Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Kazakistan Nakliye Firmaları

  Kazakistan Nakliye Firmaları, Avrasya Nakliye şirketimiz, çeyrek asırdır Kazakistan Nakliye Yapan Firmalar listesinde göstermiş olduğumuz başarılı serüven ile sevkiyatlarımıza devam ediyoruz. Ülkemizin ihracat ve ithalat anlamında yoğun çalıştığı Avrupa ülkesi olan Kazakistan Nakliyat faaliyeti Avrasya ile daha kaliteli ve güven ile devam etmektedir. Kazakistan Nakliyecileri olarak sektördeki çeyrek asır serüvenimizde birçok başarılı işe imza atmış durumdayız. Kazakistan nakliye için gereken Tüm alt yapıya sahip olan şirketimiz, Türkiye hangi şehirden isterseniz araçlarımızı yönlendirmek sureti ile yükleme yapabiliriz. Dış Ticaret firmalarının karşılıklı bu alışveriş işlemlerinde bizlerde aracılık yapmış ve destek sağlamış olmaktayız.

  Türkiye – Kazakistan Nakliye Firmaları arasında önde gelen firmamız oluşturduğumuz güvenli bağlar ile Kazakistan’a nakliye yapan firmalar içerisine girmiş bulunmaktayız. Vermiş Olduğumuz kaliteli hizmet ve standartları gelişen teknoloji ile devam ettirmekteyiz. Geçekleştirmiş olduğumuz Kazakistan taşıma firmaları ile değerli müşterilerimize en uygun navlun ve en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Kazakistan Nakliyat faaliyetini 25 yılı aşkın bir süredir yürütmekteyiz. 

  Kazakistan Nakliyat hakkında daha Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. Kazakistan Taşımacılık işlemleri bölgeyi iyi bilen ve tanıyan şoför arkadaşlarımız ve operasyon yetkili ekip arkadaşlarımız ile sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Kazakistan için başka adrese gitmeniz gerek kalmadı.. Biz Burada işimizin başındayız.

1. Kazakistan'a Giden Nakliye Firmaları

  Kazakistan Tır firmaları arasında olan şirketimiz, lojistik alanındaki yeni gelişmeleri de yakinen takip altına almakta ve oluşabilecek eksikliklerini gidermektedir. Firma hizmetin teslim yerine varıncaya kadar her aşamasını sizler ile paylaşmakta ve doğru bilgi akışı sunmaktadır.

  Şirket aynı zamanda söz verdiği sürede sevkiyatı tamamlamak için her şeyi göz önüne alarak organizeyi en iyi şekilde ayarlamaktadır. Just In Time / tam zamanında ilkesini hiç bırakmadan yolumuzda ilerlemeye ve müşteri ailemizi genişletmeye devam ediyoruz. Kazakistan Kombine hizmet anlayışı ile değerli taleplerinizi bekliyoruz. Kazakistan nakliye tır firmaları hizmetlerimizden yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Türkiye - Kazakistan Lojistik Firmaları

2. Kazakistan Çalışan Nakliye Firmaları

  Türkiye Kazakistan arası yol güzergahı yollarımız dan bahsedecek olur isek; Şuan için en güncel güzergah, Artvin Hopa Sınır kapısı(Sarp Sınır Kapısı) kullanılarak Gürcistan’a geçiş yapılmaktadır.

  İstanbul Almaty Nakliye için siz değerli müşterilerimize güncel ve en uygun teklifleri iletmekteyiz. Devamında Rusya’ya giriş ve Rusya Karayolu Üzerinden Kazakistan’a giriş yapılmaktadır. Diğer bir alternatif ise, İran üzeri karayolu İle Türkmenistan Geçiş, Özbekistan Geçiş ve Kazakistan’a varış şeklindedir.

  Şirketimiz ana prensiplerinden olan Yükünüzü zamanında teslim etme sözü kullanacağımız Kazakistan Yol Güzergahını da önemli kılmaktadır. Teslimat için en uygun, en Hızlı ve ve güvenli güzergah seçilmelidir.

Operasyon sorumlusu  arkadaşlarımız, kullanılacak güzergahtaki sınır kapısı yoğunluk durumlarını yakinen takip etmekte ve olası gecikmeler yaşanmaması adına  Şoför arkadaşlarımızı alternatif güzergahlara yönlendirmektedir.

3. Kazakistan Nakliyecileri

  Avrasya Nakliye şirketimiz, Türkiye uluslararası Kazakistan Nakliyecileri arasında yer aldığı gibi Kazakistan Acentemiz sayesinde Kazakistan – Türkiye Tır Firmaları olarak da bilinmekte ve bu hatta da siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. İstanbul Kazakistan Nakliye ile ilgili pek çok nakliye teklif talebi almaktayız. Kaliteli ve Güvenli ekipmanlarımız ile yükünüzü tek seferde veya dilerseniz parti parti de taşıtabilirsiniz. Burada amaç yapılacak veya  organize edilecek işin kalitesi düzeni ve sürecidir. Orta Asya da Geniş bir Toprak coğrafyasına sahip bir ülke olduğundan, tüm bölgelerden ayrı ayrı İthalat ve ihracat talepleri alıyoruz. 

  Avrupa ve Türki Cumhuriyetleri ve Balkan Ülkelerine taşımacılık yapan firmamız, Kazakistan Tır Nakliye Firmaları içerisinde önemli bir rol üstlenmektedir.

  Uluslararası lojistik taşımacılığı için gerekli evrak bütünlüğü karayolu nakliye çözümlerini bilerek firma imajını ileri yıllara taşımaktadır.

  Avrasya Nakliye profesyonel ekibiyle sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye hazırdır. Sizlerde Bu hizmetlerimizde yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  Türkiye Kazakistan Lojistik Firmaları arasındaki yerimiz sağlamlaştığı için, Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için de web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

  Avrasya Nakliye olarak en doğru ve en güvenilir nakliye firması olmak ve Sizlerin yanında olmak her zaman ilk hedefimiz. Merkez Ofisimizi ziyaret ederek hem detaylı bilgi alabilir hem de bir kahvemizi içebilirsiniz. 

Türkiye - Kazakistan Lojistik Firmaları

Soru & Cevap

Kazakistan Lojistik Firmaları en çok İstanbul, Ankara ve Mersin'de yoğunlaşmaktadır.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM