Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Danimarka Nakliye Firmaları

  Danimarka Nakliye Firmaları, Firmamız Avrupa ülkelerinden Danimarka’ya kurulduğu bugünden itibaren lojistik alanına hizmet vermektedir. Danimarka Nakliye ile ilgili Avrasya Nakliye, öz mal araçları ile çıkmış olduğu Danimarka yolculuğuna tecrübeli ve bölge kontrolünü bilen ekip arkadaşları ile müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Danimarka Çalışan Nakliye Firmaları ile koordineli bir şekilde hizmetlerimizde 25 yılı aşkın bir süredir devam etmektedir. Tecrübemiz ve Hizmetimiz ile kazandığımız çok değerli geniş müşteri portföyümüz ile her geçen büyük bir aile olmaya da devam ediyoruz. Kazanımlarımız sadece maddiyata dayalı değildir. Aynı zamanda Ülkemiz adına da bir şeyler yapmanın ve başarmanın da haklı bir gururunu yaşamaktayız.

  Danimarka Nakliye faaliyetleri Türkiye Danimarka hattında tecrübesi ile uzun yıllardır hizmet sunan şirketimiz, haftalık programlanmış araç çıkışlarımız ile sizlerin tüm siparişlerinizi en kaliteli hizmet ile gerçekleştirmektedir. Danimarka Taşımacılık ve diğer bir adı ile Danimarka Lojistik Firmaları Sizlere bu hizmeti yaparken gelişen  teknolojik imkanlardan da yararlanmak sureti ile filomuza eklediğimiz yeni araçlar ve deneyimli kaptanlarımızla sorunsuz, en uygun navlun tekliflerini vererek  gerçekleştiriyoruz. Nakliye sözleşmelerinin her maddesine uygun şekilde uyarak müşterilerimize hiçbir sıkıntı yaşatmadan verilen adrese zamanında teslim ile gönderim yapmaktayız.

  Danimarka Nakliyeciler ile ilgili daha Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Danimarka Çalışan Nakliye Firmaları

  Türkiye Lojistik alanında pek çok yatırımlar da yapmıştır. Dünya Ticaretindeki pazar payını hissedilir derecede arttıran Ülkemiz, Dışa bağlı olmaktan çok dışarıyı kendimize bağlı tutmanın hedefinde olmalıyız. Biz, Danimarka Çalışan Nakliye olarak bu yolda Ülkemize de destek sağlayabilmek için gece-gündüz demeden çalışmaktayız.

  Taşınması yasal olan Tüm ürünleri taşıyabilmekteyiz. Danimarka Ekspres Minivan özel araçlarımız sayesinde Jet hizmet sunabilmekteyiz. Aynı Zaman da Danimarka Fuar içinde danışıklı bir hizmet ile götürme ve getirme işlemlerini yapmaktayız.

Danimarka Nakliye Firmaları

2. Danimarka Lojistik Firmaları

 Danimarka Ülkesi büyüklü küçüklü adacıklar ile çevrili olan bir ada Ülkesidir aslında. Konumu itibari ile Turizm içinde son derece gelişmiş ve güzel bir ülkedir. Danimarka Halkı’nın büyük bir bölümü Başkent Kopenhag da yaşamaktadır. 

  Danimarka’nın Başlıca İhracat kalemlerinden bahsedecek olur isek; Petrol bitümenli minerallerden çıkan Yağlar, Petrol Ürünleri, Jeneratör setleri, tıbbi ilaç vb… Bunun yanı sıra bir de İthalat kalemleri mevcuttur bunlardan da kısaca bahsedecek olur isek ;  Motorlu Taşıtlara ait yedek parçaları, Telefon Setleri ve petrol yağları gibi ürünlerdir.

  Hizmetlerimizden yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. 

3. Danimarka Taşıma Yapan Firmalar

  Danimarka Uluslararası Nakliye firmaları Karayolu nakliye işlemini gerçekleştirirken kapı sıraları, dozvola ( Geçiş belgesi) yükün farklılığı, tonaj fazlalığı gibi elimizde olmayan sebepler göz ardı edilerek gümrük çıkışına istinaden transit süre 7-9 gün olarak hesaplanmaktadır. 

  Firmamız kendi araçları ile yükleme yaptığından aracımız biran önce seferi tamamlaması bizler içinde iyi olacağından en uygun ve çabuk varış yapabileceği güzergahları organize etmekteyiz. Sizlerde bizler ile çalışmak isterseniz sizleri ofisimizde kahve içmeye bekler taleplerinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

  Siz değerli müşterilerimizde firmamızın kaliteli hizmet avantajlarından yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Danimarka Nakliye Firmaları

Soru & Cevap

Danimarka Nakliye firmaları Karayolu nakliye işlemini gerçekleştirirken kapı sıraları, dozvola ( Geçiş belgesi) yükün farklılığı, tonaj fazlalığı gibi elimizde olmayan sebepler göz ardı edilerek gümrük çıkışına istinaden transit süre 7-9 gün olarak hesaplanmaktadır. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM