Hollanda Nakliye

Hollanda Nakliye

HOLLANDA NAKLİYAT NASIL YAPILIR

                    Türkiyede şehir ve adres farketmeksizin Hollanda uluslararası nakliye,Hollanda parsiyel taşımacılık ve Hollanda kargo hizmeti yanısıra Hollanda Uçak Kargo hizmeti veren firmamız, ithalat ve ihracat nakliye sektöründe güçlü bir servis sağlayıcısı haline gelmiştir.Kuvvetli acenteler ile iş birliği yaparak, Hollanda ithalat ve Hollanda ihracat taşımalarında zamanında, uygun navlun ve güvenli bağları ile Hollanda nakliye işlemini gerçekleştirmektedir.
                    Hollanda parsiyel nakliye ve Hollanda kargo taşımalarını,özmal araç filomuz ve deneyimli personelimiz ile sizin için düşük maliyet, zaman tasarrufu ve maksimum fayda sağlayacak çözümler üretmekteyiz.Biz Avrasya nakliye olarak müşterilerimize en iyi taşıma hizmeti ve en uygun navlunimkanı sağlayarak,güvenilir uluslararası nakliye firması olma yolunda kuruluşundan bu yana ilerleyen ve bu amaç dışına çıkmak istemeyerek yolunda devam etmektedir. Hollanda nakliye fiyatları hakkında her an Güncel bilgiye sahip firmamız, bu konuda en uygun fiyat teklifi yapan Hollanda nakliye yapan firmalar arasındadır.
                   Hollanda Tır Firmaları arasında önemli bir tecrübeye sahip olduğumuzu ve Ülke hakkında birçok bilgiyede sahip olduğumuzu belirtmek isteriz.Hollanda Türkiye lojistik bağlamında firma olarak müşterilere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.Hollanda nakliye firması denilince akla ilk gelen firmalar arasında olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.
Bunun için müşteri isteği doğrultusunda ilerleyen ve her zaman sırtımıza aldığımız yükün sorumluluğunu bilerek taşıma hassasiyetini ona göre şekillendirmekteyiz. Bu hassasiyet Hollanda nakliye yapan firmalardan olma sebeplerimizdendir.Biz Hollanda Nakliyeciler olarak sektörün getirdiği tüm zorluklara sabırla ve inançla katlanarak devam ediyoruz.

Hollanda Parsiyel Nakliye Nasıl Yapılır

                Hollanda parsiyel taşımacılık yapmak için; müşterilerimizden istenilen bilgiler (en, boy, yükseklik, ağırlık) geldikten sonra oluşturulan çizelgeye göre çıkışı yapmakta olan araç planlanarak oluşturulan (0-22) ton hedefine ulaştıktan sonra çıkış evrakları hazır olduktan sonra çıkışımız gerçekleşmektedir. Kapıkuleden çıkan araçlarımız araç takip sistem cihazı ile müşterilerine gün ve gün konum bilgisi vermektedir. Sınır kapılarında ki yoğunluk olmaksızın transit süre 7-8 gün arasında değişmektedir. CMR sigortası kapsamında olan araçlarımız nakliyeciler sözleşme yasalarına uyarak Hollanda Karayolu Nakliye işlemini gerçekleştirmektedir.

Komple-Hollanda Parsiyel ve Hollanda Kargo Taşımacılığı Yaptığımız Hollanda illeri:

                  Hollanda nakliye fiyatları ile taşıma yaptığımız Başta başkent  Amsterdam parsiyel taşımacılık olmak suretiyle,Rotterdam, Lahey, Utrecht, Eindhoven , Sittard Groningen , Den Haag şehirlerine de ayrıca hizmet imkanı sağlamaktayız.

HOLLANDA NAKLİYAT FİYATI
HOLLANDA PARSİYEL FİYATI 
HOLLANDA KARGO FİYATI 

İSTANBUL HOLLANDA AMSTERDAM NAKLİYAT FİYATI : 4300 EUR 
İSTANBUL HOLLANDA AMSTERDAM PARSİYEL NAKLİYAT FİYATI : 13,50 EUR/ KİLOGRAM(KG)
İSTANBUL HOLLANDA AMSTERDAM KARGO FİYATI : 13,50 EUR / KİLOGRAM (KG)

Türkiye - Hollanda arası taşıma yaptığımız şehirlerimiz :
Başta İstanbul Hollanda Nakliye olmak üzere,İzmir Hollanda Nakliye,Ankara Hollanda Nakliye,kayseri Hollanda nakliye ve İzmir Hollanda Nakliye hizmetini de sizlere sunmaktayız.Hollanda kara nakliye tüm illerimizden çıkışlarımız da mevcuttur.