Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Litvanya Nakliye

  Litvanya Nakliye, Baltık Ülkeleri açısından kritik bir konumda yer alan Ülke için İstanbul merkezli kaliteli hizmetin ve güvenin adresi olan şirketimiz Parsiyel ve Diğer hizmetler için son teknolojik donanım ile Litvanya Karayolu Nakliye için de sizlere teklif sunmak arzusundadır. Litvanya Çalışan Nakliyeciler olarak, Türkiye’nin üretim potansiyeli ve olduğu konum sebebiyle dünyanın pek çok ülkesiyle ticari irtibatı bulunmaktadır. İstanbul Litvanya Nakliye ile ilgili hem parsiyel hem de Komple taşımacılık için değerli taleplerinizi iletebilirsiniz. Her koşulda sorunsuz bir hizmet anlayışı ile sizlere Litvanya Parsiyel Nakliye taleplerinizde uygun teklifler sunmaktayız. Bölgesel başarı ile hedef sınırlamayan Avrasya, Kıtalar arası bir hizmetin çok uzun yıllar daha hizmetini sunmak adına çalışmalarını bu yönde yoğunlaştırmaktadır. Krtitik bir yöentim gerektiren, Depolama, Gümrükleme, Stok ve Ekipman Yönetimi, üretim ve planlama işlemlerini deneyimli ve alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile beraber yürütmekteyiz.

  Litvanya Karayolu Nakliyat veya diğer bir deyiş ile Litvanya Taşımacılık faaliyetleri ile ilgili, özellikle Avrupa Türkiye’nin hem ithalatta hem ihracatta önemli bir ortağıdır. Avrupa ülkelerinin her biriyle farklı düzeylerde ticari ortaklığımız olmaktadır ve bunlardan birisi de Litvanya Uluslararası Nakliyat olarak karşımıza çıkmaktadır. Litvanya üç Baltık devleti arasında en güneyde yer olanıdır. Bunların en büyüğü ve nüfus olarak da çok insanın bulunduğu konumunda olup üç milyona yakın nüfusu bulunmaktadır. Ülkenin yüzde otuzu ormanlarla dolu olup en önemli ekonomik kalemlerini toptan ve perakende ticaret, konaklama, taşımacılık, gıda ve sanayi oluşturmaktadır.

  Litvanya Lojistik Firmaları hakkında daha Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. Bünyemizde bulunan ekipmanlarımız ve envanterlerimiz son sistem bakımlıdır. beher aracımız sefer dönüşlerinde bakımlarının eksiksiz yaptırmaktadır.

1. Litvanya Karayolu Nakliye

  Litvanya Ülke olarak Baltık Denizinde sahili bulunan Kuzey Avrupa Ülkelerindendir. Firmamız Avrasya Nakliye, Litvanya Lojistik konusunda bölgeye çalışma yapan ender Kurumsal Lojistik Firmalar arasındadır. Ülkemizin Üretebildiği her türlü malzeme sevkiyatı Litvanya ya taşınabilmektedir. Sadece Litvanya’ya İhracat olarak değil Orta Asya ve Ortadoğu dan Gelen malzemeler de Türkiye güzergahı üzerinden Transit olarak Litvanya’ya taşınmaktadır.

  Bünyemizde bulunan araçlarımızdaki araç takip cihazlarımız sayesinde araçlarımızın anlık durumu ve varış sürelerinde doğru bir şekilde takip edebilmekteyiz. Malzeme Teslimatına kadar güzergahta ve araçta oluşabilecek sorunları hızlı bir şekilde çözebilmek adına araç yakinen takip edilmektedir. Litvanya Komple Taşımacılık hizmetlerimizi müşteri istekleri doğrultusunda Litvanya Gümrük Teslim veya Müşteri adresine teslim olarak yapılmaktadır.

  Firmamız Avrasya Nakliye şirketimiz Mersin merkezli olup İstanbul Beylikdüzü Şubemiz, Ankara ve İzmir şubelerimiz ile hizmet vermekte olup Yurt dışında belli başlı ülkelerde Acenteliklerimiz ile sürdürmektedir.

Litvanya Nakliye

2. Litvanya Parsiyel Nakliye

  Litvanya Lojistik hizmetlerimizde kullandığımız araçlarımız yeni nesil araçlar olup Euro 7 yeşil motor özelliklerindedir. Yolları ve Kuralları iyi bilen deneyimli kaptanlarımız ile zamanında teslimat gerçekleşmektedir. 

  Dünya genelinde her ülkeye olduğu gibi Litvanya Çalışan Nakliye Firmaları içinde komple aracı doldurmayan malzeme taşımaları için Litvanya Parsiyel Nakliyat hizmetini İstanbul depomuzdan haftalık 2 araç çıkış yapmak sureti ile gerçekleştiriyoruz. 

  Litvanya Parsiyel Taşıma yanı sıra Litvanya Ağır Nakliye, Litvanya Gabari Dışı Taşıma ve Litvanya Proje Taşımacılık hizmetleri ile İstanbul lojistik firmaları arasında en ön sıralarda yer almaktadır.

  Litvanya Lojistik Tır Taşımacılığı denilince akla ilk gelen firmalardan olan Şirketimiz uygun fiyat tekliflerimiz ile yolumuzda emin adımlarla ve portföyümüzü genişleterek devam etmekteyiz. Uluslar arası Karayolu Nakliye faaliyetleri içerisinde kurallara harfiyen riayet eden firmamız Litvanya Deniz yolu nakliye ve Litvanya Hava yolu kargo işlemleriniz için sizlerden gelecek değerli taleplerinizi beklemektedir.

  Litvanya Nakliye Firmaları hakkında daha fazla bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. En Yoğun Taşımalarımız Litvanya Parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

3. Litvanya Nakliye Firmaları

  Uluslararası taşımacılık hizmetleri söz konusu olduğunda akıllar genelde evden eve nakliyat konusunun gelmesi yanlış bir düşünce olarak karşımıza çıkmaktadır.

  Taşınacak emtiaların taşınmaya uygun ve yasal olmasından sonra malzemenin özelliğine göre en uygun olan aracımız organize edilerek gerekli program yapılmaktadır. Uluslararası zati eşya nakliyesi son zamanların favori taşıma stili olarak tanımlanmaktadır. En basit şekilde, parça eşya nakliyesi olarak isimlendirilen zati eşya nakliyeciliği ekonomik bir seçenek şeklinde karşımızda bulunmaktadır.

  Siz değerli müşterilerimizde firmamızın kaliteli hizmet avantajlarından yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Litvanya Nakliye

Soru & Cevap

Litvanya'nın başkenti Vilnius 'tur.

Dünya genelinde her ülkeye olduğu gibi Litvanya Çalışan Nakliye Firmaları içinde komple aracı doldurmayan malzeme taşımaları için Litvanya Parsiyel Nakliyat hizmetini İstanbul depomuzdan haftalık 2 araç çıkış yapmak sureti ile gerçekleştiriyoruz. 

Türkiye Litvanya Karayolu Nakliye Güzergahı, İstanbul Çıkış olarak, Karayolu ile Balkanlar üzerinden Baltık Ülkelerine giriş yapılmaktadır. Diğer Alternatif güzergah ise Ukrayna üzerinden Belarus ve Litvanya Varış. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM