Azerbaycan Nakliye

Azerbaycan Nakliye

Azerbaycan Nakliye Ve Azerbaycan Parsiyel Taşımacılık  

                     Azerbaycan Karadeniz de olan komşumuzdan ziyade kardeş ülke olarak adlandırdığımız Ülke konumundadır. Azerbaycan başkenti Bakü’dür. Azerbaycan nakliye yapan firmaların içinde geniş bir kitleye sahip olan firmamız, Azerbaycan karayolu nakliyesi Azerbaycan parsiyel taşımacılığı alanında da hizmet vermektedir.Azerbaycan ile ticari ilişkilerimiz ve Ülke olarak bağımız yıllar geçtikçe sağlamlaşmakta ve ticaret(İthalat ve İhracat) hacmimiz genişlemektedir.Karadeniz Güzergahından yapılan Azerbaycan Parsiyel taşıma,nahçıvan nakliyat veya Azerbaycan Kargo Yüklerini, En hızlı şekilde Gürcistan Güzergahını da kullanarak Kırmızı Köprü geçiş noktasından Azerbaycan Limanlarına veya Azerbaycan şehirlerine ulaştırmaktayız.

                    Azerbaycan Kargo taşımacılığı günden güne Çoğalmakta ve talep artmaktadır.Avrasya Nakliyat şirketimize gelen taleler doğrultusunda İstanbul Sancaktepe depomuza teslim edilen malzemeleri Gümrüklemeye müteakip olacak şekilde  haftadaen az 1 araç çıkarmak sureti ile Azerbaycan Parsiyel taşıma hattında önemli bir rol üstlenmiştir.Başta Nahçıvan olmak üzere Azerbaycanın Tüm şehirlerine Güvenli bir taşımacılık gerçekleştirmek adına,talep doğrultusunda Soğuk Hava depo lu araçlarımız,Frigofirik,Tenteli,Sal Kasa veya Mega araçlarımız ile Güvenli ve CMR Sigortası Kapsamında taşıma yapmaktayız.       
                  Şirketimiz Blog sayfalarımızda Azerbaycan Yük ilanları başlığı altında llojistik sektörüne Yük bulma konusunda da rehberlik sağlamaktadır.Azerbaycan Yük ilanları denilince Aranan firmalardan olan Avrasya Nakliye firmamız aynı şekilde Azerbaycan nakliye ilanları Taleplerinize de en doğru şekilde cevap verebilmek için çalımalarına hızla devam etmektedir.   

Azerbaycan KaraYolu Nakliyat Nasıl Yapılır

                     Azerbaycan Karayolu Nakliyat; Tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile müşterilerine tam zamanlı hizmet ve en uygun navlun vererek yoluna devam eden Avrasya Nakliye,Türkiyemizden;İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin, Adana, Rize, Trabzon, Antalya, Samsun baştaolmak üzere talep halinde diğer şehirlerimizden de özmal araçlarımız temin edilerek verilen yükleme adresine gönderim yapılır İhracat ve İthalat belgeleri hazır olduktan sonra Sarp sınır kapısından çıkmak üzere yola koyulur. Azerbaycan Gürcistan sınır kapısı da aynı şekilde dir. Azerbaycan a çalışan tır firmaları olan Avrasya nakliye yenilenen araç filoları ile Azerbaycan nakliye firmaları rekabetine ortak olmaktadır. Azerbaycan yük ilanları taleplerinde firmamız en uygun navlun vererek kendi prestijini öne çıkarmaktadır.

Azerbaycan Tır Fiyatları:

                      Avrasya Nakliye olarak yenilikçi bir hizmet anlayşına uyum sağlama adına Azerbaycan tır fiyatları güncel olarak takip eden firmamız, müşteriye en doğru fiyatı vermektedir. Azerbaycan kargo seçeneğinde oluşturmuş olduğumuz deneyimli ekip ile uluslararası kargo taşımacılığını uygun navlun ve zamanlı teslimat ile nakliye işlemini yapmaktadır.Türkiye-Azerbaycan Tır fiyatları Dönemsel baz da farklılık göstermektedir.Fakat Güncel olarak ;

İSTANBUL - AZERBAYCAN BAKÜ NAKLİYE FİYATI : 2200 USD
İZMİR - AZERBAYCAN BAKÜ NAKLİYE FİYATI : 2250 USD
ANKARA - AZERBAYCAN BAKÜ NAKLİYE FİYATI: 2100 USD
MERSİN - AZERBAYCAN BAKÜ NAKLİYE FİYATI : 2200 USD
İSTANBUL - AZERBAYCAN KUBA(QUBA) NAKLİYE FİYATI : 2350 USD 

İSTANBUL AZERBAYCAN KARGO FİYATI :4,00 USD / KİLOGRAM BAŞI (KG)
ANKARA AZERBAYCAN KARGO : 3,00 USD / KİLOGRAM BAŞI (KG)

 

Azerbaycan Tır Tonaj Bilgileri 

                     Türkiye - Azerbaycan nakliye yüklemelerinde Ülke Tonaj müsaade durumlarına göre Basar Tonaj ve istihab Haddi belirlenmektedir.Şuan İçin Türkiye den - Azerbaycan Nakliyesinde Artvin Hopa Sınır Kapısında Geçiş müsaadesi 0 - 22 ton için geçerlidir.Özel ve istisnai durumlar hariçtir.Avrasya Nakliyat firmamız talepler doğrultusunda Türk plaka veya yabancı plakalı araçlarımız ile taşıma gerçekleştirebilmektedir.Uluslararası Nakliyeciler Derneğine bağlı nakliyeciler de Azerbaycan Nakliye firmaları üyeliğini kabul etmektedir. 
Türkiye Azerbaycan arası  nakliye Süresi :
                 
Gelişen teknoloji ve Son model araçlarımız ile artık Türkiye Azerbaycan arası süre 24 saat içinde teslimat gibi son derece hızlı yapılmaktadır. 

Azerbaycan Parsiyel Taşıma Nasıl yapılır :

                     Azerbaycan parsiyel taşımacılığında müşterilerin, tır kapasitesini dolduramadığı zamanlarda destek vererek komple araba yükler gibi Müşteri adres bilgilerine göre hareket ederek navlun imkanını gerçekleştirmektedir.Şubelerimiz bulunan;Mersin nakliyeciler sitesi,Kayseri nakliyeciler sitesi, Ankara nakliyeciler sitesi,İstanbul nakliyeciler sitesi, İzmir nakliyeciler sitesi ve diğer illerde ki şubelerimiz ya da depolarımızdan çıkışlarımız mevcuttur.
                    Azerbaycan nakliye ilanları vermek suretiyle ülkeyi tanıyan profesyonel iş arkadaşlarımız ile Azerbaycan kargo hizmetimiz ile Türkiye Azerbaycan Kargo firmaları arasında olmaktayız. Güçlü ekip ve takım ruhu çalışmasıyla ile Azerbaycan kargo konusunda hizmet vermekteyiz.Azerbaycan Parsiyel taşıma genel oalrak Gürcistan dan geçiş yapılmak suretiyle mevcut güzergahında olan malzemeleride teslim ederek Azerbaycan Bakü Gümrüğü varış noktasına ulaşmaktadır.

Türkiye - Azerbaycan nakliye yaptığımız şehirlerimiz:

                  Samsun,Ankara,Artvin,Trabzon,İstanbul,Osmaniye,İzmir,Gaziantep,Aydın,Antalya,Konya,

Kayseri,Çorlu,Gebze,Dudullu organize sanayi,Tarsus Organize sanayi bölgesi nakliye yapmaktayız.

Türkiye Azerbaycan Nakliyesi yaptığımız Azerbaycan Şehirleri:

Başta Başkent Bakü olmak üzere,ASTARA,HANKEDİ,HOCALI,CELİLABAD,CEBRAYIL,DAŞKESEN,GENCE,KARABAĞ,NAHÇIVAN,ŞABRAN,ŞİRVAN,ZERDAB KUBA(QUBA) Azerbaycan Şehirlerine Kargo Taşımacılık,Parsiyel Taşımacılık yapmaktayız.Türkiye Azerbaycan arası nakliye güzergahında ise Gürcistan Üzeri gidilmektedir.Kırmızı Köprü sınır kapısı ve Kırmızı köprü gümrüğü kullanılmak suretiyle,bazen de Gidecek malzemelerin geçiş ve izin uygunluğu durumuna göre İran dan geçiş de yapılarak taşınabilmektedir.  

AZERBAYCAN YÜK İLANLARI
           
  Kardeş Ülkemiz Azerbaycan Ülkesine gönderilecek yük,eşya,kargo gibi emtiaların taşımasının yapılabilmesi ve siz değerli müşterilerimizin sıkıntı yaşamaması açısından Avrasya Nakliye firması olarak Yük platformu oluşturmak suretiye Azerbaycan Yük ilanları adı altında talep formu oluşturmaktayız.
             Firmamız En hızlı ve en güvenilir şekilde hizmet sunmak amacı doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.Türkiye ihracatçı firmalar genel anlamda daha çok parsiyel taşımacılık talebi ile lojistik arayışı içindedir.Uzun yıllara dayanannakliye sektöründeki çetin yolculuğumuz boyunca edindiğimiz tecrübemiz ile Tüm parsiyel taşımalarınızı sigortalı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
              Aynı zamanda Avrupa ülkelerinden 3.ülke taşıma olarak adlandırdığımız,Avrupa ülkelerinden Gelmek ve Türkiye güzergahından geçmek suretiyle yakın ve uzak Komşularımız olan Azerbaycan 3.Ülke Taşıma,Irak 3.Ülke Taşıma,Gürcistan 3.Ülke taşıma,İran 3.ÜlkeTaşıma yani diğer adı ile Transit Ticaret de son dönemlerde talep yoğunluğu artmaktadır.