Macaristan Nakliye

Macaristan Nakliye

  Macaristan Nakliye Hizmetleri – Macaristan Parsiyel Nakliye - Macaristan Kargo 

MACARİSTAN NAKLİYE HİZMETLERİ

           Avrupa’ya yapmış olduğu taşımacılıklarla adını duyurmaya devam eden firmamız, orta Avrupa bölgesinde yer edinmiş Macaristan bölgesine de ihracat ve ithalat anlamında araçlarını göndermeye devam etmektedir.

        Macaristan çalışan nakliye firmaları listesinde olan Avrasya Nakliye, komple, parsiyel, frigo, proje taşımacılığı, ağır nakliye gibi alanlarda hizmetini göstermeye devam etmektedir.

      Başkent Budapeşte (Budapest) olmak üzere diğer Macaristan illerine yapmış olduğu taşımacılıkları ile Macaristan Nakliye firmalarından biri olmuştur. Özverili, profesyonel, Macaristan bölgesine hakim, Macaristan tır fiyatları hakkında güncel bilgi sahibi, deneyimli kaptanları ile gelişmeye ve büyümeye devam edilmektedir. Oluşturulan bu kuvvetli ağ ile sadece ihracat anlamında değil Macaristan Türkiye Nakliye (ithalat) anlamında da çalışmalarına devam etmektedir.Mersin Nakliye firmaları olarak çalışmalarımıza hızla ve güç katarak devam ediyoruz.   

MACARİSTAN PARSİYEL NAKLİYE

       Haftalık çıkışlarını gerçekleştirdiğimiz öz mal araçlarımız ile yapmış olduğumuz parsiyel taşımacılıklarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. İstanbul Avrupa yakası, Anadolu yakası, İzmir, Ankara ve Mersinde bulunan depolarımızda ürünlerinizi teslim alıyor veya iç nakliye araçlarımız ile sizden alıp depomuzdan çıkışlarını gerçekleştiriyoruz. Araçlarımızda bulunan araç takip sistemleri ile an ve an müşterilerimize konum bilgisi sunarak ve Bütün araçlarımızı kapsayan CMR sigorta, Uluslararası karayolu taşımacılığı için belgeleri eksiksiz bir şekilde yerine getiren firmamız, en hassas bir şekilde müşterilerine tam hizmet sunmaya devam etmektedir.

MACARİSTAN KARGO

Avrasya Nakliye firmamız,gelen yoğun talepler üzerine de İstanbul Macaristan Kargo veya diğer illerimizden çıkan kargo temsilcilerimiz ile Macaristan kargo seçeneği ile de aktif olmaya devam etmekteyiz. Kargo İşlemleride Parsiyel taşımacılık da olduğu gibi aynı prosüdür ile devam etmektedir.İstanbul Aksaray da bulunan şube ve depolarımızdan çıkış yapılmaktadır.Macaristan Nakliye fiyatları güncel olarak bilgilendirme için bizimle İrtibata geçebilirsiniz.