Belçika Nakliye

Belçika Nakliye

Belçika Nakliye- Belçika Parsiyel Nakliye- Türkiye Belçika Nakliye Fiyatları-

BELÇİKA NAKLİYE

          Belçika, Batı Avrupa’da yer edinmiş Avrupa birliği ülkeleri arasında olmaktadır. Firmamız, Avrupa nakliye firmaları içerisinde ki konumundan dolayı Belçika nakliye yapan firmalar arasında da hali hazırda devam etmektedir. Belçika lojistik işlemi yapılırken Türkiye şehirlerinden  müşterimizin isteği doğrultusunda bünyesinde ki araçlarını temin eden firmamız, Belçika Parsiyel nakliye , Belçika frigo nakliye ve Belçika ağır nakliye hizmetleri ile geniş hizmet ağına devam etmektedir. Belçika lojistik firmaları arasında olan Avrasya nakliye firmamız ; Gelişen teknolojiye ayak uydurarak Belçika Nakliyat işlemini gerçekleştirmektedir. Kadrosunda bulundurduğu uzman ve deneyimli kadrosu ile Belçika Tır fiyatları hakkında her daim güncel ve uygun navlun hizmeti sunmaktadır.

BELÇİKA PARSİYEL NAKLİYE

              Parsiyel diğer bir anlamı parça yük olan navlun talepler için operasyonel ekibimiz ile müşterilerimiz arasında hesaplanan en*boy*yükseklik verilerinden sonra metreküp hesaplama işlemi ile Yurtdışı Tır ile gidecek malzemelerin fiyat maliyeti oluşturarak Belçika Karayolu Nakliye işlemi gerçekleşmektedir. Araçlarımızda bulunan CMR sigortası ve eksiksiz oluşan uluslararası karayolu belgeleri ile Avrupa ya nakliye taşımacılığını yapmaktayız. Belçika kargo taşımacılığı veya Belçika ya ev eşya taşımacılığı yapan firmalar arasında olan firmamız geniş acente bağları ile Belçika kargo taşımacılığı ile de ön planda olmaktadır.

TÜRKİYE BELÇİKA NAKLİYE FİYATLARI

      Türkiye den Belçika ya nakliyat fiyatları hakkında bölge hakimi olan ekip arkadaşları ile müşterilerine en uygun navlun ve tam zamanlı hizmet sunmaktadır.

İstanbul – Antwerpen : 4350 eur.

İstanbul – Brüksel : 4200 eur.

İstanbul – Gent :4400 eur.

Avrasya Nakliye profesyonel ekibiyle sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye hazırdır. Sizlerde Bu hizmetlerimizde yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen arayarak detaylı bilgi alabilir veya WhatsApp üzerinden 7/24 Müşteri Destek Hattımıza yazabilirsiniz.