve an iletişim halinde olup araç takip sistemi bulunan araçlarımız ile  günlük araç konum bilgisi sunmaktayız. İşimizin hassasiyetini ve titizliğini bilerek yoluna devam eden firmamız, Polonya lojistik firmaları arasından biri olmaktadır.  Polonya Türkiye Karayolu Nakliye (Polonya ithalat) veya Polonya ihracat alanında da yoğun seferler yapmaktadır.

Polonya taşıma yapan firmalar dan olan Avrasya Nakliye, Polonya parsiyel nakliye, Polonya frigo nakliye ve Polonya ağır nakliye hizmetleri sunarak müşterilerine lojistik nakliye anlamında bütün desteklerini sunmaktadır. Polonya tır Nakliye Fiyatları konusunda güncel ve en uygun navlunu ileten operasyon ekibimiz ile Türkiye nakliye Firmaları arasında yerini almaya devam etmektedir.

Polonya Parsiyel Nakliye

Bünyemizde bulundurduğumuz depolarımız ile (İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, Mersin ve İzmir) haftalık düzenli olarak parsiyel nakliye çıkışlarımız gerçekleşmektedir. Müşterilerimizden gelen en* boy*yükseklik ve tonaj miktarı gelerek metreküp hesaplama işlemini gerçekleştirerek., uygun fiyatlandırmalarımızı iletmekteyiz. Polonya kargo ve Polonya ev eşya taşımacılığı ( Polonya zati eşya taşımacılığı) ağımıza oluşturarak Avrupa ev eşya taşımacılığı yapan firmalar arasında olmaktadır.

İsveç Nakliye

İsveç Karayolu Nakliye faaliyetlerine devam eden firmamız, Avrupa bölgesinde ki güvenilirlik ve hassasiyetine devam etmektedir. Türkiye İsveç nakliye güzergahında ki seferlerine deneyimli kaptanları eşlik etmektedir. Bünyemizde bulundurduğumuz İsveç tır markaları olan  Scania olmaktadır. İsveç Nakliye Fiyatları konusunda güncel ve uygun navlunu ile İsveç Nakliye Firmaları olarak akıllara gelmektedir. İsveç Denizyolu servisini de bulunduran firmamız, İsveç lojistik anlamında bütün gereksinimlerini gerçekleştirmektedir. Avrasya Nakliye profesyonel ekibiyle sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye hazırdır. Sizlerde Bu hizmetlerimizde yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen arayarak detaylı bilgi alabilir veya WhatsApp üzerinden 7/24 Müşteri Destek Hattımıza yazabilirsiniz.