Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

İran Nakliye Firmaları

  İran Nakliye Firmaları, Avrasya olarak bu sektördeki kalıcı adımlarımızı çok uzun yıllar önce atmıştık. Ve hala gerekli araştırma ve geliştirme konularında gerekli takip yapılmaktadır. Bölgesel başarı olarak ve Tüm şehir teslimatlarımız kalite ile potansiyel gücümüzü de kanıtlamış durumdayız. İran Nakliye Firması listesinde yer alıp İstanbul bölgesi hakimiyetimiz ile ve bu bölgede yer alan İran Nakliyecileri açısından da kazanç kapısı ve hizmet yolu olmaya devam etmektedir. Bünyemizde bulunan Öz mal ve Kiralık araçlarımız ile çıktığımız bu güzel lojistik yolculuğumuzda hizmetimizin karşılığını veren siz değerli müşterilerimize candan teşekkür ederiz. 

İranlı Nakliye Firmaları içerisinde sizlere en kaliteli hizmet ile İran Nakliye talepleriniz ile ilgili sizlere 7/24 hizmet sunmaktayız. Sınırımızın yan yana olduğu ülkeler arasında yer alan ve Ticari Alışverişlerimizin sıcak olduğu bu dönemde bölgeye yapılan Tüm hizmetlerde aktif rol oynamaktayız. 

Ayrıca şirketimiz İran Lojistik Firmaları arasında kaliteli hizmetleri ile İki Ülke arasındaki sıcak Ticari ilişkilerin sıcak olmasından dolayı sürekli sevkiyatlar devam etmekte olup, İthalat ve ihracat aynı oranda seyrini sürdürmektedir. Globalleşen Ticaret olanaklarının çok yakinen takip edildiği bir ortamda Avrasya Nakliye olarak bizlerde bu alandaki olması gereken adımlar da atılmaktadır.

  Ticari ilişkilerimizin iyi olduğu sınır komşumuz Başkenti’ne Nakliye taleplerini sıkça gerçekleştirmekteyiz. Mersin Merkez ofis ile Ve İstanbul Ankara İzmir şube ofislerimiz ile hizmet vermek sureti ile Akdeniz Bölgesi , Ege Bölgesi, İç Anadolu ve Marmara Bölgesine hakim olan Avrasya Nakliye, bu bölgelerden olacak Transit Taşıma ve İhracat Lojistik hizmet taleplerinizi beklemektedir. 

  Türkiye-İran Güzergahında uzun yıllardan bu yana hizmet vermenin karşılığı olarak geniş bir müşteri portföyü oluşturmuş durumdayız. Mersin merkez ofis veya İstanbul Beylik düzü ofislerimiz ile irtibata geçmeniz halinde değerli ekip arkadaşlarımız sizlere İran Taşımacılık Firmaları İstanbul arasında en uygun teklifi sunduğundan emin olacaksınız.

  İran Nakliye Firmaları İstanbulİran Sınır durumlarına göre kullandığımız gümrük kapıları da değişmektedir. Kaliteli bir ulaşım yapmak da Lojistik işinin bir parçası olduğundan her zaman zirveye ulaşma hedefi asla şaşmamalıdır. Tüm İranlı Nakliye Firmaları aynı amaç ve gaye için çaba harcamaktadır. Bundan dolayıdır ki İki ülke arasındaki köprü görevini hakkıyla yerine getirmeye çalışmaktadır.

  İran Nakliye Hakkında daha Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. İran Nakliyecisi için Ege Bölgemizde bulunan Ofisimiz sizlere destek sunabilmektedir.

1. İran Nakliyecileri

  İstanbul İran nakliye işi için Ticari ilişkilerimizin iyi olduğu sınır komşumuz Başkent Nakliye taleplerini sıkça gerçekleştirmekteyiz. Firmamız, sevkiyatını yapacağı ürünleri sağlam bir şekilde araçtaki yerini alması açısından son çıkış öncesi kontrollerini iyi yapmaktadır. Nakliye aracı Yola Çıkmadan Önce CMR Sigortası yapılmaktadır. Şartları zorlayabildiğimiz kadar zorlayarak hizmet politikamızı belirliyoruz. 

  İran Karayolu Nakliye Haricinde İran Denizyolu Nakliye işlemlerini Direkt olarak Armatörler vasıtası ile gerçekleştiren firmamız, uzun soluklu olarak düşündüğümüz bu hizmet anlayışının alt temellerini çok uzun yıllar önce atmıştır. İran Şehirleri, Shiraz, Jolfa, Bandarabbas, Tabriz, Kum, Meşhed, Urmiye, Kirman, Yezd, İsfahan, Ahwaz ağırlıklı olarak lojistik şehirleridir

İranlı nakliyecileri
İran Nakliye Firmaları

  Firmamız Avrasya Nakliye, İran Nakliye için İran Karayolu güzergahlarında bulunan acenteleri ile olası gümrük ve diğer sorunları anında çözüme kavuşturmaktadır. İran Nakliye işi sınır komşumuz olması sebebi ile de aktifliğini hiç kaybetmeden devam etmektedir.

  Her ne koşulda olursa olsun biz nakliye firmaları olarak siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Hizmet anlamında önemli marka olan Firmamız, İran şehirleri ve Limanlarına na sevkiyat ile ilgili tüm taleplerinize cevap verebilecek kapasiteye sahiptir.

  Bazargan Nakliye ile ilgili olarak da Siz değerli müşterilerimizde firmamızın kaliteli hizmet avantajlarından yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

2. İran Nakliye Firması

  Ankara İran Nakliye tekliflerimiz ve Hizmetlerimiz Avrasya Nakliye Firmamız ile 1998 yılından bu yana emin adımlarla devam etmektedir. Firmamız Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığımızın bulundurulması zorunlu olan TİO Yeki Belgesi ile Özmal ve bünyesinde bulundurduğu kiralık araçlar ile Türkiye’den İran’a hizmet anlayışımız hep en ileri seviyede olmuştur.

  Uluslararası Ticaretin yoğun bir şekilde devam ettiği Ortadoğu ve Asya Bölgelerine Cmr Sigortalı hizmeti sunan firma, İran Bazargan Nakliye hizmetlerin yanı sıra İran Konteyner işini de en düzenli şekilde sizlere sunmaktadır.

3. İranlı Nakliye Firmaları

  Türkiye’den ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden çıkışlar ile Tüm şehirlerimizi de kapsayan bir çalışma sunmaktayız. Aynı zaman da İran İlleri tamamına teslimat veya Antrepoya teslimat yapılabilmektedir.

  Türkiye-İran Proje lojistik işleri için uzman ekibimiz ve İran kanunlarına hakim arkadaşlarımız sizlere birçok konuda destek sağlamaya hazırdır. 

  Coğrafi yapısından dolayı çok engebeli bir yapıya sahip olmayan İran, Türkiye’den  Kuru gıda, Yapı Malzemeler, ve mobilya türevlerini ağırlıklı olarak ithal etmektedir. 

  İran’a Nakliye Firmaları Siz değerli müşterilerimizde firmamızın kaliteli hizmet avantajlarından yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

İran Nakliye Firmaları İstanbul
İran Nakliye Firmaları

Soru & Cevap

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM