HavaYolu Taşımacılığı

HavaYolu Taşımacılığı

Havayolu Nakliyat – Havayolu Transit Süreleri - Havayolu Parsiyel Taşımacılık – Havayolu Kargo

HAVAYOLU NAKLİYAT
                  Avrasya Nakliyat firmamız, Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri veya Yurtiçi Taşımacılık hizmetleri içerisinde En Hızlı ve en güvenli taşımacılık çeşidi olan Havayolu Taşımacılık hizmetini siz değerli müşterilerine de sunmaktadır. Havayolu Nakliye firmaları denilince akla gelen ilk firma olan şirketimiz, Uluslararası Havayolu Belgelerine ve kurallarına uygun bir şekilde taşıma yapmaktadır. Türkiye de genel anlamda Havayolu nakliyat işlemleri İstanbul Havalimanı Gümrük Müdürlüğü, Sabiha Gökçen Havalimanı Gümrük Müdürlüğü, Atatürk Havalimanı Gümrük Müdürlüğü veya Ankara Esenboğa Havalimanı Gümrük Müdürlüğü çıkışları ile yapılmaktadır. Lojistik firmaları olarak kullandığımız güzergah malzeme çıkış gümrüğüne göre de değişkenlik göstermektedir.

                    Havayolu Taşımacılık kurallarına en titiz şekilde riayet ederek taşınmaya uygun yasal olan malzemelerinizi Gümrüklemeye müteakip sefer sayısına göre varış noktasına ulaştırıyoruz. Mersin Nakliye firmaları arasında Havayolu Nakliye işlemini en hızlı bir biçimde gerçekleştiren Firmamız, İstanbul Lojistik firmaları arasında da Lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Havayolu Taşımacılığı için gerekli bazı belgelerden bahsedecek olur isek ; IATA Belgesi, Aırwaybıll (Havayolu Konşimentosu),  Master AWB(Ana Konşimento),House AWB(Ara Konşimento, Konsolide Back To Back (Teke Tek Yükleme) ..

                   Bazı Havayolu Şirketleri Taşımacılık için kurulmuştur. Havayolu Lojistik firmaları listesinde üst sıralarda olan firmamız Asya havayolu Nakliye , Ortadoğu Havayolu nakliye, Avrupa Havayolu Nakliye, Rusya Havayolu Nakliye, Balkanlar Havayolu nakliye ve son olarak da Uzakdoğu Havayolu nakliye hizmetlerini de gerçekleştirmektedir. IATA ve ICAO yönetmeliklerine uygun olarak gerçekleştirdiğimiz Havayolu Lojistiği işlemleri Tüm Havayolu Şirketleri ile olan anlaşmalarımızla gerçekleştiriyoruz.

HAVAYOLU TRANSİT SÜRELERİ

  • Asya Ülkelerindeki teslimat noktalarımız olan, Kore, Tayvan, Guangzhau, Xiamen, Beijing, Ningbo, Shanghai, Honkong düzenli bir organize ile konsolide servisi olarak teslimat 48 -72 satte kapıdan kapıya yapılmaktadır.
  • Avrupa Ülkelerindeki Teslimat Noktalarımız olan, İngiltere, İtalya, Belçika, Holanda, Fransa, Almanya ya düzenli olarak Konsolidasyon her gün 24 saate kapıdan kapıya teslimat yapılmaktadır.
  • Amerika Teslimat Noktalarımız olan, Toronto, Chicago, Atlanta, Dallas, Houston, Phoenix, Miami, Los Angeles, New York düzenli olarak her hafta Kondolide 48-72 saatte Kapıdan kapıya teslimat yapılmaktadır.

HAVAYOLU PARSİYEL TAŞIMACILIK & HAVAYOLU KARGO

                     Avrasya Lojistik firmamız, Havayolu Parsiyel Nakliyat taleplerinize ve ayrıca Havayolu Kargo taleplerinize cevap verebilmek adına yeterli donanıma ve bilgiye sahip elemanlarımız ile Adresinizden Alım – Adrese teslim şeklinde diğer tabir ile kapıdan kapıya teslim olarak hizmet vermektedir. Havayolu Yolcu Taşımacılığı işleminden Farklıdır Havayolu Kargo Taşımacılığı aslında. Hassas bir taşıma şekli olduğundan taşınacak emtianın yasal olması ve taşınmaya uygun olarak, Yanıcı, Parlayıcı, genleşecek, Sızdıracak, Akabilecek, Tehlikeli, Hassas ve yasak ürünler taşınmamaktadır.
               

                    Uçak kargo olarak da bilinen bu taşımacılık için hesaplama yapılırken Hacimsel olarak hesaplanır.Yani malzemenin ölçüler ile metreküp hesaplama veya CBM hesaplama yapılarak Havayolu Taşıma Ücreti hesaplanmaktadır. Havayolu Taşımacılığını avantajları ve dezavantajları mutlaka vardır.Bütün Taşımalarımız Sigorta Kapsamındadır. Kaliteli bir hizmet anlayışı ile çıktığımız bu yolculuk da biriktirdiğimiz güzel dostluklar ve kalıcı Müşteriler edinmenin de haklı gururunu yaşamaktayız.