Avusturya Nakliye

Avusturya Nakliye

Avusturya Nakliye - Avusturya karayolu Nakliyesi - Avusturya Parsiyel Nakliye 
AVUSTURYA NAKLİYE

        Avrasya Nakliye olarak Avrupa ülkelerine taşımacılık yapmaya hız kesmeden devam etmekteyiz. Orta Avrupa bölgesinde olan Avusturya ya lojistik alanında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Firmamız; Uzman ekip, deneyimli kaptanları ile Avusturya nakliye firmaları arasında ilk sıralarda yer almayı başarmıştır.

   Avusturya çalışan nakliyeciler arasında kendine yer edinmiş olan firmamız Avrasya Nakliye, müşteri ve sonuç odaklı ilerleyerek  faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir. Mersin nakliyeciler sitesi, İstanbul nakliyeciler sitesi, Ankara nakliyeciler sitesi, İzmir nakliyeciler sitesi içerilerinde bulunan ofislerimizde ki ekip arkadaşlarımız Avusturya nakliye fiyatları hakkında her daim güncel fiyat bilgisine sahip olup Avusturya nakliyat işlemini gerçekleştirmektedirler.

 AVUSTURYA KARAYOLU NAKLİYESİ

       Avusturya kara nakliye taşımacılığı yapılırken ülkemizin istenilen her illerinden komple araç çıkışımız mevcuttur. 13*60 tenteli dorse tır, mega tır araçlarımız ile yükün cinsine ve ölçüsüne göre tedarik ederek, müşterimizin adresine göre temin edilmektedir.Avusturya Frigo Nakliye hizmetimizde yeni model araçlarımız ile devam etmektedir.         

      T.C gümrüğünde ki evrak işlemleri tamamlandıktan sonra Kapıkule veya İpsala sınır kapısından çıkışları yapılan araçlarımız 7-10 gün arasında teslim olmaktadır. İstanbul viyana nakliye en sık yapmış olduğumuz bölgeler olup başta viyana nakliye olmak üzere Salzburg nakliye, karitinya nakliye, linz nakliye, tirol nakliye gibi diğer Avusturya illerine nakliye hizmetimiz vardır.

AVUSTURYA PARSİYEL NAKLİYE

       Avusturya Parsiyel Taşımacılık hizmetine de tıpkı komple yük taşımacılığında olduğu gibi aynı hassasiyet ve özveriyle devam eden firmamız, gelen yoğun parsiyel talepleri üzerine; haftalık düzenli parsiyel çıkışı sağlanmaktadır. Parsiyel teklif hesaplama işlemlerinde , en-boy-yükseklik çarpımı ile metreküp hesaplama yapılarak en uygun tekliflerimizi sizlere sunmaktayız.Sizlerde Bu hizmetlerimizde yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen arayarak detaylı bilgi alabilir veya WhatsApp üzerinden 7/24 Müşteri Destek Hattımıza yazabilirsiniz.