Kazakistan Nakliye

Kazakistan Nakliye

KAZAKİSTAN NAKLİYAT HİZMETLERİ

                    Avrasya Nakliye olarak Türki Cumhuriyeti ülkelerinden biri olan Kazakistan nakliye yapan firmalar arasında yer alan firmamız, Avrasya Nakliye kuruluşundan bugüne taşımacılık şekilleri olan,Türkiye Kazakistan lojistik firmalarında başında gelen Firmamız,Kazakistan karayolu taşımacılığı,Kazakistan parsiyel olarak hizmetini sürdürmektedir.Avrasya Nakliye olarak gelişen dönemi takip eden ve deneyimli ekipmanlarımızla beraber taşıdığımız yüklerde olan CMR sigortası ile Kazakistan Nakliye işlemini gerçekleştirmektedir.Kazakistan yükleri denilince akla gelen firmamız Türkiyede Şubelerimiz bulunan,Mersin nakliyeciler sitesi, Kayseri nakliyeciler sitesi, Ankara nakliyeciler sitesi, İstanbul nakliyeciler sitesi, İzmir nakliyeciler sitesi ve diğer illerde ki şubelerimiz ya da depolarımızdan çıkışlarımız mevcuttur.

                   Kazakistan nakliye fiyatları konusunda güncel piyasaya hakim deneyimli ekip arkadaşlarımız ile müşterilerine uygun navlun çalısması yapmaktadır.Kazakistan nakliye firmaları ve Kargo departmanı oluşturan firmamız kargo taşımacıklarında uygun navlun sunmaktadır.
Kazakistan coğrafi konumu gereği Türkiye ile İthalat ve İhracat çalışmalarını sürekli sıcak tutmaktadır.
                  Avrasya Nakliye olarak  çalışmalarımız şuan için,Kazakistan parsiyel, Kazakistan kargo ve Kazakistan Kara Nakliye anlamında kendini sürekli geliştirerek Uluslararası nakliye sektörünün öncü firmalarından olmuştur.Lojistik Departmanlarımız ve Avrasya Nakliyat ailesi olarak tüm personellerimiz yenilikçi bir hedef oluşturarak,Kazakistan Frigo nakliye hizmeti de sunmaktadır.

      Türkiye de Kazakistan'a nakliye yaptığımız iller:

Aydın,Bursa,İzmit,İstanbul,Tekirdağ,Zonguldak,Ankara,Yozgat,Kayseri,Konya,Sivas,Mersin,Adana,

Diyarbakır,Gebze,Sakarya,Antalya,izmir,Gaziantep,Hatay,

     Kazakistan Parsiyel Nakliye Nasıl Yapılır

                  Kazakistan parsiyel taşımacılığı; Bazı zaman bir tırı dolduramayacak şekilde olan navlun yüklerde verilen ebatlar neticesinde parça yük yani parsiyel mal eklenir, Daha sonra aynı ihracat prosedürü işlenerek navlun alıcısına ulaşmak üzere yola çıkar. Kazakistan karayolu nakliyesi bu şekilde tamamlanır. Depolama gümrükleme departmanları nakliye sektörünün vazgeçilmez unsurlarındandır. 

Kazakistan Komple ve Parsiyel Taşımacılık İller:
     Nur Sultan,Almatı,Almaty,Çimkent(Shimkent),Türkistan,Taraz,Zerenda,Zaysan,Aktav(Aktau),Oral,Balkaş şehirlerine Türkiyeden Parsiyel Taşıma,KargoTaşıma,Parça Yük taşımave zati eşya taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir.Mersin Kazakistan Nakliye denilince müşterilerin ilk durağı olan bizler, hizmet ettiğimiz sürece kalitede ödün vermeyeceğiz.

KAZAKİSTAN NAKLİYAT TIR FİYATLARI :
               
İstanbul yüklemeli Kazakistan Varış şeklinde yapılan Yüklemelerimizde Kazakistan Tır fiyatları ;
İSTANBUL KAZAKİSTAN ALMATY(ALMATI) NAKLİYAT FİYATI : 5800 USD
İSTANBULKAZAKİSTAN ÇİMKENT(SHİMKENT) NAKLİYE FİYATI : 5950 USD
İZMİR KAZAKİSTAN AKTAU(AKTAV) NAKLİYAT FİYATI : 5900 USD
ANKARA KAZAKİSTAN ÇİMKENT NAKLİYE FİYATI : 5500 USD

KAZAKİSTAN KARGO FİYATLARI :

 

Çin Nakliye

Ülkemizin hatta dünyanın en geniş ticaret ülkesi arasında olan Çin bölgesine firmamız, Çin Türkiye TIR olarak veya Çin’den nakliye gerçekleştirerek Çin nakliye firmaları arasında olmaktadır. Gemi navlun fiyatları 2020 veya güncel olan çin’den konteyner nakliye fiyatları 2021 hakkında bilgi sahibi olan takım arkadaşları ile Çin gemi yolu nakliye işlemini gerçekleştirmektedir. Çin nakliye fiyatları için en uygun navlun sunan firma, misyonumuz arasında oluşturduğumuz en önemli değer olmaktadır. Gemi nakliye HESAPLAMA işlemini de iş arkadaşlarımız üstlenip, müşterilerimize sunmaktayız. Avrasya Nakliye profesyonel ekibiyle sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye hazırdır. Sizlerde Bu hizmetlerimizde yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen arayarak detaylı bilgi alabilir veya WhatsApp üzerinden 7/24 Müşteri Destek Hattımıza yazabilirsiniz.