İran Nakliye

İran Nakliye

                                                      

      İRAN NAKLİYE NASIL YAPILIR

                    Avrasya Nakliye olarak İran a çalışan nakliye firmaları arasında olarak siz müşterilerimize uluslararası nakliye hizmeti vermekteyiz. Tüm dünya ülkelerine gerek karayolu, gerekse denizyolu, taşımacılığı ile güvenli taşımacılık hizmeti sunmaktayız.Mersin Bazergan Nakliye hizmetinde Bölgedeki acentalarımız ile doğabilecek sorunlarıda hızla çözüme ulaştırabiliyoruz. İran nakliye mersin anlamında da hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ankara iran nakliye arası yapmış olduğumuz haftalık düzenli çıkışlarımız ile iran ihracat nakliye anlamında ki gelişimimizi devam ettirmekteyiz.
                   Ülkemizin komşularından biri olan İran’da hizmet verdiğimiz ülkeler arasındadır.Firmamız Avrasya Nakliyat, özmal araçlarnı müşteri istek ve ihtiyacına göre yön vererek,en uygun navlun fiyatı ve zamanında teslimat ilkesini benimsemiştir. İran nakliye fiyatları hakkında her zaman güncel piyasa fiyatına hakim olan firmamız müşterilerine doğru ve kesin bilgi ile uygun navlun vermektedir. İran tır fiyatları konusunda en güvenilir bilgiye sahibizdir.Şubelerimiz bulunan; Mersin nakliyeciler sitesi, İstanbul nakliyeciler sitesi, Ankara nakliyeciler sitesi, Kayseri nakliyeciler sitesi, İzmir nakliyeciler  sitesi ve iran çalışan bursa firmalarından biri olarakda şubelerimiz ve depolarımızdan da yurtdışı çıkışlarımız yapılmaktadır. Bu konuda firmamız verilen sorumluluğun bilincinde olup müşterilerine güvenli bir lojistik hizmeti vermektedir. Vermiş olduğumuz güven teslimatı ile iran a nakliye yapan firmalardan biri olmuştur.

                    Gelişen teknolojiye ayak uyduran firmamız yukarı yöndeki ivmeyle artan hizmet kalitesi sayesinde müşteri memnuniyetinde de önemli bir şekilde gelişme yakalamıştır. Her ülkeye olduğu gibi İran’a da uluslararası karayolu nakliyesi komple araç taşımacılığı yapmaktayızdır.Merkezi Mersin olan firmamız , Mersin İran nakliye konusunda da bölgede adına yakıştığı şekilde öncü firmalardandır.Bünyemizde bulunan araçlarını Mersin Lİmanı veya Fabrikalardan yükleme yapmak suretiyle İran taşıma hizmetini gerçekleştirmektedir. 20 yılı aşkın yapılan bu nakliye işlemini gerçekleştiren firmamız, iran nakliye yapan firmalar arasında hali hazırda yolculuğuna devam etmektedir.

     Türkiye - İran Nakliyat arası yaptığımız şehirler:

Başta İstanbul olmak kaydı ile ; Afyon,Antalya,Bursa,Ankara,İzmir,Manisa,Niğde,Kayseri,Kocaeli,Mersin,

Osmaniye,Gebze,Dudullu,Çorlu,Konya, Adana şehirlerimizden İran nakliye hizmetimize devam etmekteyiz. 

    Türkiye – İran Karayolu Nakliyesi:

                  Türkiye’den çıkan yüklerin Ağrı ilimizde bulunan Gürbulak Sınır kapısından ya da Hakkari Yüksekova bölgesinde bulunan Esendere Sınır kapısından çıkışlar yapılmaktadır. Sınır kapılarındaki yoğunluk durumuna göre 1 gün içerisinde İran Kapısına ulaşmaktadır.

                   İran Türkiye arası ekonomik bağların artması İran demiryolu taşımacılığı yapan firmaları olumlu etkilemektedir. Mersin uluslararası lojistik firmalarından olan firmamız, Avrasya Nakliyat firmamız son dönemde Uluslararası Frigo Nakliye firmaları arasında da kendisine yer bulmayı başarmıştır.

İRAN NAKLİYE FİYATLARI 

                    Firmamız Avrasya Nakliyat, İran taşımalarında en uygun ve güncel navlun teklifleri ile geçmiş yıllara dayana tecrübe ve bilgi birikimlerini kullanarak İran Nakliye hizmetini yapmaktadır.İran bölgesel olarak Türkiye ile ticari ilişkisini hep sıcak tutma çabasındadır.İran Acente(Acenta) konusunda Yıllardır bağlı bulunduğumuz ve Çözüm ortağı olan firmalarımız ile işbirliğimiz daimi şekilde sürmektedir.

İran Nakliyat Fiyatları :
İSTANBUL-TAHRAN : 1150 USD

ANKARA - TAHRAN : 900 USD

İZMİR - TAHRAN : 1200 USD

MERSİN - TAHRAN : 950 USD

İSTANBUL-TEBRİZ : 1050 USD

ANKARA - TEBRİZ : 850 USD

İZMİR - TEBRİZ : 1100 USD

MERSİN- TEBRİZ : 850 USD


   İRAN NAKLİYAT KOMPLE VE PARSİYEL NAKLİYE YAPTIĞIMIZ İRAN ŞEHİRLERİ:

Başta Başkent TAHRAN NAKLİYE olmakla beraber TEBRİZ,(SHİRAZ)ŞİRAZ,MESHED)MEŞHED,YAZD)YEZD,KAŞAN,ZABUL,BAZERGAN,BANDARABBAS,ESFAHAN,HAMEDAN,KİRMANŞAH,KİRMAN,AHVAZ,ERAK(ARAK)ZENCAN,ERDEBİL,URMİYEH(URMİYE),BUŞEHR(BUŞEHİR),KUM Şehirlerine Taşımacılık hizmeti sunmaktayız.