Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Arnavutluk Parsiyel Nakliye

  Arnavutluk Parsiyel Nakliye, Avrasya olarak dış ticarette be balkanlar bölgesine hizmetlerinde Türkiye de bir numaralı konumda bulunmaktadır. Arnavutluk Parsiyel Yükleme ile ilgili Ülkemizin Avrupa ülkeleri ile karşılıklı yaptığı ticaret anlaşması çerçevesinde hizmet çalışmalarını başarıyla sürdüren şirketimiz, Balkan ülkelerinin tamamında ve aynı yoğunlukta faaliyetlerini sürdürmektedir. Yılların bilgi birikimi ve deneyimini siz müşterilerimiz ile paylaşarak ortak bir payda da buluşmaktayız. Bölgesel yoğunluğun en fazla olduğu Ülkelerin Başında gelen Arnavutluk, Türkiye ile sıcak bir Ticari ilişkiye sahiptir. Arnavutluk Parsiyel alanında yaptığımız yatırımların karşılığını sizlerden aldığımız olumlu ve güzel dönüşlerden de anlamaktayız.

  Balkan Ülkelerinden bir tanesi olan Arnavutluk, ülkemizin ihracat yaptığı ülkeler arasında büyük bir paya sahiptir. Arnavutluk Parsiyel Nakliyat Hizmetinin yanı sıra kısmen de olsa Arnavutluk ithalat ve Arnavutluk İhracat üçüncü ülkelere transit geçişlerle sevk edilen muhtelif yüklerin taşınması  işlemlerini yerli ve yabancı plakalı tırlarla gerçekleştirmekteyiz. Avrasya Nakliye Olarak sizlere her nakliye yolunda yardımcı olmak istiyoruz. Güven ilkesi ile uzun vadeli bir işbirliği hedefimiz kazanç odağımızda önemli bir yere sahiptir.

  Avrasya Nakliye olarak en doğru ve en güvenilir lojistik şirketi olmak ve Sizlerin yanında olmak her zaman ilk hedefimiz. Profesyonel ekibiyle sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye hazır olan şirketimiz, Sizlere özel Bu tekliflerimizden ve imkanlarımızdan yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Arnavutluk Parsiyel Yükleme

  Hizmetimizi genel olarak karayolundan sağlamaktayız. Sevkiyatlar Kapıkule sınır kapısı ve İpsala Sınır kapısı üzerinden  Geçerek Hedef ülke ve Şehirlere ulaşımını sağlamaktayız. Arnavutluk Ülkesine her türlü malzeme ve eşya hizmet imkanı sağlamaktayız. 

  Şirketimiz, Arnavutluk Parsiyel Lojistik, hizmet alanında en çok tercih edilen ve aranan şirketlerden biridir. Güven, kalite ve disiplin gerektiren bu alanda, çalışmalarımız devam ederken farklı dilleri bilen personellerimiz, zamanında yüklerin teslim edilmesi ve herhangi bir problem yaşanmadan varış noktasına ulaşılması için gerekli tedbirleri öncesinden alınmaktadır.

  Avrasya Nakliye olarak her türlü denetleme ve kontrolü yapmaktayız. Sizlerde Arnavut Parsiyel Taşıma taleplerinizi bizlere iletebilir, avantajlı tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

Arnavut parsiyel Nakliye
Arnavutluk Parsiyel Nakliye

2. Türkiye Arnavutluk Parsiyel Taşıma

  Parsiyel Nakliye taşıma işinin başarı ile tamamlanması için belirli noktalara dikkat etmek gerekir. Ağır yüklerin alt kısımda, hassas ve hafif yüklerin ise üstte konumlandırılması, oluşabilecek zararları minimuma indirir.

  Yüklerin farklı şirketlere ait olması sebebi ile etiketleme işlemine özen gösterilmeli, karışıklık olmaması için yüklerin doğru paketlendiğine emin olmak gerekir. Öncelikle elleçleme ve dağıtım sürecinin titizlikle tamamlanması oldukça önemlidir. 

  Bu kriterler doğru yapılmadığı takdirde teslimatta gecikme ve büyük zararlar yaşanabilir. Bu sebeple sorumlu kişilere bilgi akışının doğru yapılması, ekipman temininin standartlara uygun yapılması gerekir. 

  Elleçleme işleminin bu yöntem ile düzenlenmesi hem zaman, hem de iş gücü tasarrufu sağlar. Bu yöntemin yanı sıra, güzergaha dayalı yükleme seçeneği de sıkça tercih edilir. Arnavutluk Parsiyel Nakliye de bir diğer önemli konu ise yükün cinsine göre elleçleme yapılmasıdır. 

  Daha fazla detaylı bilgi almak İçin whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

3. Arnavutluk Türkiye Parsiyel Nakliye

  Bu sektörde başarılı işlere imza atmış olan Avrasya Nakliye müşteri talepleri doğrultusunda en ideal rotaları oluşturarak hem ekonomik, hem de güvenli bir taşımacılık imkanı sunar.

 • Bekleme süreleri azaltılarak en ideal rotasyon oluşturulur.
 • Daha Uygun bedele ve Daha Güvenilir teslimat.
 • Direkt ya da aktarmalı transfer seçenekleri arasında teslim tarihi müşteriye bırakılarak esneklik ve güven kazandırılır.
 • Avrasya Nakliye farkı ile rekabetin oldukça fazla olduğu bu alanda kaliteli ve güvenli nakliyat süreci oluşur.
 • Avrasya Nakliye Olarak 7/24 canlı destek ve irtibat telefonu
 • Güvenilirlik ve Sigortalı yük 
 • Hızlı ve güvenilir bir şekilde seyahat ve kısa sürede teslimat
 • Ekonomik ve uygun navlun değerlendirmesi
 • Uzman personeller ve disiplinli çalışma ortamlarımız bulunmaktadır.
Arnavutluk Parsiyel Nakliye
 • Key Account Yönetimi hizmeti ile transfer sürecinin raporlanması sağlanarak müşteriye güncel bilgi akışı sunulur.
 • Az miktarda yüke sahip şirketlerin komple araç kiralamalarını ortadan kaldırır. Bu yöntemin sıkça tercih edilmesinin en önemli sebebi, ciddi oranda maliyet tasarrufu sağlamasıdır.
 • Parsiyel yüklemede araç içi boşluklar ödenen miktarı arttırmaz. Müşteriye ait yükün kapladığı hacim kadar ödeme yapılır.
 • Aynı güzergahta yer alan birden fazla müşterinin yükünü ulaştırması ile zaman tasarrufu sağlanır.
 • Karayolu, denizyolu ve havayolu gibi hizmet türleri ile entegre olarak dünyanın dört bir yanına hizmet sunar.

4. Arnavut Parsiyel Yük

  Arnavutluk Parsiyel Nakliye yapılırken Yük nasıl hesaplanır bu soru son zamanlarda nakliye sektöründe en çok sorulan sorulan arasında bulunmaktaydı bizde sizlere en uygun dille açıklamak istedik. Sektörümüzde bir yükün cinsi, boyutu ve ağırlığı kadar hacmi de büyük önem taşır.

  Taşınacak ürünlerin araç içinde kaplayacağı yerin hesaplanması yalnızca parsiyel yük de değil, tüm taşıma çeşitlerinde büyük rol oynar. Hesaplama işlemi, yüklerin birbirine zarar vermeden konumlandırılması için son derece önemlidir. Öncelikle yükün metre hesabı en, boy, yükseklik ve adet ölçüleri ile belirlenir. Daha sonra , ağırlık ve ebat gibi ölçüler kullanılarak mevcut yükün hesabı yapılabilir.

  Hacim hesabından sonra yükün cinsine göre özel önlemler alınır. Ambalajlama ve etiketleme işlemi ardından yükler, araç içinde en uygun yerde konumlandırılarak transfer işlemi başlatılır. Bütün Bu işlemler şirketimiz tarafından özenle ve profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

  Arnavutluk Parsiyel hakkında Detaylı bilgi almak İçin whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Tiran Parsiyel
Arnavutluk Parsiyel Nakliye

5. En Uygun Tiran Parsiyel Nakliye

  ilk olarak taşınacak yükün hacmine bakılarak belirlenir. İkinci kriter ise yükün alınacağı ve teslim edileceği yerdir. Nakliye Çözümlerimizi Faaliyete geçirirken her zaman için ilk hedefimiz Müşteri Memnuniyeti Olmuştur.

 Masraflar Piyasada değişiklik gösterebilmektedir ancak Avrasya Nakliye Şirketimizin bünyesinde bulundurduğumuz tüm nakliye çözümleri sizlerin Cüzdanına en çok yarayacak şekilde dizayn edilmiştir. Sizlerin Bizlere güvenmesi İçin Tüm nakliye ücretlerimizde sizlere en iyi desteği vermekteyiz.

  Uygun ve güvenli teslimat ilkesini benimseyen lojistik şirketimiz için operasyon ekibimize whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

 

  Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz Merkez Ofisimizi ziyaret ederek hem detaylı bilgi alabilir hem de bir kahvemizi içebilirsiniz. 

Soru & Cevap

Hesaplama işlemi, yüklerin birbirine zarar vermeden konumlandırılması için son derece önemlidir. Öncelikle yükün metre hesabı en, boy, yükseklik ve adet ölçüleri ile belirlenir. Daha sonra , ağırlık ve ebat gibi ölçüler kullanılarak mevcut yükün hesabı yapılabilir.

  Parsiyel Nakliye taşıma işinin başarı ile tamamlanması için belirli noktalara dikkat etmek gerekir. Ağır yüklerin alt kısımda, hassas ve hafif yüklerin ise üstte konumlandırılması, oluşabilecek zararları minimuma indirir.

  Yüklerin farklı şirketlere ait olması sebebi ile etiketleme işlemine özen gösterilmeli, karışıklık olmaması için yüklerin doğru paketlendiğine emin olmak gerekir. Öncelikle elleçleme ve dağıtım sürecinin titizlikle tamamlanması oldukça önemlidir. 

Arnavutluk Vatandaşlarımızın 180 gün içerisinde 90 günlük yapacakları ziyaretlerde Vize bedeli almamaktadır.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM