Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Avusturya Parsiyel Taşımacılık

  Avusturya Parsiyel Nakliye, Avrasya olarak uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ile sizlere en kaliteli ve sağlıklı Avusturya Parsiyel konusunda kendi sektörümüz de öne çıkmaktayız. Türkiye ile Avusturya aralarında stratejik iş ortaklığı olan iki ülkedir. Avusturya Hizmetleri için iki ülke arasındaki ticari ilişkilerin pekişmesine olanak sağlamıştır. Ülke sanayi ve endüstri bakımından epeyce hareketlidir diyebiliriz. Bunun dış piyasaya yansıması da hissedilir derecededir.

Avrasya nakliye ile sizde Avusturya Parsiyel uygun fırsatlardan ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanın. Avrasya Nakliye olarak tüm çalışanlarımız sizlere güler yüzlü hizmet ve memnun kalacağınız bir teslimat sunacaktır. Bu hizmetin ana kurallarından bir tanesi de sağlam ve hızlı teslimattır. Yükleme ve operasyon sorumlusu ekip arkadaşlarımız hızlı ve güvenli bir teslimat süreci için koordineli şekilde çalışmaktadır.

  Türkiye ile Avusturya arasındaki ithalat ihracat faaliyetleri vesilesiyle parsiyel taşımacılığı yapılırken en çok kullanılan yöntem; Avusturya Parsiyel karayolu taşımacılığıdır. Avrasya Nakliye Bünyesinde Bulundurduğu Tüm Nakliye Çözümlerinde Profesyonel ve titiz işçilik ile sektörde önemli yerlere gelmiştir. Balkanlar dan Avrupa’ya giriş kapısı konumunda Olan Avusturya, Birçok Avusturya Parsiyel en uğrak durağı olma özelliğini de taşımaktadır.

  Avusturya Parsiyel hakkında daha detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. Avrasya Nakliye olarak prensiplerimizden ve çalışma düzenimizden asla ödün vermiyoruz.

1. Avusturya Parsiyel Yükleme

  Avrasya şirketimizle, Türkiye ile Avusturya da ters istikametteki yüklerinizi, geçmişten gelen tecrübemizle en uygun rotayla, istenilen zamanda kapıdan kapıya teslim anlayışımızla karayolu üzerinden taşımaktayız. İstanbul Kapıkule sınır kapısından çıkan tırlarımız, Avusturya’ya ulaşmaktadır. 

  Yükleriniz taşınırken tır şoförlerimizin kullandığı bir başka bir güzergah ise Kapıkule sınır kapısı çıkışlı olarak; Avusturya’nın her bölgesine ulaşmaktır. Tüm bu ulaşım yollarını sizlere en uygun parsiyel nakliye hizmetini vermek için kullanmaktayız. Avusturya Parça Nakliye işi diğer taşımalardan farklı olarak Suben’ de Gümrükleme işleminden sonra ilgili adreslere sevk edilip teslim edilmektedir. Suben Gümrük acentelerimiz bu konu da siz değerli müşterilerimize sınırsız destek imkanı sunmaktadır.

Avusturya Parsiyel Nakliye

2. Avusturya Parsiyel Taşımacılık

  Avusturya Parsiyel Nakliye, en fazla tercih edilen bir taşıma şeklidir. Bu taşımacılık türü, yüklerin bir konteyneri tamamen dolduramadığı durumlarda kullanılır. FCL, yani tam konteyner yükü taşımacılığın karşıtı olarak bilinen Parsiyel Nakliye sisteminde, konteyner içerisindeki yükler birden fazla alıcıya sahiptir.

  Bir Konteynerin yeteri kadar dolmaması halinde, farklı şirketlerin yükleri de eklenerek taşıma işlemi gerçekleştirilir. Bu şekilde, birden fazla alıcıya veya satıcıya sahip yüklerin parsel hesabına göre maliyet ayrımı yapılır. 

  Avrasya Nakliye, anlaşmalı acenteleri ile birlikte yükleri müşterilerden teslim alarak varış noktasına düzenli şekilde ulaştırmayı amaçlar. Avusturya parsiyel Nakliye süreçlerini en verimli şekilde yöneterek müşterilerin transfer ihtiyaçlarını karşılar. Zamanında evrak teslimi ile teslimat süresi boyunca hiçbir aksiliğe yer vermeden güvenli taşıma imkanı sunmaktayız.

3. Avusturya Parsiyel Hizmetlerin Sunduğu Ayrıcalıklar Nelerdir ?

  Az miktarda yüke sahip şirketlerin komple araç kiralamalarını ortadan kaldırır. Bu yöntemin sıkça tercih edilmesinin en önemli sebebi, ciddi oranda maliyet tasarrufu sağlamasıdır.

  • Avrasya Nakliye farkı ile rekabetin oldukça fazla olduğu Avusturya alanında kaliteli ve güvenli nakliyat süreci oluşur.
  • Parsiyel yüklemede araç içi boşluklar ödenen miktarı arttırmaz. Müşteriye ait yükün kapladığı hacim kadar ödeme yapılır.
  • Aynı güzergahta yer alan birden fazla müşterinin yükünü ulaştırması ile zaman tasarrufu sağlanır.
  • Tüm hizmet türleri ile entegre olarak dünyanın dört bir yanına hizmet sunar.
  • Bekleme süreleri azaltılarak en ideal rotasyon oluşturulur.
  • Key Account İdaresi hizmeti ile sevkiyat sürecinin rapor eilmesi sağlanarak müşteriye doğru ve güncel bilgi akışı iletilir.
  • Direkt ya da aktarmalı transfer seçenekleri arasında teslim tarihi müşteriye bırakılarak esneklik ve güven kazandırılır.
  • Şirketimiz Austria parsiyel Nakliye hizmetleri arasında yerini alarak sektörde başarılı işlere imza atmış olan Avrasya Nakliye müşteri talepleri doğrultusunda en ideal rotaları oluşturarak hem ekonomik, hem de güvenli bir taşımacılık imkanı sunar.

4. Avusturya Parsiyel Taşıma ve Hacim Hesaplama

  Günümüzde Nakliye ve genel Lojistik hizmetleri, oldukça önemli bir sektör olarak öne çıkmakta ve pek çok farklı iş kolu içerisinde de sık sık kullanılmaktadır.

  Lojistik hizmetlerinin oldukça önemli bir bölümü olan parsiyel Nakliye hizmetleri de Avusturya parsiyel nakliye hacim hesaplama gibi çeşitli sektörler içerisinde sık sık karşımıza çıkmaktadır.

  Avrasya Nakliye olarak sizlere en uygun ve en güvenilir parsiyel nakliye hizmeti vermek en büyük hedefimiz. Parsiyel terimi, genel olarak lojistik sektöründe en çok kullanılan teknik terimler arasında yer almaktadır. 

  Özellikle aynı rota üzerinde yer alan farklı müşterilerin çeşitli yüklerinin tek bir vasıta ile taşınmasını sağlayan bu sistemle günümüzde birçok farklı sektör için de oldukça hızlı şekilde ürün ulaşımı sağlanmaktadır.

  Avusturya Parsiyel Nakliye

5. Avusturya Parsiyel En Güncel Liste ve Bilgiler

  Avrasya Nakliye bünyesinde bulundurduğumuz nakliye çözümlerimiz arasında bulunan parsiyel nakliye  İhtiyacınıza ve nakliye yapacağınız ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Avusturya Parsiyel Taşımacılık bünyemizde bulundurduğumuz önemli nakliye çözümlerinden bir tanesi konumundadır.

  Siz değerli müşterilerimizde lojistik şirketimizin kaliteli hizmet avantajlarından yararlanmak ve Avusturya Parsiyel Lojistik hakkında daha fazla bilgi edinmek için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Soru & Cevap

İstanbul Kapıkule sınır kapısından çıkan tırlarımız, Bulgaristan-Sırbistan-Hırvatistan-Slovenya üzerinden Avusturya’ya ulaşmaktadır. 

Avusturya'nın başkenti Viyana'dır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM