Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Havayolu Nakliye Firmaları

  Havayolu Nakliye Firmaları, Avrasya Nakliye firmamız Dünya Kargo Ticaretine de çok büyük katkılar sağlayan bu taşıma türünü Uluslararası büyük Havayolu Taşıma Firmaları ile olan Sözleşmesi sayesinde sizlere sunmaktadır. Hem Güvenli olması sebebi , hem de Hızlı teslimat süreci açısından birçok müşterinin talep ettiği önemli bir taşıma şeklidir.

  Türkiye’de Havayolu Nakliye Yurtiçi hava değil de ağırlıklı olarak Yurtdışı Havayolu Taşımacılığı olarak yapılmaktadır. Büyük firmaların irili ufaklı Havayolu Parsiyel Taşımacılık ile göndermek zorunda olduğu ürünlerin taşıma işidir diyebiliriz. Havayolu Lojistik sektörü de kendi için de tatlı bir rekabete gebedir aslında. Bu taşıma türünden dolayı Dünyanın her yerine satış yapılabilmektedir. Havayolu Nakliyat Avantajları ve Dezavantajları ile ilgili bilgilendirmeyi aşağıda sizlere sunacağız.

  Daha detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Havayolu Nakliye Yapan Firmalar

  Avrasya Nakliyat firmamız, Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri veya Yurtiçi Taşımacılık hizmetleri içerisinde En Hızlı ve en güvenli taşımacılık çeşidi olan Havayolu Taşımacılık hizmetini siz değerli müşterilerine de sunmaktadır. Havayolu Nakliye firmaları denilince akla gelen ilk firma olan şirketimiz, Uluslararası Havayolu Belgelerine ve kurallarına uygun bir şekilde taşıma yapmaktadır.

     Dünya Ticaretinin önemli bir taşıma aracı olarak kullandığı ve tercih ettiği bir taşıma yönetimidir. Siz değerli müşterilerimiz de Havayolu Lojistik Hizmetleri ile ilgili değerli taleplerinizi 7/24 bizlere iletebilir ve uygun fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.  

Havayolu Taşımacılığı

  Türkiye de genel anlamda Havayolu Nakliyat işlemleri İstanbul Havalimanı Gümrük Müdürlüğü, Sabiha Gökçen Havalimanı Gümrük Müdürlüğü, Atatürk Havalimanı Gümrük Müdürlüğü veya Ankara Esenboğa Havalimanı Gümrük Müdürlüğü çıkışları ile yapılmaktadır. Lojistik firmaları olarak kullandığımız güzergah malzeme çıkış gümrüğüne göre de değişkenlik göstermektedir.

  Havayolu Taşımacılık kurallarına en titiz şekilde riayet ederek taşınmaya uygun yasal olan malzemelerinizi Gümrüklemeye müteakip sefer sayısına göre varış noktasına ulaştırıyoruz. Havayolu Nakliye işlemini en hızlı bir biçimde gerçekleştiren Firmamız, İstanbul Lojistik firmaları arasında da Lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

  Havayolu Taşımacılık için gerekli bazı belgelerden bahsedecek olur isek ; IATA Belgesi, Aırwaybıll (Havayolu Konşimentosu),  Master AWB(Ana Konşimento),House AWB(Ara Konşimento, Konsolide Back To Back (Teke Tek Yükleme) ..

  Bazı Havayolu Taşıma Firmaları Taşımacılık için kurulmuştur. Havayolu Nakliye Firmaları listesinde üst sıralarda olan firmamız Asya havayolu Nakliye , Ortadoğu Havayolu nakliye , Avrupa Havayolu Nakliye , Rusya Havayolu Nakliye, Balkanlar Havayolu nakliye ve son olarak da Uzakdoğu Havayolu nakliye hizmetlerini de gerçekleştirmektedir.

  IATA ve ICAO yönetmeliklerine uygun olarak gerçekleştirdiğimiz Havayolu Lojistiği işlemleri Tüm Havayolu Şirketleri ile olan anlaşmalarımızla gerçekleştiriyoruz.

2. Havayolu Transit Süreleri

  • Asya Ülkelerindeki teslimat noktalarımız olan, Kore, Tayvan, Guangzhau, Xiamen, Beijing, Ningbo, Shanghai, Honkong düzenli bir organize ile konsolide servisi olarak teslimat 48 -72 satte kapıdan kapıya yapılmaktadır.
  • Avrupa Ülkelerindeki Teslimat Noktalarımız olan, İngiltere, İtalya, Belçika, Holanda, Fransa, Almanya ya düzenli olarak Konsolidasyon her gün 24 saate kapıdan kapıya teslimat yapılmaktadır.
  • Amerika Teslimat Noktalarımız olan, Toronto, Chicago, Atlanta, Dallas, Houston, Phoenix, Miami, Los Angeles, New York düzenli olarak her hafta Kondolide 48-72 saatte Kapıdan kapıya teslimat yapılmaktadır.

3. Havayolu Parsiyel Taşımacılık & Havayolu Kargo

  Avrasya Lojistik firmamız, Havayolu Parsiyel Nakliyat taleplerinize ve ayrıca Havayolu Kargo taleplerinize cevap verebilmek adına yeterli donanıma ve bilgiye sahip elemanlarımız ile Adresinizden Alım – Adrese teslim şeklinde diğer tabir ile kapıdan kapıya teslim olarak hizmet vermektedir.

  Havayolu Yolcu Taşımacılığı işleminden Farklıdır Havayolu Kargo Taşımacılığı aslında. Hassas bir taşıma şekli olduğundan taşınacak emtianın yasal olması ve taşınmaya uygun olarak, Yanıcı, Parlayıcı, genleşecek, Sızdıracak, Akabilecek, Tehlikeli, Hassas ve yasak ürünler taşınmamaktadır.               

  Uçak kargo olarak da bilinen bu taşımacılık için hesaplama yapılırken Hacimsel olarak hesaplanır.Yani malzemenin ölçüler ile metreküp hesaplama veya CBM hesaplama yapılarak Havayolu Taşıma Fiyatı hesaplanmaktadır. Havayolu Nakliyesi’nin avantajları ve dezavantajları mutlaka vardır.

  Bütün Taşımalarımız Sigorta Kapsamındadır. Kaliteli bir hizmet anlayışı ile çıktığımız bu yolculuk da biriktirdiğimiz güzel dostluklar ve kalıcı Müşteriler edinmenin de haklı gururunu yaşamaktayız.

Havayolu Taşımacılığı

  Siz değerli müşterilerimizde firmamızın kaliteli hizmet avantajlarından yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. Dilerseniz Merkez Ofisimizi ziyaret ederek hem detaylı bilgi alabilir hem de bir kahvemizi içebilirsiniz. 

Soru & Cevap

Hava yolu ile yolcu taşımacılığı hizmetlerinde KDV oranı %1'dir.

IATA, CARİER, AİR WAYBİLL, TACTKONSOLİDE, FORWARDER

  • Asya Ülkelerindeki teslimat noktalarımız olan, Kore, Tayvan, Guangzhau, Xiamen, Beijing, Ningbo, Shanghai, Honkong düzenli bir organize ile konsolide servisi olarak teslimat 48 -72 saatte kapıdan kapıya yapılmaktadır.
  • Avrupa Ülkelerindeki Teslimat Noktalarımız olan, İngiltere, İtalya, Belçika, Holanda, Fransa, Almanya ya düzenli olarak Konsolidasyon her gün 24 saatte kapıdan kapıya teslimat yapılmaktadır.
  • Amerika Teslimat Noktalarımız olan, Toronto, Chicago, Atlanta, Dallas, Houston, Phoenix, Miami, Los Angeles, New York düzenli olarak her hafta Kondolide 48-72 saatte Kapıdan kapıya teslimat yapılmaktadır.

Havayolu Kargo Firmaları, İstanbul, İzmir ve Ankara Şehirlerindedir.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM