Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Fransa Nakliye

  Fransa Nakliye hizmetleri arasında yer alan şirketimiz, Fransa Parsiyel Nakliye hizmetlerini Anadolu ve Avrupa yakasında yer alan depolarından imkan sunmaktadır. Fransa Nakliye Fiyatları, Avrasya Nakliye uluslararası taşımacılık belgesine sahip önde gelen uluslararası nakliye firmaları arasında yer almaktadır. Fransa Nakliye Firması arayışlarının için kalıcı çözümler sunmaktayız. Uzun vadeli bir çalışma anlayışı ile teklifler hazırlanmaktadır. Genel anlamda bakıldığında zaman geçtikçe bölgeye yapılan Tüm hizmetlerin kalitesi ve güveni çok daha fazla önem kazanmaktadır. Dünya Çapında çok büyük acenteler ile bağlantılı olan Avrasya, kritik Noktalardaki çözüm seçenekleri ile olası sorunları da bertaraf etmektedir.

  Fransa Ülkesine Çalışan Nakliye Firmaları arasında yıllardır memnuniyet odaklı hizmet sağlamaya devam etmekteyiz. Fransa Nakliyat veya diğer bir ifade şekli ile Fransa Taşımacılık, hizmeti bakımından öncü firmamız Fransa-Türkiye nakliyat konusunda uzmanlaşmıştır. Fransa-Türkiye arasında haftalık komple ve parsiyel lojistik hizmeti sağlayan firmamız, müşteri kolay ve iyi bir hizmet sağlamaktadır. Fransa lojistik, Her hafta karşılıklı olarak parsiyel ve komple yüklemeler yapmaktayız. Ayrıca her türlü ihtiyacınıza göre geniş filomuzla siz değerli müşterilerimize memnuniyet odaklı hizmet vermeye devam etmekteyiz.

  Fransa hakkında Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. Özverili bir şekilde faaliyetlerimizi yürütürken aynı zamanda uzun vade de di yatırımlarımızı da yapmaktayız.

1. Fransa Nakliye Hizmetlerimiz

  Fransa Lojistik hattımıza kurulduğu günden itibaren devam eden firmamız, sadece Fransa için değil gümrükleme, depolama, antrepo, sigorta, kalite ve kontrol anlamında da müşterilerine en donanımlı hizmeti vermektedir. Fransa nakliyat konusunda ki tecrübemiz çeyrek asra yaklaşmış ve her geçen gün kendini geliştiren ekip arkadaşları ile yoluna doludizgin devam etmektedir. İster Türkiye – Fransa Lojistik isterseniz Fransa-Türkiye taşımacılıklarınızda sizlere en kapsamlı araç imkanı sunmaktayız.

  Batı Avrupa’da yer edinen ve toprak batımından geniş bir ülke olan Fransa Cumhuriyeti, Karayolu nakliye, Denizyolu nakliye ve Havayolu nakliye olarak üç tür taşımacılık yöntemiyle de gerçekleşmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz uygun navlun ve günlük araç konum ile Fransa Taşımacılık firmaları arasında farklı olmamızın sebeplerindendir. Fransa kara yolu nakliye firmaları olarak izlediğimiz güzergah hemen hemen aynıdır. Avrasya Nakliye operasyon departmanı ekip arkadaşlarımızın güncel piyasa kontrolü dahilinde sınır kapıları yoğunluğu ve dozvola eksikliği olması durumunda alternatif güzergah oluşturulur

Fransa Nakliye

2. Fransa Parsiyel Nakliye

  Ülkemizin her bölgesinden taşımacılık hizmeti sunan firmamız; Mersin, Adana, İstanbul, Ankara, Kayseri, Gaziantep, İzmir, Aydın gibi illerimiz yoğun talepler aldığımız yerlerdendir. Avrupa nakliye olduğu gibi Fransa’ya da izlediğimiz yol haritası şu şekildedir:

  Kapıkuleden çıkan araçlarımızın ilk durağı Bulgaristan olmaktadır. Bulgaristan geçişi sonrası Romanya- Macaristan- Avusturya- Almanya- Fransa olarak son bulmaktadır.

  Alternatif güzergâh ise Hamzabeyli olarak çıkış gerçekleşmektedir. Bulgaristan- Romanya- Macaristan- Avusturya- Almanya- Fransa bölgesine girerek varış işlemi son bulmaktadır.

  İpsala Sınır Kapısından çıkışımız gerçekleşir ise bu sefer ki ilk uğradığımız ülke Yunanistan- Makedonya- Sırbistan- Hırvatistan- Slovenya- Avusturya- Almanya ve Fransa nakliyat ile bitiş göstermektedir. Fransa komple Tır 6 ila 8 gün sürmektedir. Fransa Parsiyel Nakliye süremiz ise, 8-10 gün arasında değişkenlik göstermektedir. Fransa Lyon nakliye, Fransa paris nakliye sürecinde Parsiyel, komple, ağır nakliye, frigo nakliye ve Fransa minivan olarak geniş hizmet vermekteyiz.

  Fransa TIR fiyatları konusunda bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

3. Fransa Denizyolu Taşımacılığı

  Çeyrek asırdır lojistik piyasasında olmamızın verdiği önemli olaylardan bir tanesi de oluşturduğumuz kuvvetli bağlamlardır. Şirketimiz, armatör ilişkileri ile kurduğu sıcak ilişkiler ile rekabetçi firma olmaktadır.

  Ülkemizin limanlarından gerçekleşen ihracat ve ithalat taşımacılıklarında kapıdan kapıya teslim, liman teslim olarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

3.1. Fransa – Türkiye Denizyolu Nasıl Yapılmakta

  Fransa Ülkesine Çalışan Nakliye firmaları olarak, Çeyrek asırdır lojistik piyasasında olmamızın verdiği önemli olaylardan bir tanesi de oluşturduğumuz kuvvetli bağlamlardır. Şirketimiz, armatör ilişkileri ile kurduğu sıcak ilişkiler ile rekabetçi firma olmaktadır.

Ülkemizin limanlarından gerçekleşen ihracat ve ithalat taşımacılıklarında kapıdan kapıya teslim, liman teslim olarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Fransa Nakliye

  Siz değerli müşterilerimizde firmamızın kaliteli hizmet avantajlarından yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Soru & Cevap

Fransa'nın başkenti Paris'tir.

Fransa'ya komple Tır nakliye 6 ila 8 gün arasında sürmektedir. Fransa'ya Parsiyel Nakliye süremiz ise, 8-10 gün arasında değişkenlik göstermektedir.

Fransa Parsiyel Nakliye Malzeme Hesaplamaları, Malzeme Özelliklerine göre yapılır. Ağırlık, Cinsi, Ölçüsü gibi..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM