Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Demiryolu Nakliye Firmaları

  Demiryolu Nakliye Firmaları, Avrasya Nakliye firmamız, Türkiye’nin hemen hemen her yerinde olan demiryolları bağlantılarında ve Demiryolu Nakliye Hizmetlerinde vermiş olduğu Demiryolu Nakliye Fiyatları ile ilgili sektörde çok büyük bir öneme sahiptir.

  Avrasya nakliye olarak Demiryolu Taşımacılık Hizmeti uygun taşıma navlunları ve güvenli bir taşıma yöntemi olduğundan çokça tercih edilmektir. Demiryolu Nakliyat diğer nakliye ulaşımlarına göre çok daha az risk barındırmaktadır. Diğer nakliye hizmetlerine göre daha az sorun tescil etmektedir. Lojistik sözleşmelere özen göstererek yaptığımız bu seferlerde siparişlerinizi güvenli, sorunsuz ve hızlı bir şekilde sağlamaktayız. Demiryolu Taşımacılığında uygun fiyat ve zamanında ulaşılmak istenen adrese malzemesini ulaştırarak faaliyetini devam ettirmektedir. Demiryolu nakliyesi yapan firmalar arasında yerini günden güne sağlamlaştıran şirketimiz deneyimli ekip arkadaşları ile verilen sorumluluğu yerine getirmektedir.

  Demiryolu Nakliye Firmaları hakkında daha detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Demiryolu Nakliye Firmaları

  Blok Tren taşımacılığı,  Şirketimiz Organizesi yapılacak olan Yüklerin, Yükleme yaptığı istasyondan varış yapacağı istasyona kadar herhangi bir aktarma veya vagon- Tren, Lokomotif değişikliği yapılmadan verilen hizmete denilmektedir. Vagon taşımacılığı hizmetlerinde en fazla talep ve değer gören Tren taşımacılık şeklidir. Blok Tren taşımacılığı için belirlenen güzergah dışından herhangi bir istasyonda yükleme ve  boşaltma işlemi yapılamaz.

  Firmamız Avrasya Nakliye Demiryolları Yasasına uygun, güvenilir bir hizmet anlayışı ile sizlere hizmet vermektedir. Sizlerde Blok Vagon Taşıma işlemi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Trenle yük Taşıma fiyatları için sizlere en uygun teklifleri hazırlayan donanımlı ekip arkadaşlarımız Tren Yük Taşımacılığı için her türlü sorularınıza ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek durumdadır.

Demiryolu Taşımacılığı

2. Demiryolu Nakliye Taşımacılığı ve Avantajları Nelerdir ?

  Adından da anlaşılacağı üzere Vagon Taşımacılık, Belirlenen malzemelerin Vagon içerisine istiflenerek yapılan Taşıma türüdür. Bu yöntem ile birçok ürün taşınmaya müsaittir. 

  Örneğin Çuvallı ürünler, Çuvallanmış Bakliyat ürünleri, Çuvallı Kömür grupları gibi… Türkiye iş adamları veya yatırımcılarında maliyet hesabı yaptığı günümüz reel sektöründe artık aktif bir rol üstlenen Demiryolu Nakliye Firmaları çok tercih edilmektedir. 

  Hem fiyat politikası hem de güvenli olması sebebi ile birçok avantajı bünyesinde barındıran taşıma türüdür. Vagon Taşıma olarak değil ama Demiryolu Nakliye Firmaları arasında sadece dezavantaj olabilecek tek husus varış süresi olacaktır.

  Diğer Taşıma türlerine göre daha yavaş bir seyir izlediğinden Termin süresi göz önüne alınarak taşıma işine başlanmalıdır. Vagon taşıma ve Avantajları için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

3. Demiryolu Taşımacılığı Avantajları ve Dezavantajları

  Avantajları ;

  Çok güvenli bir taşıma türü olan Demiryolu Nakliyat Hizmeti, birçok avantajı da beraberinde getirir siz değerli müşterilerimize. En önemli Demiryolu avantajlarından bahsedecek olur isek; Öncelikle Taşıma fiyatları Diğer taşıma türlerine göre çok uygundur. Ayrıca Kaza riski en az olan taşıma türüdür. Vagon ile taşındığından ürünlerin zarar görme olasılığı da çok azdır. Birde Tren ile taşımacılık yapıldığında Transit süre bilinmektedir.

  Yani varış süresi hemen hemen hiç değişmemektedir. Bu nedenle müşterileri ayarlama ve organizasyonu buna göre yapabilir. Birde Bu taşımacılık şeklinden dolayı aynı anda birçok ürün taşınabilmektedir. 

  Kötü hava şartlarından da etkilenemez. Daha Ağır ve fiziksel hacimli yükler için uygun ve aynı zamanda fiyat olarak da uygun olacağından tercih sebebi olabilir. Bu taşımacılık şeklinde İnsan bağlılık durumu az olduğundan daha az risk barındırmaktadır.

  Dezavantajları ; 

  Bu Taşımacılık türünde taşıyan araç sebebi ile kapıdan kapıya bir teslimat yapılamamaktadır. Taşımalar sadece belirli istasyonlarda teslimat olarak gerçekleştirilebilir. Demiryolu taşımacılığın da Transit süre çok uzundur. 

  Teslim süresi çok uzun olduğundan dolayı malzemenin satış yapıldığı yere acil olan bir yük ise Demiryolu tercih edilmemelidir.

  Avrasya Nakliye profesyonel ekibiyle sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye hazırdır. Sizlerde Bu hizmetlerimizde yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz. 

Demiryolu Taşımacılığı

  Hemen arayarak detaylı bilgi alabilir veya whatsapp üzerinden 7/24 Müşteri Destek Hattımıza yazabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilir, en uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. Avrasya Nakliye olarak en doğru ve en güvenilir nakliye firması olmak ve Sizlerin yanında olmak her zaman ilk hedefimiz. Merkez Ofisimizi ziyaret ederek hem detaylı bilgi alabilir hem de bir kahvemizi içebilirsiniz.

4. Avrasya Nakliye ile Demiryolu Taşımacılığı

Avrasya Nakliye olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Demiryolu taşımacılığında sunduğumuz avantajlar ve çözümler ile yüklerinizi güvenle ve zamanında yerine ulaştırıyoruz.

Soru & Cevap

Fiyat bakımından cazip, taşıma şeklinden dolayı güvenli olmasından dolayı avantajlıdır.

Kapıdan kapıya teslimat mümkün değildir. Ulaşım süresi diğer taşıma şekillerine göre daha uzundur.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM