Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Irak Nakliye Firmaları

  Irak Nakliye Firmaları arasında yaklaşık 25 yıldır yürüttüğümüz güvenli ve düzenli ve kalıcı yatırımlarımızın meyvesini de toplamaktayız. Ayrıca Bölgesel hakimiyetin elimizde olması için de gerekli girişimlerimiz de devam etmektedir. Irak’a Nakliye yapan Firmalar siz değerli müşterilerimize hizmetlerini daha uzun yıllar devam ettirme düşüncesindeyiz. Irak Nakliye çalışmalarımızdan bahsetmek gerekir ise ; 

Irak Karayolu Nakliye Hizmetleri aracılığı ile komple nakliye hizmetlerini yürütmekteyiz. Strateji bakımından Bölgede yer alan Petrol rezervleri de çok büyük bir öneme de sahiptir. Sektörümüzde bugün gelinen noktada görünen o ki çok fazla yol kat edilmiştir. Globalleşen bu Dünyamızda ekipmanların ve Envanterinde önemi çok fazladır. Bu kapsamda her malzemeye uygun depolama ve araç gereçler bulundurulması işlemleri daha hızlı bir hale getirmektedir.

Her türlü Irak taleplerinizi en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz firmamızda, sevkiyat boyunca günlük araç konum bilgisi paylaşılmakta ve teslimat süresi hakkında bilgi akışı sağlanmaktadır. Şirketimiz uzun vadeli planlar ile yatırımlarını yapmakta olup, amacımız sektörümüze yenilikler de kazandırarak kaliteli bir hizmet sunmaktır. Siz müşterilerimize Yükleme başlaması ve teslimat noktasına teslimine kadar günlük olarak araç konum ve durum bilgisi paylaşılmaktadır.

  Irak Nakliyat FirmalarıHedef politikalarımız arasında Daimi, Kalıcı bir müşteri portföyü oluşturmaktır. Irak Taşımacılık Yapan Firmalar, Yükünüzü ister adresinizden teslim alalım, dilerseniz siz depomuza teslim edin. İlk teslim aldığımızdan varış teslim yerine kadar sıkı bir takip sürecinden sonra sağlam ve hasarsız Irak Gümrük veya Irak adrese teslim hizmetimizi tamamlıyoruz.

  Irak Çalışan Tır FirmalarıOrtadoğu Ve Asya Arasında bir bölgede yer alan Ülkenin Politik durumu nedeniyle ticari hacmi yerinde saymaktadır. Türkiye – Irak İkili ilişkilerin genel anlamda iyi olduğunu söyleyebiliriz. Avrasya Nakliye, Irak Sınır Kapısı Olan Habur ve İç gümrüklerde işlemlerini sorunsuz bir şekilde yürütmektedir. Düzenli olarak bu bölgeye taşıma hizmeti sunduğumuzdan dolayı, kuralları ve yasaları da yakinen tecrübe edip bilmekteyiz.

  Avrasya Nakliye Irak Piyasası’nın tüm gereksinimlerini yakinen takip etmekte olup, Iraklı Tüccarlar ile sağlam bağlantılar kurmuştur. Irak siyasi yapıdan dolayı çabuk yasa ve kural kanun değiştirebilen bir ülke konumunda olduğundan olası sıkıntıların bertaraf edilmesi adına Irak yerleşkesinde bulunan Gümrük Acentemiz sayesinde araçlarımız takılmadan teslimat noktasına ulaşmaktadır. Ve Ayrıca Dünya’nın Tüm Havayolu Limanları kullanılarak Irak taşımacılık hizmeti imkanı da gerçekleştirilmektedir.

  Irak Nakliye hakkında Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Irak Nakliye Firmaları

  Irak Çalışan Nakliye Firmaları olarak Almanya ‘dan Irak’a komple taşımacılık ile ilgili yaptığımız birçok nakliye hizmetleri mevcuttur. Ankara’da Nakliye konusunda Başkentimizin de hatrı sayılır bir İhracat sevkiyatı söz konusudur.

  Irak Taşıma için kaliteli hizmeti ile adından söz ettiren firmamız Avrasya Nakliye, Bağdat Nakliye Firmaları konusunda karşılıklı çalıştığımız Acentelerimiz ile sağlıklı, Güvenli bir nakliye gerçekleştirmektedir. Bağdat çalışan Nakliye Firmaları yanı sıra, Erbil çalışan Nakliye Firmaları, Süleymaniye çalışan Nakliye Firmaları, Zakho (Zaho) çalışan Nakliye Firmaları, Basra çalışan Nakliye Firmaları, Musul çalışan Nakliye Firmaları, Kerkük çalışan Nakliye Firmaları ve Kerbela çalışan Nakliye Firmaları gibi hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Irak taşımacılık
Irak Nakliye Firmaları

  Avrasya Nakliye olarak Taşımacılık yaptığımız her ülkeden Irak Şehirlerinin tamamına ihracat veya Transit taşıma yapmaktayız.

  Taşımasını yaptığımız Irak şehirleri, Erbil, Zaho, Dohuk, Süleymaniye, Bağdat, Kerkük, Musul, Basra, Necef, Nasiriye, Kerbela, Felluce ve Hilla dır.

  Irak Çalışan Lojistik Firmaları hakkında daha fazla bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

2. Irak Nakliyecileri

  Avrasya Nakliye olarak Taşımacılık yaptığımız her ülkeden Irak Şehirlerinin tamamına ihracat veya Transit taşıma yapmaktayız. Taşımasını yaptığımız Irak şehirleri, Erbil, Zaho, Dohuk, Süleymaniye, Bağdat, Kerkük, Musul, Basra, Necef, Nasiriye, Kerbela, Felluce ve Hilla dır.

  Uluslar arası nakliye firmaları Dünya Ticareti için çok büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle Ülkeler arası Ticari anlaşmalara bağlı kalınma zorunluluğu nedeniyle her koşulda sevkiyatlar devam etmektedir. Irak uluslar arası taşımacılık anlamında yoğun talep alan bir bölgedir.

3. Irak Nakliyeciler Sitesi Facebook

  Avrupa’dan Irak’a taşıma yapan firmalar bu konuda gerekli desteği sağlamaktadır. Özellikle Avrupa Irak arası nakliye yapan firmalar talebi çok fazla olmaktadır. Lojistik firmaları koşullar ne kadar zor olursa olsun müşteri memnuniyeti için son derece önemli bir görevi üstlenmişlerdir. Irak – Türkiye arası taşımacılık yapan firmalar için de Irak lojistik firmaları bu konuda daha fazla katkı sağlamaktadır. Irak Nakliyeciler Sitesi Facebook sosyal medya aracılığı ile de bizlere değerli talep ve isteklerinizi her zaman iletebilirsiniz. 

  Sadece Karayolu ile değil Irak Limanları kullanılmak sureti ile nakliye işlemini gerçekleştirilebilmektedir.

  Avrupa ve Baltık Ülkelerinden Aktarmalı veya Direkt olarak Irak’a Taşıma yapılmakta ve son dönemlerde ağırlıklı olarak tarımda kullanılan iş makineleri Irak’a götürülmektedir. 

  Avrasya Nakliye olarak en tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Profesyonel ve kesintisiz ulaşımın adresi olarak en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaya devam ediyoruz.

  Irak Çalışan Nakliyat Firmaları hakkında detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilir, arayabilir veya sizleri ofisimizde misafir edebiliriz.

Irak Nakliyatçılar
Irak Nakliye Firmaları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM