KaraYolu Taşımacılığı

KaraYolu Taşımacılığı

Karayolu Nakliyat - Karayolu Parsiyel Taşımacılık - Karayolu Taşımacılık Evrakları

KARAYOLU NAKLİYAT
                  Uzun yıllara dayanan Lojistik Tecrübemiz ve değerli referanslarımız güvencesi ile Hizmet vermekte olan Avrasya Lojistik Firmamız,Deneyimli ve konusunda uzman ekibi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Karayolu Nakliye firmaları arasında lider firma olarak kalitemiz den asla Ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz ve edeceğiz.Uluslararası Karayolu Taşımacılığı yönetmeliği esaslarına uygun bir hizmet anlayışı ile karayolu Taşıma kanunları kapsamında lojistik hizmet vermekteyiz.Uluslararası Karayolu Taşımacılığı yapan firmalar olarak nizami ve Tüm bilgi ve belgelere sahip şöförlerimiz ile gece-gündüz demeden çalışmaktayız.Günümüz şartlarında Şoförlerde olması gereken SRC Belgesi,Mesleki yeterliklik Belgesi,Udy Belgesi,Udy3 Belgesi,PsikoTeknik Belge,Çipli Ehliyet,Takoğraf Kağıdı gibi... belgeler ile sorunsuz ve tam zamanında teslimat ilkesini benimsemekteyiz.
                   Karayolu Taşımacılığı nedir ? Sorusuna cevaben, Karayolu Nakliye denilince akla ilke gelen firmalardan olan Avrasya Nakliyat Firmamız, için,Karayolu Taşıamcılığı , Bir Malzemenin Bulunduğu yerden Gönderilmek istendiği yere taşınma aracı olarak Tır, Taşıma,kamyon Taşıma,Uçak Kargo,Gemi Nakliye,kamyonet nakliye,Yurtiçi Nakliye vb.. araçlarla yapılan ulaştırma sistemidir.Karayolu Taşımacılığı Özellikleri ile ilgili bilgi alabilmek için 7/24 bizim ile iletişime geçebilirsiniz.
                    Türkiye'de Karayolu Taşımacılığı denilince öncü firmalardan olan firmamız, son model araçlarımız Euro7/Yeşil Motor, ve deneyimli şoförlerimiz ile daha uzun yıllar sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.Karayolu Taşımacılık Avantajları ile ilgili kısa bir bilgi vermek de isteriz.

 • Gönderilecek Malzemenin istenilen Güzergah kullanabilme avantajı vardır,
 • Karayolu Nakliye hizmetlerinin Dünyanın her bölgesinde sürekli aktif olarak kesintisiz devam etme avantajı,
 • Karayolu Taşımacılık hizmetinde 7/24 kesintisiz yükleme ve Boşaltma işlemi yapılabilmektedir.
 • Karayolu nakliye hizmetinde alıcı ve satısı arasında aracılar çok fazla yoktur.Satıcı veya Alıcı direk nakliyeci ile iletişime geçebilmektedir.
 • Karayolu taşımacılığında Yol,imkan ve izin durumlarında Araç kapasite durumuna göre basar tonaj yük alabilmektedir ...vs..

KARAYOLU PARSİYEL TAŞIMACILIK
             Parsiyel nakliye veya diğer adı ile parsiyel taşımacılık olarak hizmet veren Avrasya Nakliye firmamız,Yurtiçi Karayolu Taşımacılık hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimizin komple bir aracı doldurmayacak malzemelerini depolarımızda toplamak sureti ile yurtiçi nakliye hizmet imkanı ile taşıma yapmaktayız.Mersin Merkezli olan firmamız,Mersin Nakliyeciler sitesi ve İstanbul Nakliyeciler sitesi içerisinde bulunan ofislerimiz ve depolarımız ile hizmet vermektedir.Mersin Nakliye firmaları arasında önemli bir yeri olan firmamız, Mersinde Anbar nakliye veya Ambar nakliye olarak da anılan bu işlem, Yurtiçi taşımacılık ve Yurtiçi nakliye olarak da bilinmektedir.
             Konusunda uzman bir ekip ile yolumuza devam ederken Güncel ve yasal bilgilere hakim personellerimiz, Son dönemde Karayolu Taşımacılığı Tevkifat yasasına da uymaktadır.Dilerseniz WhatsApp Üzerinden iletişime geçerek Konu ile ilgili Karayolu Taşımacılığı Pdf olarak evrak örneklerinden talep edebilirsiniz.Türkiye'de Karayolu Taşımacılığı gelişimi son yıllarda ekonomik olarak da ülkemizin gelişmesi ile beraber ivmesini yukarda tutmaktadır.Karayolu Taşımacılığı makale yazmış konusunda uzman Tecrübeli personellerimiz kusursuz hizmet anlayışı ile AR-GE çalışmalarına da devam etmektedir.
               Parsiyel nakliye fiyatları hesaplamasında en,boy,yükseklik ve malzemenin Metreküp hesaplama işlemi de yapılarak sizlere en uygun teklif hazırlanmaktadır.İstanbul Anadolu yakası ve İstanbul Avrupa yakası bölgelerindeki depolarımızdan alım ve gönderim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.İstanbul lojistik firmaları kendi bünyesindeki paslaşmalar ile birbirini de desteklemektedir.Bazı bölgesel taleplerinizi de İstanbul nakliyeciler sitesi ofisimiz ile irtibata geçerek gerçekleştirebilirsiniz.

KARAYOLU TAŞIMACILIK EVRAKLARI
                   Karayolu Nakliyat işlemleri için gereken evraklardan bazıları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur;

 • Tır Karnesi,
 • Paket Postası makbuzu 
 • Nakliyeci Makbuzu
 • Sevk İrsaliyesi
 • CMR Belgesi
 • FİATA Tesellüm Belgesi
 • K1 BELGESİ, C2 BELGESİ, L2 BELGESİ, G BELGESİ,
 • ADR BELGESİ (Yanıcılı Malzeme Taşıma yapabilmek için)
 • ATR BELGESİ(Serbest Dolaşım Belgesi)
 • Fatura,Invoıce,Çeki listesi,packing List

Uluslararası karayolu nakliye firmaları arasında olan firmamız ile sizlerde iletişime geçerek değerli teklif ve taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.
Frigo Taşımacılık hizmetlerimiz de Hem Mersin bölgesinden hemde İstanbul bölgesinden yoğunlukla devam etmektedir.En uygun Karayolu Nakliye fiyatları tekliflerini sunan firmamız,daimi müşteri anlayışı ile değerli taleplerinizi beklemktedir.Karayolu Nakliye firmaları içerisinde adından sıkça söz ettiren şirketimiz uzun yıllar daha hizmet etmek arzusundadır.Size Zahmet olmasın,Biz Taşırız...