Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Ağır Nakliye Firmaları

  Ağır Nakliye Firmaları ; Avrasya Nakliye Türkiye’nin En büyük Ağır nakliye Firması arasında çok fazla ihtiyaç duyulan nakliye türlerine Hizmet vermektedir. Ağır nakliye veya diğer bir ifade şekli ile Gabari Nakliye  özel ekipman ve özel araçlarla standart dışı yüklerin kısa sürede emniyetli biçimde taşınması işlemine denir. Ağır Nakliyat Ankara büromuzdan civar bölgeler için destek ve bilgi alabilirsiniz. Bu Yöntem özel izinlere tabi olan malzemeler için de çok fazla tercih görmektedir. Varış noktasına kadar olan güzergahtaki geçiş yollarında köprü durumları, yol genişlikleri özenli bir şekilde kontrol edilmek sureti ile belirli bir program dahilinde organize edilmektedir.

  Ağır nakliye sadece yükün taşınmasını değil, montajını, demontajını, depolamasını, sigortasını ve daha başka özel hizmetlerini de içerebilir. Diğer nakliye türlerine nazaran çok daha özellikli, çok daha kapsamlı bir iştir. Bu yüzden de ağır nakliyelerin son drece titiz bir şekilde yürütülmesi gerekir. Taşıma süreci boyunca mutlaka profesyonel bir ekip görev almalıdır.

  Ağır nakliye taşımacılığı şehirlerarası gerçekleştirilebildiği gibi ülkeler arası de gerçekleştirilebilir. Fakat ülkeler arası yapılan taşımalarda ülke prosedürleri hakkında bilgi sahibi olunmalı, yol analizleri doğru yapılmalıdır. Bu alanda en çok taşınan yükler şunlar olmaktadır: Trafo, Konteynır şantiye, Türbin, Santraller, Jeneratör, Fuar stantları ve ekipmanları, Yat ve tekne, Silolar, Vinç malzemeleri, Boru hatları, Köprü kirişleri, Tır nakliye ve ağır araçlar ve İş makineleri.

  Ağır Nakliye hakkında daha Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

İçindekiler

1. Ağır Nakliye Firması

  Ağır yüklerin taşınması, özel ekipman ve deneyim gerektiren bir lojistik alanıdır. Ağır nakliye firmaları, büyük ve ağır makineler, inşaat ekipmanları ve diğer büyük boyutlu yüklerin taşınmasında uzmanlaşmıştır.

  Ağır nakliye taşımacılığı normal nakliye firmalarının verebileceği bir hizmet değildir. Çünkü bu taşıma türünde normalde kullanılan araç ve ekipmanlar yetersiz kalacaktır. Mutlaka profesyonel ağır nakliye firmaları ile çalışılmalıdır. Adana ağır nakliye, İstanbul ağır nakliye, Mersin ağır nakliye, Kocaeli ağır nakliye, Konya ağır nakliye ya da diğer illerde hiç fak etmeksizin ağır nakliyelerin taşınması büyük zahmet ve özen gerektirir. Standart dışı yüklerin taşınabilmesi için özel ekipmanlara ve özel araçlara ihtiyaç vardır. Uygun römorklar ve çeker araçlarla öncü araç eşliğinde ağır yüklerin en kısa sürede, en emniyetli biçimde istenen yere taşınması gerekmektedir.

  Ağır nakliye firmalarının çalışanları da profesyonel olmalıdır. Ağır nakliyenin her aşamasında mühendislik bilgisi gerekir. Gerek şehirler arası gerekse uluslararası yük taşımacılığı yapılırken coğrafi bilgilerin, yol bilgilerinin detaylı olarak bilinmesi gerekir. Yol analizleri, ülke prosedürleri, hangi ekipmanların kullanılacağı gibi bilgiler ağır nakliye firması çalışanlarınca bilinmelidir. Avrasya Nakliye olarak uzun yıllardır Ankara ağır nakliye, İzmir ağır nakliye, Antalya ağır nakliye, Aksaray ağır nakliye, Denizli ağır nakliye, Bursa ağır nakliye, Isparta ağır nakliye, Kayseri ağır nakliye ve diğer bütün illerimize yönelik hizmet veriyoruz. Standart ağır nakliye araçlarımızla, hidrolik araçlarımızla ve lowbed araçlarımızla taşıma gerçekleştiriyoruz.

  Lowbed araç kiralama alanında uzman ekibimizle görev alıyoruz. Ağır yüklerin taşımacılığını kolaylaştırmak için hızlı manevra kabiliyeti olan, yük kapasitesi ve yükseklik sınırı daha üst seviye olan araçlarımızla öne çıkıyoruz. Hizmet verdiğimiz her alanda geniş bilgi, birikim ve eğitimimizle Türkiye’nin en çok tercih edilen ağır nakliye firmaları arasında yer alıyoruz.

Ağır Nakliyat Firmaları

2. Türkiye Ağır Nakliye Firmaları

  Ağır nakliye taşımacılığı aynı zamanda gabari dışı nakliye olarak da ifade edilebilir. Standarda uymayan taşıma yöntemlerini kapsayan gabari dışı taşımalar özel ekipmanlarla ve yine özel bir ekiple normal standartlar dışında gerçekleştirilir.

  Gabari dışı nakliye için özel planlamalar gerçekleştirilir. Normal taşımalarda kullanılan konteynerin tonajlarına özel hesaplamalar yapılır. Bu nedenle firmamız gibi profesyonellerce gabari dışı nakliye uygulanır. Buna göre de farklı araç türlerinden faydalanılır. Gabari dışı nakliyede kullanılan başlıca dorse tipleri şunlardır:

  • Havuz Dorse: Bu tür dorseler özellikle rulo şeklindeki saçlar ve benzeri yükleri taşımak için geliştirilmiştir. Tabanda havuz bulunur ve aracın boyu ekseninde bu havuz açılır. Yuvarlak silindir şeklindeki boşluk yük araca yüklendikten sonra iki yandan desteklenir.
  • Lovbed Dorse: Bu tür dorseler karayolu standartları dışında, normal tır veya kamyonlarla taşınamayacak büyüklükteki yükleri taşımada kullanılır. Daha geniş, büyük, uzun ve tonajdaki yükler yarı römorklarla taşınabilir.
  • 6 Dingil Dorse: Bu tür yarı römorklar iş makinesi, rüzgar tribünü, trafo, tekne, köprü kirişleri, tekerli vinçler ve benzeri ürünleri taşımada kullanılır. Düşük yatak yapısıyla trafik regülasyonlarına nazaran yükseklik hususunda avantaj sağlar.
  • Uzayabilen Dorse: Bu tür dorseler yükün ölçülerine göre uzayabilir, kısalabilir. Bu sayede kullanım genişliği ve kolaylığı ortaya çıkar.

3. Ağır Nakliyat ve Ağır Yük Taşımacılığı

  Ağır yük taşımacılığı kendi içinde dahi oldukça fazla farklılığa sahiptir. Bu nedenle her yük çeşidi için farklı tasarım ve yeterliliğe sahip araçlar kullanılmalı, profesyonel bir ekip görev almalıdır. Firmamız gerek yurtiçi gerekse yurtdışı ağır nakliye ihtiyaçlarına en iyi çözümü üretmektedir.

  Siz değerli müşterilerimizde firmamızın kaliteli hizmet avantajlarından yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Ağır Nakliyat Firmaları

  Trafo, Konteynır şantiye, Türbin, Santraller, Jeneratör, Fuar stantları ve ekipmanları, Yat ve tekne, Silolar, Vinç malzemeleri, Boru hatları, Köprü kirişleri, Tır nakliye ve ağır araçlar ve İş makineleri.

Havuz Dorse, Lovbed Dorse, 6 Dingil Dorse, Uzayabilen Dorse'dir.

Ağır Nakliye Firmaları, yoğunlukla İstanbul Ankara Ve Mersin Bölgesinde konuşlanmış durumdadır.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM