Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

İsrail Nakliye Firmaları

  İsrail Nakliye olarak ve aynı zaman da İsrail nakliye Firmaları  arasında önde gelen Avrasya Nakliye Şirketimiz İstanbul irtibat büromuz ve Mersin Merkez ofisimiz ile İsrail Çalışan Lojistik firmaları arasındaki yerini üst sıralardan almıştır. Şirketimiz Mersin İsrail ro-ro ile siz değerli müşterilerimize taahhüt ettiği tüm hizmetleri sunmaktayız. İsrail Nakliyat hizmetlerimizde birlikte çalışmayı sürdürdüğümüz değerli ekip arkadaşlarımız ile sizlerde irtibata geçerek İsrail lojistik hakkında daha detaylı bilgi ve destek alarak tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.

  İsrail Çalışan Nakliyat Firmaları, İsrail’in şuan mevcut durumlardan dolayı direkt olarak Karayolu Nakliye yapılamadığından dolayı İsrail Tırları RORO Gemi ile sevk edilmektedir. Türkiye – İsrail Ticari açıdan İthalat ve İhracat olarak çalışan ülkelerdir. İsrail Nakliye Firmaları, Deneyimli ekip arkadaşlarımız ile İsrail Yük işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye İsrail arasında daha çok ihracat ürünleri olarak, Binek otomobil, Demir Malzemeler, kablo ve Tel grubu ürünlerdir. İsrail’den Türkiye’ye İthal edilen bazı ağırlıklı ürünler de elektrik enerjisi ürünleri, Petrol yağları dır. İsrail Denizyolu işlemi RORO ile yapılmakta olup Türkiye limanları içerisinde en çok İsrail Limanları için Mersin ve İstanbul Limanları kullanılmaktadır.

  İsrail Firmaları Hakkında daha Detaylı bilgi almak İçin whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. İsrail Nakliye Firmaları

  İsrail Çalışan Nakliyat Firmaları hakkında gereken bilgi ve detaylara bizimle iletişime geçerek sahip olabilirsiniz. Ticari ilişkilerimizin iyi olduğu komşumuz İsrail, kenti Ashdod Limanı taleplerini sıkça gerçekleştirmekteyiz. Firmamız, Taşıma yapacağı ürünleri sağlam bir şekilde araçtaki yerini alması açısından son çıkış öncesi kontrollerini iyi yapmaktadır.

  Araçlarımız sefere Çıkmadan Önce CMR Sigortası yapılmaktadır. İsrail Denizyolu işlemlerini Direkt olarak Armatörler vasıtası ile gerçekleştiren firmamız, uzun soluklu olarak düşündüğümüz bu hizmet anlayışının alt temellerini çok uzun yıllar önce atmıştır. 

İsrail Çalışan Nakliye Firmaları

2. İsrail Lojistik Firmaları

  Türkiye – İsrail arası ticaret hacmi her zaman yoğun olmuştur. Bu yoğunluğun planlı şekilde ilerlemesi için en iyi lojistik çözümleri sunan firmalar ile çalışmanız gerekir.

  İsrail Nakliyat Firmaları arasında gerekli tüm araştırmaları yapan şirketler arasında İSO 9001 ve TİO Yetki Belgesine sahip kurumsal çalışmalarıyla sağlam yük teslimat hizmeti sunan Avrasya Nakliye her zaman yanınızdadır. İsrail Hizmetimizi Farklı Yollar Aracılığı İle Gerçekleştirebilmekteyiz. 

    Türkiye İsrail arasındaki ticaretin aracılığını yaptığımız bu süreçte, sizlere ISO 9001 kalitesinde bir hizmet sunmaktayız. İstanbul Haifa Limanı arası ve Mersin Ashdod Limanı arası tüm taleplerinizi  güvenle taşımaktayız. Avrasya Nakliye olarak her taşımamızda sevkiyat süresince çözüm odaklı bir anlayış ile teslimat sürecini tamamlamaktayız. Sizlerde bu avantajlarımızdan yararlanmak için ofisimize gelebilir ve bir acı kahvemizi içebilirsiniz.

  İsrail’e sevk edilecek malzemelerin varış noktasına kadar ki resmi işlemleri ve güzergah üzeri masrafların hesaplama süreci sıkı bir şekilde organize edilmektedir. Malzemenin yükün özelliğine uygun bir araç ile sevk edilmesi ürünün salahiyeti açısından çok nemli olduğunu da belirtmek isteriz. Sizlerde bu konu hakkında daha fazla bilgi ve detay istiyor iseniz deneyimli ekip arkadaşlarımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.
 
  İsrail’e nakliye hizmetleri sunan firmalar, yüklerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde taşır. Tecrübeli nakliye firmaları, geniş lojistik ağı ve sigorta kapsamı ile hizmet sunar.
 
  İsrail Transport hakkında Detaylı bilgi almak İçin whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

3. İsrail Nakliyecileri

  Toprak açısından çok geniş bir toprak alan sahip olmayan İsrail yatırımları ve Sanayileşme açısından Örnek olabilecek ülkeler arasında yer almaktadır. İsrail Firmaları ve İsrail Tüccarları devlet ile işbirliği içerisinde hareket etmekte ve Ülke İhracatında Tarımsal ve Üretim anlamında desteklemektedir.

  Avrasya Nakliye olarak İşimizde elimizden geldiğince en iyisi olmaya gayret göstermekteyiz., İsrail Nakliyat Firmaları olarak İsrail’e sevkiyatlarımız devam edecektir.

  Avrasya Nakliye olarak en başarılı ekip arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Profesyonel ve hızlı ulaşımın adresi olarak en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. 

  İsrail çalışan lojistik firmaları ile ilgili daha fazla bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

İsrail Nakliyesi
İsrail Çalışan Nakliye Firmaları

Soru & Cevap

İstanbul - İzmir ve Mersin

Türkiye İsrail arasında daha çok ihracat ürünleri olarak, Binek otomobil, Demir Malzemeler, kablo ve Tel grubu ürünlerdir.

İsrail'den Türkiye'ye İthal edilen bazı ağırlıklı ürünler de elektrik enerjisi ürünleri, Petrol yağları dır.

Türkiye İsrail Nakliye Termin Süresi 5-7 gündür.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM