Kosova Nakliye

Kosova Nakliye

  Kosova Nakliye - Kosova parsiyel Nakliye 

 KOSOVA NAKLİYE

         Kosova Nakliye Firmaları arasında olan firmamız Avrasya nakliyat,Ülkemizin her iline, ilçesine araç imkanı sunarak Hizmetlerine devam etmektedir. Kosova’ya çalışan nakliye firmaları içinde öncülük eden firmamız, Kosova’da başta başkent Priştine (Pristana) olmak üzere diğer Kosova illerine Ülkemizin bütün bölgelerinden taşımacılığı gerçekleştirmektedir.Kosova ithalat nakliyesi konusunda da aynı hassasiyetle Kosova lojistik işlemini gerçekleştirmektedir.

 KOSOVA PARSİYEL NAKLİYE 

       Ülkemizde ki illerde ki başta İstanbul Avrupa yakası, İstanbul Anadolu yakası, İzmir, Ankara ve Mersinde bulunan depolarımızda ki araçlarla çıkan parsiyel nakliye hizmetimiz depomuza ulaştırılamayan malzemeler için de iç nakliye aracını tahsis ederek Kosova parsiyel nakliye işlemini gerçekleştirmektedir.

     Araçlarımızda uygunluk yasasına göre araç yetki belgesi, Avrupa karayolları belgesi ve CMR sigorta kapsamını taşımakta olup eksik belgeleri olmamakla beraber deneyimli kaptanları ile Kosova karayolu nakliye işlemini gerçekleştirmektedir.

    Proje taşımacılığı, ağır nakliye taşımacılığı, frigo taşımacılığı ve mega tır gibi ihtiyaçlarda da imkan sağlayan firma, Kosova lojistik firmalarından biri olmaya devam etmektedir.

     Kosova Kargo Taşımacılığında da araçlarını hazır etmekle beraber gerçekleştirilen zamanlı teslimat, adres teslim ve kapıdan kapıya teslim ilkesini benimseyerek Kosova kargo yapan firmalardan biri olmuştur.

Avrasya Nakliye profesyonel ekibiyle sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye hep hazırdır. Sizlerde Bu hizmetlerimizde yararlanmak istediğinizde bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen arayarak detaylı bilgileri alabilir veya WhatsApp üzerinden 7/24 Müşteri Destek Hattımıza bildirebilirsiniz.