Bosna Hersek Nakliye

Bosna Hersek Nakliye

BOSNA HERSEK NAKLİYAT HİZMETLERİ

                    Avrasya nakliye firmamız, Bosna Hersek nakliye firmaları arasında yer alan, özmal ve geniş acente bağları ile Bosna Hersek taşımacılığı yapan firmadır. Balkanların ve Türkiyemizin gözbebeği olan ülkeye nakliye firmalarının daçok öenm verdiği aşikardır.Firmamız Avrasya Nakliyat Deneyim ve özveri ile sektörün başarılı firmaları arasına girmiştir. Türkiye Bosna Hersek lojistik firmaları olma sebeplerinden biride müşteri memnuniyet odaklı ve sorun çözümü yolunda ilerleyerek doğru bilgi, yer zaman vererek ilerlemektedir.Alanında en başarılı olan firmamız sizlere hizmeti kaliteli sunmakarzusundadır.Balkan ülkelerinden olan Bosna en çok sipariş gönderdiğimiz ülkelerden birisidir.
                 BosnaHersek parsiyel nakliye ve Bosna Hersek Kargo işlerinde başkent Saray Bosna ve kalan tüm şehirlerine teslimat yapmaktayız. Geniş odaklı müşteri ilişkilerinden ötürü Bosna nakliye, Bosna parsiyel Bosna Hersek kargo,Bosna yük taşımacılığı hizmeti vermekteyizdir. Avrasya Nakliye olarak, Bosna Hersek Frigo nakliye taşımacılığı da yapmaktayız.

BOSNA HERSEK LOJİSTİK NAKLİYAT PARSİYEL HİZMET VERDİĞİMİZ ŞEHİRLERİ;
                   Başta Saray Bosna Olmak kaydı ile,BİJELİJİNA, BUGOJNO, CAZİN,TUZLA şehirlerine yapılacak sevkiyatlarınızda uygun navlun tekliflerimiz ile yardımcı olacağımız bilmenizi isteriz.

Bosna Hersek Nakliyat Fiyatları
İSTANBUL BOSNA HERSEK NAKLİYAT FİYATI : 2200 EUR
İZMİR BOSNA HERSEK NAKLİYE FİYATI : 2300 EUR
ANKARA BOSNA HERSEK NAKLİYAT FİYATI : 2450 EUR