Arnavutluk Nakliye

Arnavutluk Nakliye

Arnavutluk Nakliye Hizmetleri - Arnavutluk Karayolu Nakliye - Arnavutluk Parsiyel Nakliye 

 

   ARNAVUTLUK NAKLİYE HİZMETLERİ

        Avrasya Nakliye olarak; Avrupa, Ortadoğu ve Balkan ülkelerine taşımacılık yapmaya oluşturduğumuz kuvvetli ağ ile taşımacılık yapmaya devam etmekteyiz.

       Balkan ülkeleri üyesi olan Arnavutluk bölgesi de düzenli taşımacılıklarını yaptığımız bölgelerden bir tanesidir. Arnavutluk çalışan nakliye firmalar arasında olmamızın en önemli özelliği bölge hakimini iyi bilen, Arnavutluk nakliye fiyatları bilgisine hep güncel kalan deneyimli ekipman kadrosu ile Arnavutluk nakliye firmaları arasında lider olmuştur.

ARNAVUTLUK KARAYOLU NAKLİYE

          Arnavutluk bölgesine ülkemizin müşteri isteği doğrultusunda her ilden araç çıkarma imkanı sağlayan firmamız, deneyimli kaptanları, Uluslararası karayolu yasalarına uygun ve araç sigortalarını (CMR sigortası, emtia sigortası) ihmal etmeden başkent Tiran (Tirana) ve diğer Arnavutluk illerine taşımacılık yapmaktadır. Oluşturduğu kalite ve hizmet bağları ile Balkanlar ülkelerine çalışan tır firmalarına layık olma yolunda ilerlemektedir. Arnavutluk frigo çalışan nakliye firmaları arasında olmanın sevincini sizler sayesinde yaşamaktayız.

 ARNAVUTLUK PARSİYEL NAKLİYE

           İstanbul Avrupa Yakası, Anadolu yakası, İzmir, Ankara ve Mersinde hizmet zincirinin bir parçası olan depolarımızdan haftanın belirli günlerinde Arnavutluk parsiyel nakliye ve Arnavutluk kargo Aksaray’dan araçlarımız çıkışı yapılmaktadır. İstanbul Arnavutluk kargo taşımacılığı ile kapıdan kapıya teslim, adres teslim ve gümrük teslim gibi hizmetleri sunarak Arnavutluk lojistik firmalarından biri olmuştur. Sizlerde Bu hizmetlerimizde yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen arayarak detaylı bilgi alabilir veya WhatsApp üzerinden 7/24 Müşteri Destek Hattımıza yazabilirsiniz.