Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Uluslararası Nakliye Firmaları

  Uluslararası Taşımacılık Firmaları ve Uluslararası Lojistik firmaları arasında olan firmamız, başladığı bu serüvende Avrupa, Balkan, Türki cumhuriyetlerine özmal araçlarını göndermektedir. Uluslararası NakliyeYapmış olduğumuz özverili taşıma ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedeflemiş bulunmaktayız. Avrasya Nakliye Şirketimiz Uluslararası Karayolu ve Uluslararası Denizyolu hattında uzun yıllardır edindiği bilgi birikimi ve tecrübeyi sizlerle paylaşarak müşteri odaklı bir anlayış ile hizmet sunmaktadır.

  Hizmetlerimiz olan Uluslararası Komple taşımacılık (FTL) , Uluslararası parsiyel taşımacılık (LTL) , Uluslararası kargo taşımacılığı ve Uluslararası frigo nakliye taşımacılığı yapan firmalar arasında yer almaktayız. Uluslararası Nakliyat , Avrasya nakliye firmamız, alınacağı adres ve varacağı noktaya göre planlama yaparak gerek adres teslim veya gümrük teslim işlemi yapılacağını müşterileri ile anlaşması sonrası yön vermektedir. Uluslararası LojistikAvrasya Nakliye firmamız, Uluslararası karayolu taşımacılık için gerekli yasalar ve evrakları bünyesinde bulundurarak; Balkanlar ve Avrupa Ülkeleri gibi geniş hizmet ağımız ile lojistik nakliye taşımacılığını yapmaktayız. Uluslararası taşımacılık Fiyatları hakkında uygun navlun hizmeti sunmaktayız.

   Uluslararası Lojistik Platformları  düzenlediği tüm etkinliklerde bulunan şirketimiz geniş müşteri portföyü ile camiada önemli bir konuma sahiptir. Daha detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Uluslararası Taşımacılık KDV İadesi

  Yurtdışı nakliye firmaları arasında olan Avrasya Nakliye, sadece yükleme konusunda değil müşteri irtibat konusunda müşteri temsilcilerimizle beraber akılda ki bütün sorulara cevap bulmaktadır. Yurt dışına yapılacak taşımalarda KDV ( Katma değer vergisi ) olmamaktadır. Bundan dolayı sadece iletilen navlun fiyat teklifimizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Uluslararası Taşımacılık KDV iadesi için Yeminli mali müşavirlerimizden de gerekli bilgiler alınabilir.

  Daha detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Uluslararası Taşımacılık

2. Uluslararası Taşıma Sözleşmesi

  Incoterms yasaları gereği iki taraf arasında yapılan ve biz nakliyecinin ürünü belirli bir fiyat karşılığında bir yerden başka bir yere taşımasıyla görevlendiği sözleşmedir.

3. Uluslararası Transit Taşımacılık Nedir ?

  Uluslararası Transit Taşımacılık, halk tabiriyle üçüncü ülke yani bir ülkeden diğer bir ülkeye gerçekleşen nakliye sırasında üçüncü ülke de yapılması gereken gümrük işlemine takılmadan geçmesi anlamına gelmektedir. Avrasya Nakliye olarak Uluslararası Transit Taşıma hizmetimiz bulunmaktadır.

    3. Ülke Nakliye hizmetleri her firmanın altından kolaylık ile kalkabileceği bir hizmet değildir. Şirketimiz bünyesindeki alanında uzman operasyon ekibi sayesinde sizlere bu hizmeti sorunsuz ve en güvenli hali ile sunmaktadır. Transit Taşımacılık varış noktasına kadar geçilecek tüm ülkelerin kullanılacağı ve sorumlu olunan evrakların hazırlanması gereken bir sisteme dayalıdır.

  Daha fazla bilgi almak İçin whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

4. Uluslararası Nakliye

  Uluslararası nakliye konusunda piyasayı takip eden bölge hakimini bilen ekip arkadaşlarımızla beraber Uluslararası Nakliye firmaları arasında olmanın sevincini yaşamaktayız. 

  Ankara nakliye firmaları , İzmir denizyolu nakliye firmaları ve ler sitesi denildiğinde akla gelen Avrasya Nakliye çıktığı bu yolda ilke ve hedeflerinden vazgeçmeyerek vizyonunu geliştirme konusunda kat ve kat arttırmaktadır.

  Avrasya Nakliye olarak en doğru ve en güvenilir nakliye firması olmak ve Sizlerin yanında olmak her zaman ilk hedefimiz.  Global Dünyada var olmak ve genel bir hizmet anlayışının peşinde olan şirketimiz, gelen talepler doğrultusunda her türlü imkanları ile siz değerli müşterilerinin yanındadır.

  Uluslararası nakliye firmaları, yüklerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde taşır. Tecrübeli nakliye firmaları, geniş lojistik ağı ve sigorta kapsamı ile hizmet sunar.

  Uluslararası Lojistik Firmaları Listesi sıralamalarında üst sıralarda yer alan firmamız, Uluslararası taşımacılık nasıl yapılır, Uluslararası nakliye firmaları iş ilanları gibi soru ve ihtiyaç anlarında whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Uluslararası Taşımacılık

Soru & Cevap

Serbest bölgeden yurtdışına veya yurtdışından serbest bölgeye yapılan KDVK'nın 14.maddesi ile KDV'den istisnadır.

Lojistik hukuku, istatistik, mikro ekonomi, finansal yönetim, ticari matematik, taşıma sistemleri, ticaret hukuku ve hizmet pazarlaması'dır.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM