İsrail Nakliye

İsrail Nakliye

İsrail Nakliye Hizmetlerimiz - İsrail Karayolu Nakliye - İsrail Denizyolu Nakliye - İsrail Parsiyel Nakliye

İsrail Nakliye Hizmetlerimiz 
             İsrail Nakliye Firmaları arasında olan firmamız Avrasya nakliye, kurulduğu günden bugüne; İsrail karayolu nakliye, İsrail denizyolu nakliye ve İsrail Parsiyel Nakliye, Filistin Nakliye gibi lojistik alanında hizmetine devam etmektedir. İsrail taşımacılığını gerçekleştiren ve bölge durumunu iyi bilen, Yabancı dil bilen uzman ekip kadrosu ile İsrail lojistik firmaları arasında yolculuğuna devam etmektedir.Değerli teklif ve Talepleriniz için 7/24bizleri arayabilirsiniz.
    İsrail Karayolu Nakliye
                 Mersin Nakliye firmaları listesinin başında yer alan firmamız,İsrail karayolu nakliyesi gerçekleştirirken Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Mersin, Adana, Gaziantep, Tekirdağ ve diğer illerde ki bölgelerden komple araç çıkışlarımız mevcuttur. İsrail’e gerçekleştirilen karayolu nakliyesi T.C gümrük çıkışına istinaden 5-7 gün arasında değişmektedir. Karayolu taşımacılığı yapılırken uygulanan iç nakliye ile araçlarımız Mersin bölgesine gelerek oradan aktarılan RO-RO gemileri ile Haifa limanına teslim ederiz.Malzemeler müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gerek gümrük teslim gerekse de İsrail’de verilen adrese teslim edilir. Araçlarımız CMR sigortası kapsamını taşımaktadır. Karayolu ile daha fazla bilgi almak için Hemen arayarak detaylı bilgi alabilir veya WhatsApp üzerinden 7/24 Müşteri Destek Hattımıza yazabilir veya bizi arayabilirsiniz. 


      İsrail Denizyolu Nakliye
                 
 Ülkemizin başlıca limanları İstanbul, İzmir, Gemlik ve Mersin Limanlarından çıkacak olan gemilere göre araştırılıp oluşturulan rezervasyon (booking) işlemlerine göre gemi tarihleri , ardiye (bekleme süresi)  fiyat geçerlilik tarihi müşterimize iletilir. Gerçekleştirilen anlaşma sonrası Armatörler ile görüşülerek rezervasyonumuzu oluşturduktan sonra konteyner taşıma işlemini gerçekleştirmek için limana ulaştırırız. Beyannamesi  açılan ürünümüzün gerekli gümrük işlemleri tamamlandıktan sonra gemi harekete geçer.Türkiye İsrail Gemi ile kaç gün sorusuna cevaben ; Gemi kalkışına istinaden 2 gün sürmektedir. Ashdod, Haifa, Tel-aviv, Hadera, Jaffa limanlarından birine varan gemimiz alıcı ile irtibata geçerek ürünü mal sahibine ulaştırır. İsrail Konteyner fiyatları navlunlarına her daim hakim olan takım arkadaşlarımız ile İsrail lojistik firmalarından biri olmaya devam etmektedir. 

Merhabalar,
Değerli teklif talebiniz için teşekkür ederiz.
Vermiş olduğunuz bilgilere istinaden;
İzmir Fabrikanızdan alım, Mersin Taşucu RO-RO gemileri ile yüklenip İsrail/ Ashdod teslim (0-22) ton taşıma fiyatımız 6250 usd.dir.
Fiyatlarımıza dahil olan hizmetlerimiz:
Karayolu taşıma,
Gemi ücretleri (Rezervasyon ve ekipman)
Transit süre yükleme ve varış olarak 5 - 7 gün hesaplanmaktadır. ( Gemi kalkış istisnası hariç ).
Onayınız halinde ekipman sıkıntısı yaşamamak için olumlu geri dönüşlerinizi bekliyoruz. 
Değerli siparişlerinizi bekler iyi çalışmalar dilerim.

      İsrail Parsiyel Nakliye
             
Parsiyel taşımacılık, yani parça yük, Müşterimizin yükü komple bir aracı dolduramayacak ölçülerde olduğu zaman ki taleplerde firmamız, parsiyel nakliye işlemini gerçekleştirmektedir. Başta İstanbul (Sultanbeyli, Beylikdüzü), Ankara, İzmir ve Mersinde bulunan depolarımızdan çıkan parsiyel araçlarımız depolarımıza götürülemeyen müşteri bölgelerine göre de iç nakliyeyi organize etmektedir.  

 

Suriye Nakliye

Sınır Komşumuz olan Suriye bölgesine  Avrasya Nakliye olarak Suriye karayolu taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz.  Ülkemizin ticaret ağının yoğunlukta ve sık olduğu bölge olan Suriye’ye Türkiye nakliye firmaları yoğun bir rekabet içerisindedir.  Kurumsal Lojistik Firmaları arasında olan Avrasya Nakliye Suriye parsiyel nakliye , Suriye ağır nakliye , Suriye frigo nakliye ve Suriye nakliyat hizmetini göstermektedir. Bünyesinde bulundurduğu tente araç ve mega araçlar ile de Suriye mega tır nakliye gönderimi işlemi olarak, Global lojistik şirketleri içerisinde yer almaktadır. Merkez ofisi Mersin ve bulundurduğu şube ve depoları sayesinde İstanbulda lojistik firmalar ve Mersin Suriye nakliye firmaları arasında yer almaya devam etmektedir. Uluslararası lojistik firmaları üyesi olan Avrasya Nakliye Suriye denizyolu taşımacılığı yapmakta olup Suriye çalışan nakliye firmaları olmaya devam etmektedir.