Rusya Nakliye

Rusya Nakliye

Rusya Nakliye- Rusya Parsiyel Taşımacılık - Rusya Nakliye Fiyatları

RUSYA NAKLİYE

Avrasya Nakliye olarak taşımacılıklara devam eden firmamız, Rusya lojistik sektöründe ki başarısına da devam etmektedir. Firmamız, 20 yılı aşkın süredir devam ettiği bu yolculukta Rusya TIR nakliye konusunda bütün gereksinimleri bünyesinde bulundurarak Rusya Nakliye Fiyatları konusunda en uygun navlunu müşterilerine sunmaktadır. Ukrayna Nakliye , Azerbaycan Nakliye , Kazakistan nakliye faaliyetlerini gerçekleştirerek Kazakistan Nakliye Firmalar arasında da olmaktadır. Kazakistan Nakliye Fiyatları konusunda da her daim güncel fiyat ve uygun navlun sunmaktayız.

Bünyemizde bulunan Mersin Nakliyeciler sitesi , İstanbul Nakliyeciler sitesi şubelerimiz ile Mersin Moskova nakliye taşımacılığını gerçekleştirerek Rus firmaları İstanbul faaliyetimizi göstermekteyiz.

Rusya Parsiyel Taşımacılık

Rusya parsiyel taşımacılık konusunda firmamıza ait İstanbul Avrupa yakası, Anadolu yakası, İzmir ve Mersinde ki depolarımız ile başlıca Moskova parsiyel nakliye ve diğer illerine Rusya kara TAŞIMACILIĞI işlemini gerçekleştirmekteyiz. Rusya parsiyel nakliye anlamında yapılmış olan taşımacılıklarda bizlere iletilen en*boy*yükseklik ile metreküp hesaplama formülünü gerçekleştirmekteyiz.

Yapmış olduğumuz Rusya frigo taşımacılığı , Rusya ağır nakliye ve Rusya kargo taşımacılığı sırasında araçlarımızı kapsayan CMR sigortası ile ürününüz daha güvende gitmektedir.  Rusya denizyolu taşımacılığı gerçekleştiren firmamız, uzman ekip kadrosu ile konteyner fiyatları hakkında bilgi sahibi olan firmamız yurtiçi konteyner taşımacılığında da tam hizmet sunmaktadır. Kuvvetli bağları ile oluşturduğu Rusya gemi acenteleri ile Türkiye Rusya deniz yolu seferlerini gerçekleştirmektedir. Und Rusya ve Rusya nakliye firmaları arasında yerimizi almaya sizler sayesinde devam etmekteyiz.

Rusya Nakliye Fiyatları

İstanbul Moskova nakliye fiyatı: 4100 usd

Ankara Moskova nakliye fiyatı: 4150 usd

Mersin Moskova nakliye fiyatı: 4400 usd

Avrasya Nakliye profesyonel ekibiyle sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye hazırdır. Sizlerde Bu hizmetlerimizde yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen arayarak detaylı bilgi alabilir veya WhatsApp üzerinden 7/24 Müşteri Destek Hattımıza yazabilirsiniz