İtalya Nakliye

İtalya Nakliye

 İtalya Nakliye Hizmetleri - İtalya Karayolu Nakliye - İtalya Denizyolu Nakliye - İtalya Parsiyel Nakliye

 İTALYA NAKLİYE HİZMETLERİ

             İtalya’ya nakliye yapan firmalar arasında en ön sıralarda yer alan firmamız Avrasya Nakliye ; vizyon sahibi, müşteri hizmet anlayışı  ve entegre odaklı ilerleyerek İtalya’ya çalışan nakliye firmaları içinde önemli bir bilgi birikimine sahiptir.

 

 İTALYA KARAYOLU NAKLİYE

       Ülkemizin her bölgesine araç imkanı sunan firmamız, müşteri istek ve belirlediği zamana göre araç programını belirledikten sonra çıkış işlemleri için gerekli evrakları hazırlanır. İtalya için tenteli tır, mega tır, ağır nakliye ve frigofirik araçlarımız mevcuttur.

       Türkiye İtalya arası ihracat ve İtalya Türkiye taşımacılık (ithalat) anlamında karayolu taşımacılığında 20 yılı aşkın tecrübesi ile yoluna devam etmektedir. Bütün araçlarımızda yaptırmış olduğumuz CMR sigortası ve Avrupa karayolu belgeleri ile kaptanlarımızda ki schengen vizesi ile İtalya nakliye firmalarından birisi olmaya devam etmekteyiz.İtalya Frigo nakliye hizmetlerimize de devam etmekteyiz.

 İTALYA DENİZYOLU NAKLİYE

        Ülkemizin başlıca ve en fazla ihracat ve ithalat anlamında yer edinen İstanbul Limanı, İzmir limanı, Mersin Limanı ve Gemlik Limanlarından çıkan Konteyner’li yük RO-RO gemileri İtalya’nın Trieste limanı başta olmak üzere; Bari, Palermo, Livorno bölgelerine inerek taşımacılık işlemi gerçekleştirilmektedir.

İTALYA PARSİYEL NAKLİYE

          İtalya’ya yapılan haftalık parsiyel çıkışlarımız ile İtalya lojistik firmalarının başında gelmeye devam ediyoruz. İstanbul Avrupa yakası, İstanbul Anadolu yakası, İzmir, Ankara ve Mersinde bulunan depolarımız ile İtalya’da verilen bölgelere;

Kapıdan kapıya teslim.

Gümrük teslim,       

Adres teslim, şeklinde hizmet sunan firmamız izlediği kalite politikalarından ayrılmayarak zamanında teslimat işlemini gerçekleştirmek istemektedir.İstanbul Avrupa yakasındak depolarımızdan parsiyel çıkışlarımız yapılmaktadır. Sizlerde Bu hizmetlerimizde yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen arayarak detaylı bilgi alabilir veya WhatsApp üzerinden 7/24 Müşteri Destek Hattımıza yazabilirsiniz.

Komple ve  Parsiyel Nakliye Kargo Taşımasını Yaptığımız İtalya Şehirleri:

Başta Başkent Roma olmak üzere: Torino,Bari,Brescia,Palermo, Bergamo, Catania, Bologna, Verona, Genova, Lecce, Roma, Milano, Napoli şehirlerine teslimat işlemi yapılmaktadır.