Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Bulgaristan Nakliye Firmaları

  Bulgaristan Nakliye firmaları, Bulgaristan nakliye yapan firmalardan olan Avrasya Nakliye, Bulgaristan hattında da kuruluşundan bu yana hizmetini sürdürmektedir. Mersin merkez ofiste görevli ekip arkadaşlarımız Mersin Limanı dahil olmak üzere Akdeniz bölgesinin tamamında hissedilir bir lojistik hakimiyet yakalamış durumdadır. Aynı Zamanda çok özel bir ekip ile sizlere Bulgaristan nakliye ile ilgili tüm alanlarda kaliteyi sunuyoruz. kendi sektörümüzde varlığımız epeyce hissedilmektedir. Uzun vadeli bir işbirliği düşüncesi ile her müşterimize gerekli özen ve itina fazlasıyla gösterilmektedir.  Ayrıca Türkiye ile olan sınır komşuluğu da hızlı bir sevkiyat ve teslimat süreci ile sonuçlanmaktadır.

  Bulgaristan Lojistik, Avrasya Nakliye olarak Bulgaristan ile olan komşuluğumuzu iyi değerlendiren ve bölge hakimi olan deneyimli kadrosuyla Bulgaristan kargo, Bulgaristan Nakliyat, Bulgaristan yüklemelerinde navlun ve siparişinizi uygun ve verilen zamanda büyük bir sorumluluk ve kurallara uygun bir şekilde gönderim işlemini gerçekleştiriyoruz. 

  Bulgaristan Taşımacılık  hizmeti genellikle Komple araç ile Bulgaristan Tır Firmaları aracılığı ile Bulgaristan’ın hangi bölgesi olursa olsun güvenli ve bilinçli bir şekilde ulaştırılmaktadır. Avrasya Nakliye olarak bunu yaparken gelişen  teknolojik filomuzla, deneyimli kaptanlarımızla sorunsuz, en uygun navlun vererek  gerçekleştiriyoruz. Karayolu, Denizyolu, Havayolu Nakliye sözleşmelerinin her maddesine uygun şekilde uyarak müşterilerimize hiçbir sıkıntı yaşatmadan verilen adrese zamanında teslim ile gönderim yapmaktayız.

  Bulgaristan Nakliye hakkında daha Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. İstanbul Bulgaristan Nakliye işini en düzgün ve zamanında yapan firmamız, tüm taşımalarını sigorta kapsamında yapmaktadır.

1. Bulgaristan Nakliye Firmaları

  Türkiye’de Bulgaristan Firmaları özellikle şu illerimizde yoğunlaşmaktadır; Bursa, Mersin, Adana, İstanbul, Kayseri, Konya, İzmir, Ankara, Gaziantep, Antalya, Kocaeli, Tekirdağ, Gebze, Dudullu organize sanayi bölgesi, Aydın, Osmaniye gibi Türkiye’nin birçok ilinde sizlere nakliye hizmeti sunmaktayız. Nakliye işlemi sırasında personellerimiz son derece profesyonel ve ikili insan ilişkilerinde uzman kişiliklere sahiptirler.

  Bulgaristan Lojistik Firmaları arasında en profesyonel ekiplerimizle sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Avrasya nakliye olarak sizlere güvenilir bir biçimde nakliye hizmeti yapmak en büyük hedefimiz. Şirketler arası rekabetin en fazla yaygın olduğu zamanlardan geçmekteyiz. Globalleşen Dünya da her alanda yaşanan kargaşa ve kaos nakliye şirketlerini de dönemsel baz da etkilemektedir. Ege Bölgesinden de yoğunlukla İzmir Bulgaristan Nakliye taleplerinizi en uygun şekilde değerlendirmekteyiz.

  Bulgaristan Nakliye Firmaları Hizmetimizden Faydalanmak İçin whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Bulgaristan Nakliye

2. Bulgaristan Lojistik Firması

  • Bulgaristan taşımacılık yolları şirketimiz bünyesinde mevcut bulunmaktadır.  Hizmetimizden son derece memnun kalacağınızdan şüpheniz olmasın. Edirne Bulgaristan Nakliye sınır dan geçmek sureti ile hızlı bir teslimat ile yapılmaktadır.

  Profesyonel ekipler ve şoförler dahilinde nakliye ihtiyacınızı en güvenilir ve sağlam şekilde yerine getirmekteyiz. İstenilen zamanda ve en uygun nakliye ücretleri ile ihtiyaçlarınızı karşılayıp sizleri güvenli bir biçimde nakliye hizmetimizden faydalanmanızı sağlıyoruz.

  Bulgaristan Lojistik iş ilanları web sitemiz blog sayfasından takip edebilirsiniz. Havayolu, Karayolu , Denizyolu nakliye gibi yol araçlarımız ile sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için hizmetinizdeyiz.

3. Bulgaristan Nakliyecileri

  Gemi transit süreleri karayolu nakliye ile eş değerde olamaz. Bulgaristan Karayolu nakliyesi yükleme yapılan il ve gümrükleme çıkışına göre değişkenlik gösterecektir. Birkaç nakliye transit süre örneği verecek olur isek; İstanbul sofia nakliye süresi 2 gün.

  Ankara Varna Nakliye süresi veya termin süresi 4 gün. İzmir Sofiya transit süre 3 gündür. Avrasya Nakliye firması olarak en önemli ilkelerimiz arasında zamanında teslim ve Güvenli taşımacılık anlayışı olduğundan kontrollü bir teslimat süreci geçirmekteyiz.

  Bursa Bulgaristan Nakliye hakkında ve genel bilgilendirme için sizlerin de Avrupa’ya Açılan Kapısı konumunda yer alan Avrasya Nakliye, Ülke ile ilgili olarak, Ticareti henüz iyi bir noktaya gelmiş diyemeyiz. Halen Kırsal kesimin mekanikleşme eksikliği devam etmektedir.

  Tarımsal alandaki yatırımları ve başarıları da hala olması gereken seviyenin altında kalmaktadır. Avrasya Nakliye olarak bilgili ekip arkadaşlarımızla sizlere kesintisiz ulaşımı gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Bulgaristan Nakliye

  Bulgaristan’a Zati Eşya Taşıma işlemi içinde bir çok değerli talebiniz bizlere ulaşmaktadır. Aksaray depomuz aracılığı ile bu taleplerinize de çözüm sunmaktayız. Hızlı ulaşımın adresi olarak profesyonel hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

4. Bulgaristan-Türkiye Arası Ticaret ve Nakliye İhtiyacı

Bulgaristan ve Türkiye, coğrafi olarak yakın konumda bulunmaları nedeniyle ticari ilişkileri oldukça güçlüdür. İki ülke arasında çeşitli sektörlerde aktif ticaret yapılmakta olup, bu ticaretin en önemli unsurlarından biri de nakliye hizmetleridir. Nakliye firmaları, ticaretin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak için büyük bir rol oynamaktadır. Daha detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Soru & Cevap

İstanbul Sofya Arası 550 km dir .

İstanbul Bulgaristan arası Tren Seferleri vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM