HavaYolu Taşımacılığı

HavaYolu Taşımacılığı

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI FİYATLARI

                     Avrasya Nakliye,Türkiye Havayolu nakliye firması,Türkiye Havayolu kargo firmalarından biri olan firmamız, Kuruluşundan bugüne Havayolu Nakliye Yapan Firmalar arasında yerini almaktadır. 
Avrasya nakliye firması olarak köklü altyapımız sayesinde Uluslararası Havayolu nakliye siparişlerinizde gerekli bütün hizmeti siz değerli müşterilerimize en ince ayrıntı ve hassasiyetle sunmaktayız.
Gerekli olması gereken Uluslararası Havayolu Taşıma Belgelerine uyarak Türkiye’nin başta İstanbul havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Esenboğa Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı ve diğer Hava limanlarından siparişlerinizi dünyanın her yerine ulaştırabiliyoruz ve bunu yaparken de güvenli ve zamanında teslim ilkemiz ile yapmaktayız.
                     Şirketimiz Avrasya Nakliyat; değerleri doğrultusunda gösterdiği en uygun navlun ve gelişen teknolojiye ayak uyduran firmamız kalitesi doğrultusunda Mersin nakliye firmaları arasında yerini almıştır.Havayolu Taşımacılığında Kullanılan Aırwaybıll(Havayolu Konşimentosu) ile Başlayan Faaliyetler,Master AWB(Ana Konşimento) House AWB(Ara Konşimento) ve Gerektiğnde Konsolide ile Back To Back(Teke Tek Yükleme) de düzenlenerek gerçekleştirilmektedir.

 

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI NASIL YAPILIR

           Havayolu yolcu Taşımacılığı yanı sıra Havayolu Kargo taşımacılığı da yaygın ve fazlasıyla tercih edilmektedir.Dünya genelinde hızlı ve güvenli olarak yaygın olarak kullanılan Uçak Kargo Taşıması da belli kurallar ve prosüdürler ile gerçekleşmektedir.Uluslararası Ticarette Önemli rol oynayan Uçak kargo çok fazla tercih edilme sebeplerinin en başında hızlı teslimat gelmektedir.Uçak Kargo ile taşınması yasal ve uygun olan ürünler ancak taşıma kapsamına alınabilir,Yanıcı,Patlayıcı,parlayıcı vs.. Ürünler Uçak kargo ile taşınamamaktadır.                                                          Havayolu Taşımacılığında Acil ve Önemli olan ve hızlı teslimat gerektiren malzemelere öncelik verilmektedir.Bu nedenle Havayolu Taşıma Ücreti hesaplamalarında Acil olan ürünler için farklı hesap tarifeleride uygulanmaktadır.Fiyat hesaplamalarında Gümrük işlemleri,Mal Taşıma sigortası ve Taşıma ücreti eklenerek Hesaplanmaktadır.

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞINDAKİ ÖNEMLİ UNSURLAR

               Havayolu Taşımacılığında Taşıma yapmadan Önce alınacak bazı önemli konuları birkaç madde ile özetleyecek olur isek ;

  • Taşınacak Malzeme İçerisinde sıkışıp genleşecek malzeme olmaması hususu
  • Taşınacak Konteyneri patlamaya karşı sıkıştırılmaması hususu
  • Taşınacak Emtianın malzeme ambalajlamasında içerisine ,Çalıntı,Hırsızlık malı.Kaçakçılık malzemeleri vs.. olmasında dikkat hususu
  • Taşınacak Malzeme ile ilgili Uçağın Eşya kargo Bölümünden sorumlu Personelin Görevi bitene kadar yerini terk etmemesi hususu ...vs..

Bu detaylara bağlı başka önlemler de eklenebilir.Amacımız kaliteli Hizmet anlayışı ile Güvenli ve en az riske indirgenmiş şekilde sevkiyatımızı tamamlamaktır.