Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Yurtiçi Taşımacılık

 Yurtiçi Taşımacılık, Avrasya Nakliye şirketimiz bu sektöre dahil olduğundan bu yana çok fazla yatırımlar ve araştırmalar yapmıştır yapmaktadır ve yapmaya da devam edecektir. Türkiye Yurtiçi Nakliye hizmetlerinin en uygun karşılığını firmamızda bulmakta olup, Türkiye Yurtiçi Nakliye Firması arasında öncü firmalardan olmayı başarmış durumdayız. Avrasya Nakliye olarak 1998 yılından bu yana taşımacılık sektörüne hizmet sunmaktayız. Türkiye sınırları içerisinde her şehir ve her mecraya ulaşma imkanı olan şirketimiz, sizlerin ev eşyası, zati eşya, kargo nakliyesi gibi tüm değerli taleplerinize karşılayabilmek için gerekli alt yapıya sahip bir firmadır.

  Yurtiçi Nakliyat firmaları olarak bizler Ülkemizin her bölgesinde her adresinden malzemenizi almak suretiyle başka bir teslimat noktasına sorunsuz bir şekilde götürmekteyiz. Yurtiçi Lojistik bazen ambar, kimi zamanda depolarınızdan veya direk üretim fabrikanızdan alım işlemi yapılarak Taşıma Sigortası kapsamında, TTK kanunlarına göre yapılır. Yurtiçi Nakliye Hizmeti için gerekli belgelere sahip firmamız, alanında tecrübeli her bölgeyi iyi bilen tüm evrakları eksiksiz olan güler yüzlü şoförlerimiz ile çalışma imkanı bulabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz. 

Yurtiçi Nakliye Firmaları ile bazen ortak yürüttüğümüz proje işlerimiz de olmaktadır. Bu kapsamda zaten hedefimiz sürekli, daimi bir müşteri portföyü oluşturmak. Yurtiçi Karayolu Taşımacılık kanunlarını iyi bilen deneyimli personellerimiz sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli AR-GE çalışmalarına devam etmektedir. Yurtiçi Tır Taşımacılığı yapabilmek için tüm evraklara sahip alan firmamız, K1 Belgesi,C2 Belgesi ve L2 Belgesine sahiptir. Türkiye Nakliye firmaları olarak kurduğumuz gruplarda Yurtiçi yük listesi yayınlama sureti ile destekleşmekteyiz. İstanbul nakliye firmaları arasında da lider olan firmamız İstanbul yurtiçi nakliye yükleriniz için de taleplerinizi beklemektedir.

  Daha detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Yurtiçi Nakliye

  Liman kenti olan Mersin Merkez ofisli firmamız Avrasya nakliye, Mersin Limanı potansiyelinden de faydalanmakta ve bu bölgedeki tüm taşımacılık hizmetini sürdürmektedir. Mersin iç nakliye denilince akla ilke gelen firma olduğumuzu da ayrıca belirtmek isteriz. Mersin nakliye firmaları içinde proje işlerimiz ile kendi sektörümüzdeki taşımacılık firmalarına da destek sağlamaktadır. Liman Gemi programlarını sürekli güncel olarak takip eden ekip arkadaşlarımız gelen nakliyelerin fazladan herhangi bir ardiye oluşturmaması için gerekli yurtiçi nakliyat organizasyonunu hazırlayarak gerçekleştirmektedir. 

    Yurtiçi Nakliye Fiyatları olarak siz değerli müşterilerimize piyasa şartlarından daha uygun navlun tekliflerimiz ile destek vermek isteriz. Mersin iç nakliye hizmetlerimiz son model araçlarımız( Euro7/Yeşil motor ) ile dir. İstanbul nakliye firmaları ile İstanbul bölgesi içinde irtibat halinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Mersin Nakliyeciler sitesi ve İstanbul nakliyeciler sitesi içerisinde bulunan ofislerimizden de destek ve bilgi alabilirsiniz.

  Detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Taşımacılık

2. Yurtiçi Parsiyel Taşımacılık

  Avrasya Nakliyat firmamız ile Yurtiçi parsiyel taşımacılık hizmetlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul Anadolu yakası ve İstanbul Avrupa yakası bölgelerinde bulunan depolarımıza gönderi yapabilir veya gönderilerinizi alabilirsiniz. Yurtiçi parsiyel nakliye fiyatları konusunda malzemenin en, boy, yükseklik durumu ve metreküp hesaplama işlemine göre verilmektedir. Siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat tekliflerimizi sunmaktayız.

  Parsiyel taşımacılık adından da anlaşıldığı üzere komple aracı doldurmayacak malzemelerin depolarda toplanmak suretiyle dilerseniz adresinizden alım adrese teslim veya depomuza teslim adrese teslim şeklinde gerçekleştirmektedir. Yurtiçi kargo nakliyesi veya Yurtiçi Kargo Taşımacılığı olarak da bilinen bu nakliye hizmeti Zati Eşya, koli, palet, zarf, Kutu, Sandık, çuval gibi ambalajlı ürünlerin sıklıkla taşınma ihtiyacı olduğundan çok rağbet görmektedir. 

  Türkiye İç nakliye şirketleri olarak kapsamlı bir çalışma proğramı ve sevkiyat planlaması ile hareket etmekteyiz.Talebiniz Halinde Mersin Şehiriçi Taşımacılık, yada Şehirlerarası Taşımacılık hizmetleride veriyoruz.

  Yurtiçi Parsiyel Nakliyat Hizmetimizden yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

3. Motat Belgeli (ATIK BELGESİ LİSANSI) Taşımacılık

  Avrasya Nakliye olarak Motat Belgesi (Atık Taşıma Lisans) ile Mersin Nakliye hizmetlerimize kaliteli ve eksiksiz faaliyet arzumuza devam etmekteyiz.

  Mersin limanı Ve İskenderun Limanı aracılığı ile Atık İthalat yüklerinizi Firmamızda bulunan Motat Belgesi ile resmi olarak Çevre Ve Şehircilik Bakanlığına kayıtlı olarak hizmet vermekteyiz. 

  Motat Kaydı Nasıl Yapılır sorusuna cevaben bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Tehlikeli Atık Taşıma lisansı için gereken belgelere sahip olan firmamız yapmış olduğu bu önemli atılım ile sektörde adından epeyce söz ettirmektedir. 

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı lisanslı firmalar listesinde yer alarak çok değerli referanslar ile yolumuza da devam etmekteyiz. 

  Tehlikeli Atık bertaraf firmaları arasındaki öncülüğümüz daha uzun yıllar devam edecektir. MOTAT Girişi ve talepleriniz için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Taşımacılık

  Atık Taşıma firmaları olarak geri dönüşümün kaliteli olarak ülkemize katkı sağlaması adına bu hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Tehlikeli Atık taşıma aracı özellikleri arasında Sinyal entegreli ve gerekli donanıma sahip araçlarımız ile zamanında teslimat imkanı da sunmaktayız. 

  Lisanslı Atık Bertaraf firmaları içerisinde Özmal araçları ile sorunsuz ve Yurtiçi Sigortalı hizmet anlayışımız ile yolumuza devam ediyoruz. Atık Taşıma izin belgesi olarak da bilinen Motat belgesi olmayan firmalar Tehlikeli Atık Taşıma hizmeti sunmaları yasaktır. Her Yurtiçi Lojistik Şirketi bu belgeye sahip olamadığından siz değerli müşterilerimizin taşıma öncesi belge sorgulaması yapması alacağınız yurtiçi nakliye hizmetinin salahiyeti açısından iyi olacaktır.

  Siz değerli müşterilerimizde firmamızın kaliteli hizmet avantajlarından yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. Dilerseniz Merkez Ofisimizi ziyaret ederek hem detaylı bilgi alabilir hem de bir kahvemizi içebilirsiniz. 

Soru & Cevap

16.02.2021 resmi gazetede yayınlanan tebligat ile Yurtiçi Yük Taşımacılığı hizmet alımlarında 2/10 KDV Tevkifatı uygulanmaktadır.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM