Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Yurtdışı Nakliye Firmaları 2024

  Yurtdışı Nakliye Firmaları, Avrasya Nakliye uluslararası nakliye taşımacılığı yapmanın yanı sıra uluslararası kargo taşımacılığı yapan firmalar arasında da olmaktadır. Firmamız, Yurtdışı Nakliye için izlediği hizmet politikasında ki aynı istikrar ve özveri ile devam etmektedir. Sınır Kapılarında aktif bir şekilde faaliyet gösteren acentelerimiz sayesinde gümrük işlemlerinizde sorunsuz bir şekilde yürütülmektedir. 

  Yaptığımız Yurtdışı Kargo Taşımacılıklarda ki müşterilerimize ilettiğimiz günlük konum bilgisi bizi diğer yurt dışı kargo taşımacılığı yapan firmalar ile farklı kılmaktadır. İster Yurtdışı Kargo olsun İsterseniz Yurtdışı nakliyat olsun Firmamız Avrasya Nakliye de her türlü lojistik hizmet imkanı bulabilirsiniz.

  Yurtdışı Lojistik Firmaları hakkında Daha detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Yurtdışı Kargo

  Avrasya Nakliye, Yurtdışı nakliyat taşımacılık yapmanın yanı sıra uluslararası kargo taşımacılık yapan firmalar arasında da olmaktadır. Firmamız, yurtdışı lojistik için izlediği hizmet politikasında ki aynı istikrar ve özveri ile devam etmektedir. Yaptığımız Yurtdışı kargo taşımacılıklarda ki müşterilerimize ilettiğimiz günlük konum bilgisi bizi diğer yurt dışı kargo taşımacılığı yapan firmalar ile farklı kılmaktadır.

Yurtdışı Taşımacılık

  Yurtdışı Nakliyat sisteminde yer alan tüm uygulamalara hakim ve alanında uzman bir ekip ile yolumuza devam etmekteyiz.

  Mersin Nakliye Firmaları listesinde önemli bir konuma sahip olduğumuzdan Bölgede ki hakimiyetimiz sayesinde birçok müşterimiz ile uzun yıllardan bu yana işbirliği içerisinde olarak devam etmekteyiz.

  Avrasya Nakliye olarak, Balkan ve Avrupa ülkelerine Yurtdışı kargo taşımacılığı yapılmaktadır.

  Yurtdışına nakliye hizmetleri sunan firmalar, yüklerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde taşır. Tecrübeli nakliye firmaları, lojistik ağı ve sigorta kapsamı ile hizmet sunar.

  Daha fazla bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

2. Yurtdışı Kargo Taşımacılığı

Yurtdışı kargo taşımacılığı yapılış esnasında firmamız, Avrupa’ya Balkanlar ve Orta doğuya zati eşya taşımacılığı, ev eşya taşımacılığı, Yurtdışı taşımacılık, koli veya paletler şeklinde gerçekleştirmektedir.

  Yapılan bu işlem sırasında araçlarımızda ki Ev eşya taşıma yetki belgesi ve CMR sigortası olmaktadır. Yavru vatanımız olan Kıbrıs eş eşya taşıma nakliye işlemini express kargo yani hızlı teslimat şeklinde gerçekleştirmekteyiz. Yurtdışı Kargo ücretleri hakkında en uygun navlunu ileten Avrasya Nakliyat firmamız, yurtdışı nakliye taşımacılığı yapan firmalar arasında da olmaktadır.

  Bizlere ilettiğiniz ürünün en boy ve yükseklik bilgileri ile hacmini yani metreküp hesaplama işlemini bitirdikten sonra müşterilerimize sağlıklı fiyatı iletmekteyiz.

  Araçlarımızda bulunan araç takip sistem cihazlarımız ile de müşterilerimize konum bilgisi veren firmamız, ilettiğimiz referans numaraları ile de Yurtdışı Kargo takip adı altında kargo malzemelerini takip etmektedirler.

  Avrasya Nakliye profesyonel ekibiyle sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye hazırdır. Sizlerde Bu hizmetlerimizde yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  Arasya Nakliye olarak en doğru ve en güvenilir nakliye firması olmak ve Sizlerin yanında olmak her zaman ilk hedefimiz. Merkez Ofisimizi ziyaret ederek hem detaylı bilgi alabilir hem de bir kahvemizi içebilirsiniz.

Yurtdışı Taşımacılık

Soru & Cevap

G2 Yetki belgesi, G3 Yetki belgesi ve G4 Yetki belgesidir.

Yurtdışı Kargo Hizmeti , Dünya'nın Hemen Her ülkesine yapılmaktadır.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM