Gürcistan Nakliye

Gürcistan Nakliye

GÜRCİSTAN KARAYOLU NAKLİYAT

                    Avrasya Lojistik firmamız ;İstanbul Gürcistan nakliye firmaları arasında ki yolculuk serüvenine başladığımız zamandan itibaren hızla devam etmektedir. Avrasya Nakliye olarak Gürcistan başkenti Tiflis başta olmak üzere Gürcistan şehirleri olan Tbilis(Tiflis)nakliye,Batum nakliyat,Kutaisi(Kutaysi),poti şehirlerine Adresten Adrese hizmet  vermekteyiz.Gürcistan karayolu nakliyesi kurallarını bilen ve bu gaye doğrusunda ilerleyen firmamız, Gürcistan Nakliye yapan firmalar arasında en başta yerini almaktadır.
                   Türkiye şehirleri arasında adres fark etmek sizin acentelerimiz ve depolama alanlarımız ile verilen adreste alınan yük Gürcistan'a ihracat yapılmak suretiyle gerekli evraklar hazırlanarak (beyannamesi, fatura, ticari fatura, proforma fatura, orijinal fatura,navlun faturası, özel fatura, menşe, Atr dolaşım belgesi,ınvoıce,packing list) gibi müşteri alıcı ve nakliyeci tarafından hazır olduktan sonra Sarp sınır kapısından başlayan ihracat çıkış işlemi ile gerçekleştirilmektedir. Avrasya NAkliye firmamızın Bünyesindebulunan Şubelikler olan ,Mersin nakliyeciler sitesi, Kayseri nakliyeciler sitesi, Ankara nakliyeciler sitesi, İstanbul nakliyeciler sitesi, İzmir nakliyeciler sitesi ve diğer illerde ki şubelerimiz ya da depolarımızdan çıkışlarımız mevcuttur.Gürcisyan nakliye fiyatları hakkında her zaman güncel fiyat sahibi olan firmamız, uygun navlun fiyatı verebilmektedir.Avrasya Nakliye Firmamız Gürcistan'a Frigo Nakliye Hizmeti de sunmaktadır.
                   Gürcistan parsiyel konusunda Müşterilere tam güvenli hizmet veren firmamız, Gürcistan karayolunda ki tecrübesini emin adımlarla devam ettirmektedir. Bölge kademelerine hakim olan ekipmanlarla seçilmiş iş arkadaşlarımızla birlikte Gürcistan Kargo seçeneğiyle değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Gürcistan kargo yapan firmalar dan olan Avrasya nakliye Gürcistan deneyimini bütün hizmet seçenekleri sunmaktadır.
Firmamız , Gürcistan parsiyel nakliye olarak Türkiye şehirlerinden müşteri isteği doğrultusunda özmal araçlarını temin ederek Verilen adrese taşıma işlemini yapmaktadır. İhracatve taşıma konusunda Siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına, Oluşturduğumuz nakliye platformunda Gürcistan Yük ilanları blog sayfasını da hizmete açmış durumdayız.Son dönemde bir çok firma çalışmalarının ana başlığını Gürcistan'da nakliye şirketi kurmak adı altında çalışma sürdürmektedir.

 

Komple ve Parsiyel yaptığımız Gürcistan Şehirleri:
TİFLİS NAKLİYE (TBİLİS),BATUM NAKLİYE,KUTAİSİ(KUTAYSİ),GORİ,MTSKHETA,POTİ  

GÜRCİSTAN TIR FİYATLARI 
               
Türkiyemizin Sezonluk ve dönemsel ihracat kapasitesine bağlı olarak yoğunlaştığı durumlarda Taşıma Tır fiyatlarıda değişkenlik göstermektedir.Güncel Taşıma Fiyatı hesaplamalarımızda Araç fazlalığı veya talep azlığı da buna etken sebeplerdendir.İstanbul Gürcistan nakliye firmaları arasında önemli bir rol oynayan firmamız bu rolün hakkını vermek için gerekli potansiyele sahiptir.Gürcistan Karayolu Nakliye Nasıl yapılır sorusuna cevap ararken ,Avrasya nakliyesi olarak Bu konuda ki tecrübelerimiz sizlere rehberlik edecektir.Gürcistan nakliye fiyatları;
GÜRCİSTAN NAKLİYAT FİYATI :
İSTANBUL - BATUM NAKLİYAT FİYATI : 1800 USD
İSTANBUL - TBİLİS(TİFLİS) NAKLİYAT FİYATI : 2000 USD
İZMİR- TİFLİS NAKLİYAT FİYATI : 2050 USD
İZMİR BATUM NAKLİYAT FİYATI : 1900 USD
                    Parsiyel taşımacılık da son dönemlerin en güvenli en sağlam ve en hızlı nakliyesini gerçekleştirdiğimizi de belirtmek isteriz.Soğuk Hava Depolu araçlarımız,Frigofirik,Tenteli,Mega ve Lowbed araçlarımız ile taleplerinizi karşılamak adına kaliteli hizmet anlayışımızla taleplerinizi beklemekteyiz.