Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Belarus Nakliye

  Belarus Nakliye, Tüm Bölge hizmetlerinde Avrasya, sınırsız müşteri memnuniyeti ekseninde hareket eder. Bu sektör birçok hizmet alanında siz müşterilerimize hizmet sunmaktaıdr aslında. Belarus Nakliyecileri olarak Marmara bölgesinde yer alan, İstanbul Belarus Nakliye Firmaları; “Beyaz Rusya” adı ile de bilinen Avrupa ülkelerinden biridir. Bölgeye yapılan taşıma türleri ise ; Belarus Türkiye Nakliye ile  İkili ülke anlaşmaları ve ticari ilişkiler, orta segmentte devam ederken Türkiye’den düzenli olarak nakliye işlemleri devam etmektedir. Belarus Nakliye Firması olarak rahatlıkla bizlere 7/24 ulaşma imkanınız bulunmaktadır. Gelişen Teknoloji ile beraber atılan her adımlar da Belarus Nakliye Fiyatları konusunda sizlere daha uygun teklifler sunabilmek adınadır. Konumu İtibari ile Avrupa rusya sınır hattında yer aldığından, bazı durumlar için de stratejik ilişkilerde de yer almaktadır.

  Bu Hizmet türü daha çok Türkiye’den Belarus Tır Nakliye şeklinde yapılmaktadır. Hedef politikamız %100 Müşteri memnuniyeti olarak çıktığımız yolculuğumuz emin adımlar ile devam etmektedir. Türkiye’den gönderici yani İhracatçı firmaların parsiyel olarak her hafta düzenli, Komle araç olarak da hergün (Talepler ve uygun araç durumuna göre ) çıkışlarımız yapılmaktadır. Minsk Şehri en yoğun teslimatların yapıldığı Belarus Şehirleri arasındadır. Beyaz Rusya’nın üretime dayalı politikalarının çok gelişmemiş olması, coğrafi koşulları ve ülkenin ikliminden kaynaklanmaktadır. Belarus Karayolu Nakliye olarak lojistik faaliyetlerimizi sanayileşmesi büyük olan şehirlerimizden daha aktif bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Belarus Frigo Nakliye için de yine İstanbul Ankara ve İzmir depolarımdan haftalık çıkış yapmak sureti ile sizlere sunuyoruz. 

  Belarus kara Nakliye Hakkında daha Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Table of Contents

1. Belarus Nakliye Firmaları

  Avrupa’nın her bölgesine araç gönderen firmamız, Doğu Avrupa’da yer alan Belarus bölgesine de Belarus komple nakliye, Belarus parsiyel nakliye, Belarus frigo nakliye ve Belarus Ağır nakliye hizmetini gerçekleştirmektedir. Resmi adıyla Belarus Cumhuriyeti olarak adlandırılan ülke, eski bir Sovyetler Birliği ülkesidir. Başkenti ve en çok ticari ilişkilerinin yaşandığı ili Minsk’tir. Küreselleşen dünyayı benimsemiş ve ayak uydurmayı gayret gösteren ülke konumundadır.

  Belarus’a nakliye hizmetleri, karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu taşımacılığı seçenekleri ile yüklerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde taşır. Nakliye maliyetleri, yükün ağırlığı, hacmi ve taşınacağı mesafeye göre belirlenir.

  Ülkenin bir diğer adıyla Beyaz Rusya’dır. Beyaz Rusya nakliye Ukrayna üzeri genel olarak tercih edilen güzergahtır. Belarus’a nakliye yapan firmalar arasında ki konumunu korumamızın sebeplerinden bir tanesi de günlük araç konum bilgisidir.  Araçlarımızda bulunan araç takip sistem cihazları ile sizlerde kolayca ulaşabilirsiniz.

Belarus Frigo Nakliye
Belarus Nakliye

2. Belarus Nakliye Fiyatları

  Belarus Çalışan Nakliye Firmaları olarak Ülkemizin İstanbul, Ankara, Mersin, İzmir, Gaziantep, Kayseri, Adana ve diğer illerinden Ülkeye ihracat yapılmaktadır.

  Belarus’a nasıl gidilir ? sorusuna en iyi Türkiyeden: Ülkemizin Samsun port limanında gemiye binen tırlarımız Ukrayna Odessa bölgesinde ki Odessa limanına inerek Ukrayna karayolu ile Ülkeye geçiş yapmaktadır.

  Alternatif olarak kullanılan yol güzergahı ise Gürcistan- Rusya- Ukrayna ve Belarus şeklindedir. Müşterilerimiz için en uygun ve hızlı teslimat ilkesi benimsemiş şirketler arasında bulunmaktayız.

  Ülke hakkında daha fazla bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

3. Belarus Parsiyel

   İstanbul depolarımızdan Haftalık çok düzenli bir şekilde diğer Ülkelere olduğu gibi Belarus parsiyel taşımacılık hizmetini de gerçekleştirmekteyiz. Birden fazla ihracatçı firmanın tek bir tırın ölçülerini doldurması sonucu çıkış gerçekleşmektedir.

  Belarus Parsiyel nakliye hizmetinde piyasa bilgisini bilen ekip arkadaşlarımız ve deneyimli kaptanlarımız ile malzemeleriniz güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. Karşı alıcı firma malzemeyi alana kadar sorumluluğumuzun farkındalık ve bilincinde olarak hizmetimizi en iyi şekilde yapmaktayız.

  Belarus Parsiyel Lojistik hizmet avantajlarından faydalanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

4. Belarus İhracat Yapan Firmalar

  Beyaz Rusya varış süresi gümrük yoğunluğu ve çıkış kapılarında ki yoğunluk gözetilmeksizin Komple taşımalarda 3-4 gün parsiyel taşımalarda ise, 4-6 gün arasında değişkenlik göstermektedir.

  Belarus Lojistik firmaları ailesinin bir parçası olmak bizlere güven ve mutluluk vermektedir. Belarus Komple Taşımacılık ta en fazla atılacak tonaj 23 olmaktadır.

  Avrupa birliği karayolu yasalarına göre hazırlanmış olan bu kural uyulmaması halinde fazla atılmış her bir ton için yüksek cezalar uygulanmaktadır.

  Belarus’un hiçbir denize kıyısı olmamasından kaynaklı sadece Beyaz Rusya karayolu nakliye hizmeti verilmektedir. Denizyolu taşımacılığı diğer ülkelerde gerçekleştirmekte olup bizlere soru ve fiyat taleplerinizi iletebilirsiniz.

Belarus Nakliye

  Belarus Frigo Nakliye hakkında Siz değerli müşterilerimizde firmamızın kaliteli hizmet avantajlarından yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Soru & Cevap

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM