Türkmenistan Nakliye

Türkmenistan Nakliye

  Türkmenistan Nakliye Fiyatları

                 Türki Cumhuriyetleri olarak adlandırılan Ülkelerden olan Türkmenistan nakliye konusunda da ülkemizin Türkmenistan ihracat ve Türkmenistan ithalat alanında da yoğun bir şekilde ticaret yaptığı ülkelerden biridir. Türkmenistan’a nakliye yapan firmalar arasında yer alan firmamız, Ülke kurallarını bilen Türkmenistan yapılan ihracat ve Türkmenistan dan yapılan ithalat nakliye konusunda ki tecrübesini her geçen gün başarılı bir şekilde arttırmıştır.

                Avrasya ülkelerinden olan Türkmenistan parsiyel nakliye olarak da hizmetini devam ettiren firmamız müşteri isteklerine göre komple nakliye yerine bazı zamanlar Türkmenistan parsiyel taşımacılık yapmaktadır. Değerlerimize bağlı kalan ve gelişen teknolojiye ayak uyduran firmamız, yenilikçi fikirler üreten ve nakliye konusunda tecrübeli ekipmanlarıvepersonelleri ile uluslararası nakliye işlemini gerçekleştirmektedir.

Türkmenistan Parsiyel Nakliye Nasıl Yapılır

                   Türkmenistan parsiyel nakliye konusunda geniş bir acenteye sahip olan firmamız uygun navlun ve zamanında teslim ilkesi ile alıcısına teslim eder. türkiye den İstanbul, Ankara, Mersin, Kocaeli, İzmir depolarımızdan haftalık belirlenen program ve araç doluluğuna göre çıkışları yapmaktadır. En, boy, yükseklik ve ağırlık bilgileri bize verildikten sonra metreküp hesaplama(m3),desimetre küp hesaplama ve ardından hacim hesaplaması yapılarak fiyat çalışması müşteriye iletilerek gerçekleştirilir. Türkmenistan ithalat alanında da ülkemize yoğun navlun gönderimi yapan ülkelerimiz arasındadır.Firmamız,taşıma şekilleri olan,Türkmenistan parsiyel,Türkmenistan kargo ihracatlarında ki uyguladığı titizlik ve hassasiyet tecrübesini doğru bir şekilde kullanmaktadır.Avrasya Nakliye firmamız, Türkmenistan'a Frigo nakliye sevkiyatı da yapmaktadır.Türkmenistan' giden Tırlar, kimi zaman Artvin Hopa Sınır kapısını kullanmakta,Kimi zaman da Ağrı Gürbulak Sınır Kapısını kullanarak Türkmenistan nakliye işini yapmaktadır.

Türkmenistan'a Tır Kaç Günde Gider
               
İstanbuldan örnek verecek olursak , İstanbuldan Gümrük çıkışına istinaden Artvin Hopa Sınır kapısı Güzergahından geçmek suretiyle Türkmenistan varış Termin süreri ve diğer adı ile Transitsüre 10-12 günü bulmaktadır.

Komple Parsiyel Hizmeti verdiğimiz Türkmenistan şehileri:
Başta Başkent, Ashgabat Nakliye(Aşkabat),Daşoğuz Kaka,Türkmenabat,Türkmenbaşı,Tejen,Tahta, Mary, Balkanabat şehirlerine parsiyel ve Komple karayolu Taşımacılığı yapmaktayız.

İstanbul Türkmenistan Nakliyat Fiyatları:
İSTANBUL TÜRKMENİSTAN ASHGABAT (AŞKABAT) NAKLİYE FİYATI : 5300 USD
İSTANBUL TÜRKMENİSTAN TÜRKMENBAŞI  (TURKMENBASHİ) NAKLİYAT FİYATI :5200 USD
İZMİR TÜRKMENİSTAN ASHGABAT ( AŞKABAT ) NAKLİYAT FİYATI : 5350 USD
ANKARA TÜRKMENİSTAN ASHGABAT(AŞKABAT)NAKLİYE FİYATI : 5100 USD

TÜRKİYE TÜRKMENİSTAN VARIŞ GÜZERGAHI :
             
Güncel olarak İran Sınır KapılarınıTransit geçişine açmadığından dolayı Türkiye Türkmenistan nakliye için kullanılan Güzergah Gürcistan sınırından Geçerek, Azerbaycan Limanından Sadece Dorsenin gemiyolu ile T.Başı limanına varışından sonra Türkmenistan Acentamıza bağlı çekici aracımızın Dorsemizi almak suretiyle Varış noktasına ulaştırılması ile gerçekleşmektedir.

TÜRKMENİSTAN GEMİYOLU TAŞIMACILIĞI

                     Ticaretin kilit taşıma şekillerinde olan Türkmenistan gemiyolu taşımacılığı Küresel Dünyada Globalleşmek adına Ve Ticaretin Kıtalar arası devamını sağlamak için önemli bir araç haline gelmiştir.Gemiyolu nakliyesini hem taşıma bedeli hemde Güvenli olması sebebiyle fazlaca tercih ve rağbet görmeside aşikardır.