Danimarka Nakliye

Danimarka Nakliye

Danimarka nakliye - Danimarka Karayolu Nakliyesi - Danimarka Denizyolu Nakliyesi - Danimarka Parsiyel Nakliye - 

Danimarka Nakliye
          Avrupa’nın merkezi ülkelerinden olan Danimarka, firmamızın da sık sık taşımacılık yaptığı bölgelerdendir. Danimarka nakliye, lojistik işlemini uzman ekip kadrosuyla gerçekleştiren Avrasya Nakliyat firmamız, izlediği ve hedeflediği yol haritası ile yolculuğuna devam etmektedir.
 
Danimarka karayolu nakliyesi:
     Türkiye - Danimarka karayolu Nakliyesi gerçekleştiren firmamız, müşteri istek ve ihtiyaç odaklı giderek Danimarka Nakliye serüvenine devam etmektedir. Danimarka nakliye yaparken bütün araçlarımız Uluslararası karayolu yasalarına ve kurallarına uygun olup CMR sigorta kapsamında yer almaktadır. 
   Türkiye Danimarka tırla gümrük çıkışına istinaden ve malın cinsi göz önünde bulundurularak 7-10 gün arası sürmektedir. Aynı zamanda Danimarka Ağır nakliye ve Danimarka frigo taşımacılığı yapılmaktadır.Mersin Nakliye Firmaları arasında önemli bir yer tutan firmamız Mersin nakliyeciler sitesi ve İstanbul Nakliyeciler sitesi ofislerimiz ile de hizmetinizdedir.

 Danimarka Denizyolu Nakliyesi:
       Avrupa ülkelerinde en fazla liman şehrini oluşturmaktadır. Danimarka konteyner limanları ve Türkiye Limanları arası Denizyolu Taşımacılığı yapmaktayız. Başta Copenhagen, Esbjerg, Alborg,  Odense limanlarına konteyner taşımacılığı yapmaktayız. Gemi çıkışına istinaden 5-7 gün arası teslimat işlemi gerçekleştirilmektedir.
Danimarka Parsiyel Nakliye
      Türkiye – Danimarka arası yapılan ve artan ticaret ağıyla beraber Danimarka lojistik firmalarından biri olmuştur. Avrasya nakliye Firmamız, parsiyel anlamında kendini geliştirerek haftalık belirlediği günler ile düzenli çıkışlarını yapmaktadır.İstanbul Anadolu yakası ve İstanbul Avrupa yakası bölgesinde bulunan depolarımızdan çıkış yapmaktayız.Parsiyel taşımalarda ki varış süremiz 7-9 gün arasında süreklilik göstermektedir. Dilerseniz 7/24 İstanbul ofisimiz ile iletişime geçerek taleplerinizi bizlere iletebilir veya mail adresimizden gönderebilirsiniz.