Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Kıbrıs Nakliye Firmaları -1

Kıbrıs Nakliye Firmaları, Tüm Avrupa ve Ortadoğu lojistik sektörüne hizmet sağlayan firmamız Avrasya Nakliye, Kıbrıs Lojistik Firmaları arasında sizlere son derece teknolojik ve kurumsal bir anlayış ile hizmet sunmaya başlamıştır. Yavru Vatan’a yapılacak olan Tüm lojistik taleplerinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz firmamız da. Tüm Kıbrıs Lojistik Şirketleri ile koordineli bir organize ile hareket eden firmamız, Zati eşya ve Kargo ve İhracat taleplerinizi taşımaktadır. Tüm organize ve siparişlerinizi alanında uzman bir ekip ve deneyimli kaptanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Ana Hat merkezi konumunda saydığımız KKTC Hizmetleri, yoğun bir şekilde devam etmektedir. Önemli bir hizmet yapmanın bilinci ile her geçen zaman yenilenerek büyüyor ve kocaman bir aile olmaya da devam ediyoruz.

  Siz değerli müşterilerimizi memnun etme taahhüt veren firmamız hem Kıbrıs Nakliyat Firmaları arasında en uygun tekliflerini sizlere sunmakta hem de en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmaktadır. Yaptığımız işin önemini ve kıymetini bilmek sureti ile müşteri odaklı bir anlayışın peşinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

  Kıbrıs Turistik açıdan da epeyce rağbet gören bir ülkedir. Eğlence mekanları, Plajları, ve Tarihi bölgeleri ile yıl içerisinde çokça ziyaret edilmektedir. Türkiye Kıbrıs arası yakın bir mesafe olduğundan ve geçmiş tarih açısından da KKTC Türkiye’nin bir parçası olarak bilinmektedir. 

  Buna Rağmen Kıbrıs kanunlarına ve yasalarına diğer bir deyim ile Uluslararası Gümrük mevzuatına uygun şekilde Kıbrıs’a Hizmet veren firmalar arasında yerini almıştır. Kıbrıs hakkında taşınacak emtia detayları da İhracat statüsünde mi yoksa zati eşya mı analizi yapılarak taşıma organizesi yapılabilmektedir.

  Kıbrıs Taşımacılık Firmaları hakkın detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Kıbrıs Nakliye Firmaları

  Avrasya nakliye olarak sevkiyatlarımıza son sürat devam ediyoruz. Kıbrıs-Türkiye ile Ticari bağların çok ama çok kuvvetli olduğu bir ülkedir. Yavru Vatanımız Ülkemizin bir parçası gibi olduğundan Kıbrıs hizmet hattı sürekli canlılığını korumaktadır. Avrasya Nakliye firmamız Avrupa dan Kıbrıs’a hizmet veren ve işlemlerinizi anahtar teslim şekilde tamamlayan ender firmalardandır. 

Uluslararası ve Türkiye Kıbrıs arası Nakliye firmaları listesinin öncü şirketlerinden olduğumuz için de müşteri portföyümüz epeyce geniştir. uzun yıllardan bu yana Kıbrıs İthalat ve Kıbrıs İhracat taleplerinize en iyi şekilde cevap vermekteyiz. İstanbul Girne ve Lefkoşa İstanbul arası taşımacılık için de Yine Mersin Limanı ve Mersin Taşucu Limanı kullanılmaktadır.

  Kıbrıs’a nakliye hizmetleri sunan firmalar, yüklerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde taşır. Tecrübeli nakliye firmaları, lojistik ağı ve sigorta kapsamı ile hizmet sunar.

  Kıbrıs-Türkiye hattımız Mersin Merkezli bir firma olma avantajımız ile beraber Mersin limanı yakınında yer alan ofislerimiz de Sizlere destek vermek için kesintisiz çalışmaya devam etmektedir. Avrasya Nakliyat firmamız Tüm taşımalarını CMR Sigorta kapsamında yürütmektedir. Kıbrıs firmaları olarak daha çok kullandığımız Mersin Limanı Yolcu Salonu ve Mersin Taşucu Limanı acentelerimiz ile hizmet vermekteyiz. 

Kıbrıs Nakliye
Kıbrıs Nakliye Firmaları

2. Kıbrıs Lojistik Nakliye Yollarımız

  Kıbrıs Lojistik Firmaları; Kıbrıs Türkiye arasında Ticaretin ana merkezi olan Mersin ilimizden Roro Gemi ile sevkiyatlarımız devam etmektedir. 

  Türkiye’de hangi ilden organize yapılır ise yapılsın Karayolu ile Mersin’e gelen araçlar Mersin Limanı ve Yolcu Salonu aracılığı ile Kıbrıs’a varış yapmaktadır. Kıbrıs’a Nasıl Gidilir? Konusunda Daha Detaylı Bilgi İçin Bizimle hemen İletişime Geçebilirsiniz. 

  Kıbrıs Hizmetimizden Son Derece Memnun Kalacağınızdan Şüpheniz Olmasın. Profesyonel Ekipler Ve Şoförler Dahilinde Nakliye İhtiyacınızı En Güvenilir Ve Sağlam Şekilde Yerine Getirmekteyiz. 

  İstenilen Zaman da Ve En Uygun Navlun ile Nakliye İhtiyaçlarınızı Karşılayıp Sizleri Güvenli Bir Biçim de Nakliye Hizmetimizden Faydalanmanızı Sağlıyoruz.

3. Kıbrıs Yük Teslim Süresi

  Nakliye hizmetlerinde zamanında teslim ilkesi hiçbir zaman önemini kaybetmeyecektir. Her ülkenin lojistik teslimat süresi değişik olacağından firma yetkilileri en uygun güzergahı ve eksiksiz evrak ile sevk etmeyi iyi planlamalıdır.

  Kıbrıs Nakliyat Firmaları arasında Transit süre veya Temin süresi de önemlidir. Ama Kıbrıs bir ada olduğundan Gemi programları, hava şartları bu paydada çok önemlidir. İstanbul Kıbrıs baz alınacak olur ise Transit süre 4-5 gün dür. Bu süre operasyon yapılan il, ve gümrükleme çıkış süresine göre de değişecektir.

4. Türkiye - Kıbrıs Firmaları Hakkında

  Avrasya Nakliyat firmamız, KKTC Gümrüğe tabi yükler için bir liste sunmuştur. Kuralların kesin suret ile dikkate alınması gerektiği bilincinde olan konusunda uzman ekip arkadaşlarımız sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmek adına 7/24 hizmet vermektedir.

  Avrasya Nakliye olarak işinde en iyisi olan ekip arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermeye hız kesmeden devam ediyoruz. Hızlı ve kesintisiz ulaşımın adresi olarak en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.

  Ülke hakkında daha detaylı ve fazla bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Kıbrıs Nakliye Firmaları

Soru & Cevap

Mersin ve İstanbul bölgesinde yoğunlaşmaktadır.

Gemi programları, hava şartları bu paydada çok önemlidir. İstanbul Kıbrıs baz alınacak olur ise Transit süre 4-5 gün dür.

En iyi ve En uygun Kıbrıs Nakliye Firmaları Mersin Başta olmak üzere İstanbul da yer almaktadır.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM