Kosova Nakliye

Kosova Nakliye

      KOSOVA NAKLİYAT HİZMETLERİ

                   Kosova nakliye yapan firmamız Avrasya Nakliyat, özmal araçlarımız ve kuvvetli bağları ile en güvenilir Kosova nakliyat firmalarından biri konumuna gelmiştir. Kosova ihracatında Türkiye Şehirleri arasında yer farkı olmadan istenilen adresten alınan ürün Kosova da istenilen adrese ulaştırmaktayız. Sırtımızda ki yükün farkındalığını bilen firmamız, deneyimli ve donanımlı ekip arkadaşlarımız ile lojistik işini gerçekleştirmektedir.Mersin nakliye firmalarından olan Avrasya nakliye yenilenen teknolojiyi yakından takip eden ve Kosovanın başkenti Priştine olmak üzere diğer illeri bilen takım arkadaşlarımız ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir.
                    Türkiye Kosova ticaretinin günden güne geliştiğini ve Balkanlar lojistik ana merkezlerinden biri olan Kosova ‘da Bu anlamda önem kazanmıştır.Kosova nakliyat hizmetlerinde ihracatı ve ithalatı açısından yüksek bir ivmeyle devam eden firmamız Kosova parsiyel taşıma konusunda da müşterilerine hizmet vermektedir. Hizmetin öncüsü olan firmamız, Kosova nakliye firmalarından biri olmaktadır.

Kosova parsiyel taşımacılığı nasıl yapılır;

             Kosova bölgesine göndereceğiniz parsiyel yüklerde Avrasya nakliye olarak paletler, çuvallar, kasalar yahut koli halinde vb şeklinde müşteri isteğine göre ebatlar hesaplanarak yükleme işlemi gerçekleştirilir. Haftalık düzenli çıkışlarımız ile Kosova nakliye fiyatlarına hakim olan firmamız ile müşterilere tam bilgi ve en uygun navlun vererek Türkiye Kosova nakliye firmaları arasında yerini almıştır. Avrasya Nakliye firmamız, Kosova ülkesine de Frigo nakliye taşıması da yapmaktadır.

Komple ve Parsiyel Taşımacılık Yaptığımız Kosova Şehirleri:

Kosova'nın başkenti Priştine başta olmak üzere, Yakova,Prizren,Ferizovik,Gilan,Mitroviça,İpek şehirlerine parsiyel taşımacılık,KargoTaşımacılık ve Grupaj taşımacılık hizmeti de sunmaktayız.

KOSOVA NAKLİYE FİYATLARI