Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Karayolu Nakliye Firmaları

  Karayolu Nakliye Firmaları olarak ve Dünya Ticaretine yön veren bir güzergah olan Karayolu, araçların yol alabileceği bir kara parçası olması durumunda Roro gemi desteği ile de olsa yapılmaktadır. Dünya’nın hemen her bölgesine Roro Gemiler ile de olsa kara Nakliyesi yapılabilmektedir. Malzemelerin bir şekilde belirlenen veya talep edilen adrese ulaşması için gerekli olan bu hizmet Ticaret Firmalarının olmazsa olmazıdır aslında.

  Karayolu Nakliyat, Karayolu Nakliye, İstatistik açıdan kontrol edildiğinde Türkiye Nakliyat Firmaları ve Karayolu Taşımacılık yapan firmalar sayıca ve araç olarak fazla olduğundan hemen hemen dünyanın her ülkesine sevkiyat gerçekleştirmektedir. Karayolu Lojistik, Bu nedenle de Türkiye Dünya Ticaretine katkı ve ülkemize katkı sağlamak bakımından önemli bir ülkedir. 

Ülkemizde okuyan öğrenci kardeşlerimiz bile firmamız ile iletişime geçerek, Karayolu Taşımacılığı Ders Notları ve Karayolu Taşımacılığı Megep ile ilgili bizlerden bilgi almaktadır. Karayolu Taşımacılık özellikleri Taşınacak malzemenin fiziki durumu ve ağırlığına bağlı olarak da farklılık gösterecektir

  Daha detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Türkiye Karayolu Nakliyat

  Uzun yıllara dayanan Lojistik Tecrübemiz ve değerli referanslarımız güvencesi ile Hizmet vermekte olan Avrasya Lojistik Firmamız, Deneyimli ve konusunda uzman ekibi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Karayolu Nakliye firmaları arasında lider firma olarak kalitemiz den asla Ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz ve edeceğiz. Uluslararası Karayolu Taşımacılığı yönetmeliği esaslarına uygun bir hizmet anlayışı ile karayolu Taşıma kanunları kapsamında lojistik hizmet vermekteyiz.  

  Uluslararası Karayolu Taşımacılığı yapan firmalar olarak nizami ve Tüm bilgi ve belgelere sahip şoförlerimiz ile gece-gündüz demeden çalışmaktayız. Günümüz şartlarında Şoförlerde olması gereken SRC Belgesi, Mesleki Yeterlilik Belgesi, Udy Belgesi, Udy3 Belgesi, Psiko Teknik Belge, Çipli Ehliyet, Takograf Kağıdı gibi… belgeler ile sorunsuz ve tam zamanında teslimat ilkesini benimsemekteyiz.

Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı nedir ? Sorusuna cevaben, Karayolu Nakliye denilince akla ilke gelen firmalardan olan Avrasya Nakliyat Firmamız, için, Karayolu Nakliyat , Bir Malzemenin Bulunduğu yerden Gönderilmek istendiği yere taşınma aracı olarak Tır, Taşıma, kamyon Taşıma, Uçak Kargo, Gemi Nakliye, kamyonet nakliye, Yurtiçi Nakliye vb.. araçlarla yapılan ulaştırma sistemidir. Karayolu Taşımacılığı Özellikleri ile ilgili bilgi alabilmek için 7/24 bizim ile iletişime geçebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Türkiye’de Karayolu Taşımacılığı denilince öncü firmalardan olan Avrasya Nakliye, son model araçlarımız Euro7/Yeşil Motor, ve deneyimli şoförlerimiz ile daha uzun yıllar sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Karayolu Taşımacılık Avantajları ile ilgili kısa bir bilgi vermek de isteriz.

 • Gönderilecek Malzemenin istenilen Güzergah kullanabilme avantajı vardır,
 • Karayolu Nakliye hizmetlerinin Dünyanın her bölgesinde sürekli aktif olarak kesintisiz devam etme avantajı,
 • Karayolu Lojistik hizmetinde 7/24 kesintisiz yükleme ve Boşaltma işlemi yapılabilmektedir.
 • Karayolu Nakliyat hizmetinde alıcı ve satısı arasında aracılar çok fazla yoktur. Satıcı veya Alıcı direk nakliyeci ile iletişime geçebilmektedir.
 • Karayolu taşımacılığında Yol, imkan ve izin durumlarında Araç kapasite durumuna göre basar tonaj yük alabilmektedir.

Karayolu Parsiyel Taşımacılık

  Karayolu Parsiyel Nakliye veya diğer adı ile Karayolu Parsiyel Taşımacılık olarak hizmet veren Avrasya Nakliye firmamız, Yurtiçi Karayolu Taşımacılık hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimizin komple bir aracı doldurmayacak malzemelerini depolarımızda toplamak sureti ile Karayolu Yurtiçi Nakliye hizmet imkanı ile taşıma yapmaktayız.

  Mersin Merkezli olan firmamız, Mersin Nakliyeciler sitesi ve İstanbul Nakliyeciler sitesi içerisinde bulunan ofislerimiz ve depolarımız ile hizmet vermektedir. Mersin Nakliye firmaları arasında önemli bir yeri olan firmamız, Mersinde Ambar Nakliye veya Ambar Nakliyat olarak da anılan bu işlem, Karayolu Yurtiçi Taşımacılık ve Karayolu Yurtiçi Nakliye olarak da bilinmektedir.  Bu Hizmetin ana kuralları arasında yer alan Güvenli ve Sigortalı Taşımacılık firmamızda siz değerli müşterilerimiz için tam karşılığını da bulmaktadır. Türkiye Karayolları kanunları çerçevesinde hareket eden şirketimiz, sizlerden gelen ve gelecek olan tüm taleplerinizi yasalara uygun şekilde değerlendirmektedir. 

  Konusunda uzman bir ekip ile yolumuza devam ederken Güncel ve yasal bilgilere hakim personellerimiz, Son dönemde Karayolu Taşımacılığı Tevkifat yasasına da uymaktadır. Dilerseniz whatsapp Üzerinden iletişime geçerek Konu ile ilgili Karayolu Taşımacılığı Pdf olarak evrak örneklerinden talep edebilirsiniz.

  Türkiye’de Karayolu Taşımacılığı gelişimi son yıllarda ekonomik olarak da ülkemizin gelişmesi ile beraber ivmesini yukarda tutmaktadır. Karayolu Taşımacılığı makale yazmış konusunda uzman Tecrübeli personellerimiz kusursuz hizmet anlayışı ile AR-GE çalışmalarına da devam etmektedir.

  Karayolu Parsiyel Nakliye Fiyatları hesaplamasında en, boy, yükseklik ve malzemenin Metreküp hesaplama işlemi de yapılarak sizlere en uygun teklif hazırlanmaktadır. İstanbul Anadolu yakası ve İstanbul Avrupa yakası bölgelerindeki depolarımızdan alım ve gönderim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  İstanbul lojistik firmaları kendi bünyesindeki paslaşmalar ile birbirini de desteklemektedir. Bazı bölgesel taleplerinizi de İstanbul nakliyeciler sitesi ofisimiz ile irtibata geçerek gerçekleştirebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Karayolu Taşımacılık Evrakları

  Karayolu Nakliyat işlemleri için gereken evraklardan bazıları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur;

 • Tır Karnesi,
 • Paket Postası makbuzu 
 • Nakliyeci Makbuzu
 • Sevk İrsaliyesi
 • CMR Belgesi
 • FİATA Tesellüm Belgesi
 • K1 BELGESİ, C2 BELGESİ, L2 BELGESİ, G BELGESİ,
 • ADR BELGESİ (Yanıcılı Malzeme Taşıma yapabilmek için)
 • ATR BELGESİ(Serbest Dolaşım Belgesi)
 • Fatura, Invoıce, Çeki listesi, packing List
Karayolu Taşımacılığı

  Uluslararası karayolu arasında olan firmamız ile sizlerde iletişime geçerek değerli teklif ve taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. Frigo Taşımacılık hizmetlerimiz de Hem Mersin bölgesinden hem de İstanbul bölgesinden yoğunlukla devam etmektedir. Sadece Karayolu Nakliyat değil aynı zamanda talep doğrultusunda harici emtia sigortası içinde sizlere destek sağlamakatyız.

  En uygun Karayolu Nakliye fiyatları tekliflerini sunan firmamız, daimi müşteri anlayışı ile değerli taleplerinizi beklemektedir. Karayolu Nakliye firmaları içerisinde adından sıkça söz ettiren şirketimiz uzun yıllar daha hizmet etmek arzusundadır. ” Size Zahmet olmasın, Biz Taşırız…” Bu ilke ile hareket etmek sureti ile anahtar teslim bir Karayolu Lojistik hizmetini bizlerden alabilirsiniz.

  Siz değerli müşterilerimizde firmamızın kaliteli hizmet avantajlarından yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. Dilerseniz Merkez Ofisimizi ziyaret ederek hem detaylı bilgi alabilir hem de bir kahvemizi içebilirsiniz. 

Soru & Cevap

Karayolu şehir içi ve yük taşımacılığı kodu: 49.41.01

Karayolu ile uluslararası yük taşımacılığı kodu: 49.41.03

 

Karayolu Nakliye Hizmetleri, Türkiye Sınırları İçerisinde ise Türkiye Karayolları Kanunlarına Göre Yapılmaktadır. Uluslararası Karayolu İse; Uluslararası karayolları Kanunlarına göre yapılmaktadır.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM