Danimarka Nakliye

Danimarka Nakliye

  DANİMARKA NAKLİYAT NASIL YAPILIR

                              Avrupa ülkelerinden olan Danimarka nakliye yapan firmamız kurulduğu günden bugüne itibaren Danimarka nakliye hizmeti adı altında diğer adıyla,Danimarka nakliyat ve Danimarka lojistik alanında da hizmet vermektedir. Firmamız özmal araçları ile çıkmış olduğu Danimarka lojistik yolculuğuna tecrübeli ve bölge kontrolünü bilen ekip arkadaşları ile müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Avrasya nakliye Danimarka’ya nakliye yapan lojistik firmalarından biridir.

Danimarka Parsiyel Taşımacılık Nasıl Yapılır:

             Türkiye Danimarka çalışan nakliye firmaları olarak haftalık programlanmış araç çıkışlarımız ile Danimarka parsiyel işlemini gerçekleştirmekteyiz. Danimarka parsiyel alanında da siz değerli müşterilere hizmet veren firmamız, navlun sorumluluğunu bilerek üzerine düşen görevi yerine getirmektedir. Müşteri adres bilgisine göre planlanan araç çıkışlarımız, müşteri isteğine göre de Ülkemizde bulunan başta İstanbul Çatalca depomuz ve ayrıca ferhatpaşa depomuz dan çıkış yapmak suretiyle Danimarka lojistik yaparak Kopenhag veya Danimarka Merkeze yaptığımız Komple araç ve parsiyel taşımalar için,Kısmen Mersin Akdeniz Merkez ofis yönlendirmeleri ve İstanbul Operasyon sorumlularımızında katkısı ile sevkiyat tamamlanmaktadır.Belirlediğimiz yükleme çizelgesine göre çıkan araçlarımızın gümrük kapısından itibaren transit süre 7-10 gün orasında olmaktadır.

 Türkiye Danimarka arası nakliye seferi düzenlediğimiz illerimiz:

Başta İstanbul çatalca depomuzdan ;
Mersin,Ankara,İzmir,Gaziantep,Yalova,Kocaeli,Adana,Kayseri,

Konya,Trabzon,Bursa,Antalya,Çanakkale,Aydın,Rize,Tekirdağ şehirlerimizden alacağımız malzemelerinizi Danimarkada Adres teslimi yaparak gerçekleştirmektedir.

DANİMARKA FRİGO TAŞIMACILIK
                  Danimarka Frigo taşımacılığı yapan firmamız frigolu ve Frigofirik araçları ile Müşteri memnuniyetini dedüşünerek Götürelecek malzemelerin bozulmaması açısından Termoking takip cihazı(tak-çalıştır)cihazınıda kullanmaktayız.Danimarka Konteyner Limanları konusunda da bilgi sahibi olan personellerimiz Roro Taşımacılığı hizmetini de sorunsuz şekilde yürütmektedir.

Danimarka Kargo Taşımacılığı:
                    Son yıllarda artan , Danimarka kargo yapma taleplerine karşılık uzman ekip kadrosunu oluşturmuş ve talep doğrultusunu en iyi şekilde yapmak istemiştir.

     Belirlediği bu yolda ev eşyası, zati eşya,kargo,PaletiKutu,Koli,Zarf gibi taşınmaya müsait ve taşınması yasal olan malzemelerin de taşımasını yapan firmamız, geniş lojistik ağı ile hizmetine devam etmektedir. 


DANİMARKA KOMPLE PARSİYEL KARGO YAPTIĞIMIZ BÖLGELER:
 Kopenhag,Aarhus,Odense,Aalborg,Billund,Esbjerg,Sønderborg,Horsens,Nyborg,Silkeborg,Maribo gibi danimarka şehirlerine Danimarka kargo Taşımacılık ve Danimarka Parsiyel taşımacılık yapmaktayız. 

Danimarka Nakliyat Fiyatları