Kıbrıs Nakliye

Kıbrıs Nakliye

                                                

 KIBRIS NAKLİYAT HİZMETİ VE KIBRIS PARSİYEL TAŞIMACILIK

                      Kıbrıs nakliye firmaları arasında uzun bir süredir yolculuğuna devam eden Avrasya Nakliye firmamız,Taşıma ve lojistik tercihleri olarak,Kıbrıs nakliye,Kıbrıs nakliyat veya Kıbrıs lojistik olarak her alanda boy göstermektedir.Ve her geçen gün Hizmetine ve tecrübesine yenilik katmaktadır.Yavru vatanımız Kıbrıs ile gerçekleşen ekonomik ilişkilerimiz ihracat, ithalat alanında devam etmektedir.Kıbrıs Lojistik Servis hizmeti olarak biz Mersin nakliye firmaları  gelişen teknolojiyede ayak uydurarak sevkiyatları daha da hızlandırmaktayız.

                      Türkiye-Kıbrıs Arası Nakliye Son yıllarda Ticari artış sebebi ile beklenen faaliyetin üzerindedir.Kıbrısa Çalışan Lojistik firmaları Arasında Yer alan Avrasya nakliye Mersin-Kıbrıs Arası Roro Taşımacılığı ile nakliyelerde gerçekleştirmektedir.
 

Kıbrıs DenizYolu Nakliyesi Nasıl Yapılır

                      Yavru vatanımız olan Kıbrıs’a Mersin limanımızdan Mersin Kıbrıs gemi seferleri düzenleyerek müşteri istek ve ihtiyacına göre zamanı belirlenerek Mersin – Taşucu gemi seferleri veya Mersin - Girne gemi seferleri şeklinde rezervasyonumuzu alıp gemide ki yerimizi alıyoruz. Fakat Mersinde olmayan veya gelemeyen yükler için Yurtiçi nakliye,Şehirlerarası nakliye imkanını da özmal araçlarımızı kullanmak koşulu ile yükü istenilen adresten almak suretiyle,Kıbrıs da istenilen şeghir veya bölgeye teslimat gerçekleştirmekteyiz.Roro Taşımacılık ile sevkedilen aracımız,Mağusa(Magosa Limanı)limanına veya Girne limanına iner ve akabinde Karşı alıcı Gümrükçüsü işlemleri tamamladıktan sonra Kıbrıs(KKTC de) da istenilen adrese malzeme sevk edilir.Şubelerimiz bulunan;Mersin nakliyeciler sitesi,Kayseri nakliyeciler sitesi,Ankara nakliyeciler sitesi,İstanbul nakliyeciler sitesi,İzmir nakliyeciler sitesi ve diğer illerde ki şubelerimiz ya da depolarımızdan çıkışlarımız mevcuttur.


Türkiye - Kıbrıs nakliye yüklemesini yaptığımız Şehirlerimiz:
 Adana,Afyon,Denizli,Edirne,Çanakkale,Gebze,Dudullu,Ankara,Çorlu,Karabük,Samsun,

Rize,Ordu,İstanbul,Ankara,İzmir,Gaziantep,Mersin,Niğde,Trabzon,Zonguldak


Kıbrıs Parsiyel Nakliye Nasıl Yapılır:

                      Kıbrıs parsiyel nakliye veya diğer adı ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine(KKTC) gönderilecek gümrüklü veya ev eşyası(Zati Eşya)malzemeler için bazı zamanlarda tır kapasitemize dolduramayacak zamanlar olabiliyor bu tür durumlarda Kıbrıs parsiyel taşımacılık yani parça yük şeklinde taşımacılık hizmetimiz devreye giriyor.Müşterinin istek ve ihtiyacı olan navlun tır kapasitesinde ki verilen ölçülerle hesaplanır. Bu şekilde ihracat işlemi yapılır.Kıbrıs'a ev eşyası gönderme şeklinde de Kıbrıs ihracat alanımız veya Kıbrıs’tan Türkiye’ye eşya gönderme şeklinde Kıbrıs ithalat ağımız vardır. Kıbrıs ev eşyası gönderen nakliye firmalarından olan firmamız uzman ekip ve ülkeyi tanıyan ekipmanları ile hizmetini sürdürmektedir.
KKTC EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ 
                 Kuzey KıbrısTürk Cumhuriyetinde Ev eşyası taşıma işlemleriiçin gerekli olan Ev Eşyası Taşıma belgesi yani zati eşya taşıma belgesi C3 Yetki Belgesi bünyemizde taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz.
                   
KIBRIS KARGO TAŞIMA HİZMETİ VE KARGO FİYATI                
                     Kıbrısa Kargo yapan firmalar arasında olan firmamız ;deneyimli personelleri ve yeni model araçları ile Türkiye-Kıbrıs Hattında faaliyetlerine devam etmektedir.Taşımacılık liderliğine aday olan,Avrasya nakliyat, ve Avrasya Nakliye birimlerimiz sektörde kalıcı olmaya devam edecektir.

 KIBRIS PARSİYEL TAŞIMACILIK / KKTC PARSİYEL TAŞIMACILIK

                     Kıbrıs parsiyel taşımacılık tan kasıt şu şekildedir; İstanbul-Kıbrıs arası Parça Kargo,Parsiyel malzeme,parça Yük,Parça Eşya taşıma,Zati Eşya taşıma gibi malzemelerin Depomuzda toplanması suretiyle , Yükleme yapan araçlarımız Gümrük çıkışına İstinaden ,Karayolu ile Mersine gelerek,MERSİN TAŞUCU LİMANI veya MERSİN LİMANI (Mersin Gümrük Müdürlüğü) nden Çıkış yaparak Kıbrıs lİmanlarına RORO Gemi ile Sevkedilmektedir.


Parsiyel ve Komple nakliye yaptığımız Kıbrıs Şehirleri(İlleri):

Gazimagusa Nakliye,Lefkoşa Nakliye,Girne Nakliye,Güzelyurt Nakliye,Karpaz Nakliye,İskele Nakliye

TÜRKİYE KIBRIS NAKLİYAT FİYATLARI
                 
İstanbul dan Yükleme yapan bir aracımız Kıbrıs' güzergah çilirek karayolu İle merisn Lİmanından RORO Gemi ile Kıbrısa geçiş yapmaktadır.İstanbul-Kıbrıs Nakliye fiyatları olarak zaman zaman Sevkiyat durumuna göre fiyatlarda iniş-çıkış yaşanmaktadır.

İSTANBUL KIBRIS LEFKOŞA NAKLİYAT FİYATI : 11.000 TL
İZMİR KIBRIS GİRNE NAKLİYAT FİYATI : 11.500 TL
İSTANBUL KIBRIS GİRNE NAKLİYE FİYATI : 11.500 TL
ANKARA KIBRIS LEFKOŞE NAKLİYE FİYATI : 10.000 TL
İSTANBUL KIBRIS LEKOŞE NAKLİYE FİYATI : 11.000 TL