Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Libya Nakliye

  Libya Nakliye, Ortadoğu Dünyasında Krtik bir konumda yer alan ülkenin Türkiye ile sıcak bir Ticari bağlantısı bulunmaktadır. İstanbul bölgesinde iyi bir konumda yer alan şirketimiz sizlere daha iyi bir Parsiyel ve Komple Nakliye hizmet sunmak adına geniş bir acentelik ağı oluşturmuştur. Libya Nakliyat bakımından mevcut durum baz alındığında en uygun teklifleri sunan firmamız aynı zamanda Libya Gemi Nakliyesi alanında da yeterli tecrübeye sahip olduğumuzu da ayrıca belirtmek isteriz. Libya Nakliye Firması Ülkemizin de gelir sermaye durumuna katkı olmak amaçlı bu konuda tüm çalışmalarımıza hız vermiş durumdayız.Türkiye Limanları ve Libya Limanlarındaki ekip ve ekipmanlarımız sizlerin her türlü lojistik ihtiyaçlarını karşılamaya uygun şekilde organize edilmiştir. Misurata Parsiyel servisimiz her hafta düzenli bir şekilde yürütülmektedir.  Yüklemeleriniz için deneyimli ekip arkadaşlarımız yükleme günü geldiğinde gümrük beyannameleri ve ordino evraklarını kontrol etmek sureti ile gemi yüklemelerini yapmaktadır.

  Ticari problemlerin yaşanmaması için uzun yıllardır bölgede Libya Parsiyel Yükleme ve ayını zamanda Libya Lojistik ile Libya Taşımacılık hizmetleri adı altında hizmet veren Avrasya nakliye siz değerli müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaya devam ediyor. Taşıma öncesinde değerli ekip arkadaşlarımız taşınacak olan malzemelerin etüt kontrolünü yapmak sureti ile, gerekli ön hazırlık ve ön çalışma yapılmaktadır. Varış noktası analizi için Misurata Liman acentemiz desteğiyle teslimatlar hızlandırılmaktadır. çalışan kadromuz gerekli bilgi ve donanıma sahip olduğundan dolayı gönül rahatlığı ile değerli taleplerinizi ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

  Libya Nakliye Firmaları hakkında Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. Libya Nakliye Fiyatları açısında da Güncel Şartlarda sizlere en uygun teklifler hazırlanıp sunulmaktadır.

1. Libya Nakliye Firmaları

  Libya önemli bir petrol üreticisi ve Türkiye bu kaynağın önemli bir ithalatçısı. Bu ticari ilişki ancak 2011 yılında Ülkeye uluslararası yaptırımların uygulanmasından sonra mümkün olmuştur. Ülke artık enerji ihtiyacını karşılamak için dış ticarete bağımlıdır. Bu, bu ticaretin çoğunu idare eden bir dizi küçük Akdeniz limanının yükselmesine yol açmıştır. Örneğin Türkiye, Marsa al-Brun limanı aracılığıyla Libya’dan petrol ithal ediyor.

  Libya Lojistik Firmaları Birçok küçük liman, ana tedarikçilerine göre coğrafi konumları nedeniyle bu ticaretin çoğunu gerçekleştiriyor. Tedarikçilerin ürünlerini ülkeye sokmak ya da farklı ülkelere göndermeleri için Lojistik sektörüne ihtiyaçları vardır. Taşıma süreçlerinde profesyonel hizmet veren Avrasya nakliye tüm bu süreçlerin kaliteli bir şekilde ilerlemesi için tam gaz çalışmalarına devam etmektedir.

Mersin Libya Roro
Libya Nakliye

2. Libya Gemi Nakliyesi

  Türkiye’nin ihraç ettiği tarım ürünleri arasında hurma, narenciye ve pirinç yer alıyor. Bu ihracatlar kara ve deniz yolları ile yapılmakta olup; kara yolları, hayvan ve insan kargolarını içerirken, deniz yolları ticaret gemilerini içerir. 

  Bu, mevcut jeopolitik huzursuzluğa rağmen iki ülke arasındaki ticaretin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Ayrıca, ticari gemiler ve balıkçı tekneleri tarafından kullanılanlar da dâhil olmak üzere, Türkiye ile arasında deniz ticareti için birkaç geçiş yolu bulunmaktadır.

  Bu rotalar, Türkiye’den gelen tarım ürünlerinin Libya pazarına hızlı ve verimli bir şekilde ulaşmasını mümkün kılıyor. Libya Çalışan Nakliye Firmaları bu ürünlerin pazarına girmesinin en büyük faktörü nakliye hizmetlerimizdir. Avrasya nakliye olarak bölgede taşımacılık hizmetleri başlığıyla ülkemizin ihracat anlamında gelişimine katkı sunuyoruz.

3. Libya Parsiyel Yükleme

  Avrasya Nakliye firması olarak Libya Parsiyel Taşımacılık Hizmetlerinin tüm türlerini sizlere sunmaktayız. Bizlere ulaşan en önemli sorulardan biri de; Libya’ya gemi kaç günde gider ? sorusudur.

  Bu soruya cevaben; Türkiye Libya Transit Süresi 10-12 gündür diyebiliriz. Bu hatta Libya Denizyolu Nakliye hizmetleri genel anlamda İstanbul bölgesinden ve Mersin Bölgesinden çıkış yapmak sureti ile gerçekleşmektedir. 

  Libya Parsiyel nakliye fiyatları hesaplamaları Direk Armatör Bağlantılı olan firmamız da sizlere uygun ve güncel olarak sunulmaktadır. Taşımacılık faaliyetleri için olması gereken tüm ekipmana ve envantere sahip olan Avrasya Nakliye şirketimiz, Lowbed Dorse, Kılçık Dorse, Havuz Dorseler ile hizmetlerine son sürat devam etmektedir. Şirketimiz, siz değerli müşterilerine Libya Karayolu nakliyede olduğu gibi Türkiye – Libya Frigo nakliye hizmetini de sunmaktadır. 

Libya Nakliye

  Siz değerli müşterilerimizde firmamızın kaliteli hizmet avantajlarından yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Soru & Cevap

Türkiye Libya Transit Süresi 10-12 gündür diyebiliriz. Bu hatta Libya Denizyolu Nakliye hizmetleri genel anlamda İstanbul bölgesinden ve Mersin Bölgesinden çıkış yapmak sureti ile gerçekleşmektedir. 

Akdeniz kıyısında olup doğusunda Mısır, batısında Cezayir ve Tunus, güneyinde Nijer ve Çad, güneydoğusunda ise Sudan komşu ülkeleri yer almaktadır.

Libya Denizyolu Taşımacılığı 8-10 gün sürmektedir.

Libya Para Birimi ; Libya Dinarı dır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM